Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išjungti reklamas?

QUOTE(Kursuotoja @ 2011 06 08, 08:08)
O ka daryti jei supermama forume istisai metomos reklamos, ne tik paprastos ir iprastos padaznejo, bet ir tos, kurios uzstoja teksta, t.y. man ta agresyvi reklama jau juodai erzina. Negi kas nors ziuri tokias??? as jei netycia paspaudziu tai neziuredama vel isjungiu. Spamas ir ne daugiau  gun_bandana.gif
Gal butu galima ka nors parsisiusti, kad nebemetytu?


1. reklama leidžia leidėjui kompensuoti išlaidas patiriamas serverio ir projekto išlaikymui.
2. pats paprasčiausias būdas... naršyti be Javascript palaikymo naršyklėje. žymiai mažiau reklamų, bet gali neveikti tam tikros svetainės funkcijos.
Atsakyti
man pats paprasciausias būdas blokuoti reklamas yra suinstaliuoti Adblock (naudoju firefox) https://addons.mozil...n/adblock-plus/

Atsakyti
Reklamos administracijai svarbiau, nei forumo lankytojai. Galim rekaut kiek norim, babkes svarbiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*Barakuda* @ 2011 05 30, 09:05)
pagalbininkas naikinant reklamas  thumbup.gif
http://mantas.malciu...mas-su-firefox/
jau taip kompas lėtas,o dar tos reklamos  doh.gif  parsisiuntus šitą gėrį užsiblokavau visas  thumbup.gif  mirksiukas.gif

thumbup.gif Aciu uz nuoroda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2011 06 10, 11:53)
thumbup.gif  Aciu uz nuoroda smile.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif dalykas,nes jų šitam forume jau per daug ir tokių įkyrių doh.gif nors aš jau senokai jų nebematau biggrin.gif
Atsakyti
Suprantamas narių pyktis dėl reklamų drinks_cheers.gif
Tos reklamos matymas/nematymas dar labai nuo naršyklės priklauso.

Bet...juk forumas turi iš kažko "išsilaikyt", ar ne tiesa? cool.gif Be to, forumo taisyklių 7 punkte parašyta:
7. Apie puslapio rėmėjus kalbėti galima arba gerai, arba nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 06 10, 14:08)
7. Apie puslapio rėmėjus kalbėti galima arba gerai, arba nieko smile.gif

o mes apie rėmėjus ir nekalbame,mes apie įkyrias reklamas burnojame biggrin.gif blush2.gif
tegul remia jie kaip nori,bet nelenda įkyriai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Barakuda* @ 2011 06 10, 14:17)
o mes apie rėmėjus ir nekalbame,mes apie įkyrias reklamas burnojame  biggrin.gif  blush2.gif

O kieno gi tos reklamos, jei ne remėjų? biggrin.gif

Moderatorės, deja, šioj vietoj niekuo padėt negali cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 06 10, 14:22)
O kieno gi tos reklamos, jei ne remėjų? biggrin.gif

Moderatorės, deja, šioj vietoj niekuo padėt negali  cool.gif

nieko iš jūsų ir neprašom mirksiukas.gif

ačiū programoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Barakuda* @ 2011 06 10, 14:34)
nieko iš jūsų ir neprašom  mirksiukas.gif

Nors daug kam taip ir neatrodo, bet, iš tikrųjų, moderatorės visuomet stengias nariams padėt ax.gif
Deja, nesam visagalės sad.gif
Atsakyti
tai pasirinkit belvita apvalkala vietoj supermamos ir nebus reklamu
bent pas mane nerodo
Atsakyti
QUOTE(Galde @ 2011 06 10, 15:39)
tai pasirinkit belvita apvalkala vietoj supermamos ir nebus reklamu
bent pas mane nerodo

ir man nerodo kai pasirenku kita apvalkala, cia kaireje apacioje prie kalbos pasirinkimo. ar panthenol, ar belvita ir nieko, jokiu reklamu, o taip tai yra. naudoju Mozzila firefox narsykle
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deimike: 10 birželio 2011 - 15:44