Įkraunama...
Įkraunama...

Riebalų nusiurbimas, pilvo plastika

user posted image

user posted image

user posted image

Linkėkime viena kitai svajonių išsipildymo......
user posted image
user posted image

user posted image


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausra1976: 07 gruodžio 2010 - 20:26
to ir linkiu visoms ir sau mirksiukas.gif

kaip tu? gyva smile.gif gyvensi jau biggrin.gif?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausra1976: 07 gruodžio 2010 - 20:32
QUOTE(Ausra1976 @ 2010 12 07, 21:27)
kaip tu? gyva smile.gif gyvensi jau  biggrin.gif?

nezinau.. dar galvoju. biggrin.gif .. ziuriu vel pakraujavus nemazai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(idani @ 2010 12 07, 20:44)
nezinau.. dar galvoju.  biggrin.gif .. ziuriu vel pakraujavus nemazai  doh.gif

nors ir nupasakojo kas ir kaip K. ale vistiek nerimas ima g.gif unsure.gif

tikesimes taip turi but mastau.gif
Atsakyti
Labas rytas merginos?

o kokius jus korsetus nesiojat?
Mane is ligonines isleido su tokiu kur trimis lipukais uzsiklijuoja, uzsiverzia. Bet kadangi, man bamba kraujavo, vis visas permirko, dave dar ir toki, kaip liepa turi (nuotraukose yra). Panesiojusi toki kaip liepa dvi dienas, vel uzsidejau ta senas. Dieve koks nepatogus, visur trina, nuspaudzia per siules, visa nakti blaskiausi.
Ir galvoju kuris yra geriau. Nes suspaudzia sakyciau panasiai, gal tas antras variantas tolygiau net ir nenuspaudzia niekur.
Atsakyti
as tai nesioju naro kostiuma su neriniukais biggrin.gif . bet man jis patinka, nes kaip nusiimu atrodo, kad tokia palaida esu hihihi.gif
Atsakyti
Emuke, nu tau tikrai labai idomiai pjove g.gif

Nesakau, kad blogai, bet kazkaip keistai, matomai kitaip negalejo, be to isilginio pjuvio
Atsakyti
o ar yra tokiu, kurioms buvo ispjove bamba (tam, kad sukabintu virsutinius pilvo raumenis) ir vel ja atgal isiuvo? Iomu kaip randas ar labai matosi, ar jis pacios bambos viduj suformuotas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(idani @ 2010 12 08, 15:42)
imeciau foto palyginimui  biggrin.gif

Na is nugaros tai fantastiski pasikeitimai 4u.gif Is priekio irgi bet turbut dar patinus g.gif
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2010 12 08, 15:51)
Na is nugaros tai fantastiski pasikeitimai 4u.gif Is priekio irgi bet turbut dar patinus g.gif

patinus, net kur nugara tai melyne tokia minksta..
Atsakyti
QUOTE(idani @ 2010 12 08, 16:01)
patinus, net kur nugara tai melyne tokia minksta..


Idani, tavo rezultatai stulbinantys thumbup.gif , nugara pasakiškai atrodo, iš priekio ir gerai, liemuo išryškėjas bigsmile.gif .Tavo kančios atsiperka rezultatais, tik ,kad kraujuot tau ten nustotų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimuta: 08 gruodžio 2010 - 15:29
man taip pradejo skaudet tas vietas kur siurbta ir melynes doh.gif .. toks vidis giluminis skausmas..
Atsakyti