Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai originalūs ar padirbti

user posted image
5 tema

4 tema

3 tema

2 tema

1 tema

Kaip atskirti padirbtus Chanel kvepalus, informacija CIA
20 punktu, kaip atskirti padielkas CIA ir dar CIA
Diskusijos apie padirbtus kvepalus ir kaip juos atskirti CIA!
"...4. For some reason, the 3.4 oz / 100 ml size of EDP (eau de parfum) is faked most often, so use extra care when purchasing that particular size.
5. Ask seller if there is engraving on the bottom of the bottle, and what it says. If they don't answer you, don't buy it. "
Is straipsnio apie Chanel:
- daznai pardavejai dideli kvepalu kieki ispilsto i mazesnius, noredami uzsidirbti daugiau pinigu. Jei perkate naujus kvepalus su dezute dangteliu ir pan., bet neuzklijuotus, butinai paklauskite pardavejo ar jie nebuvo ispilstomi. Daznai originalus kvepalai (originaliose bonkutese) viduje neturi burbuliuku, nors pardavejas tvirtina, kad kvepalai nebuvo purksti. Tai gali buti tiesa, bet taip pat burbuliuku nebuna, jei kvepalai buvo perpilstomi. Burbuliukai kvepaluose buna tik tuo atveju jei kvepalai absoliuciai nauji arba papurksta buvo tik karta.
- daznai parduodantys tipo originalius kvepalus, teigia, kad jie uzpakuoti. Uzpakuota dezute gali slepti negraziai padirbta buteliuka. Tokiu atveju butina patikrinti ipakavima. Celofanas turi buti suklijuotas abiejuose dezutes galuose plonom kliju linijom arba apskritimais. Klijai naudojami lengvi ir celofanas buna vos pakiles. Jei uzklijavimo krastukai vos vos pakile (tartum labai lengvai atsiklijuotu), tai geras zenklas. Perkant internetu, reikalaukite celofano suklijavimo foto. Ten kur yra uzpakavimas, celofano krastai turi vos vos uzeit vienas ant kito
- daznai originalus kvepalai parduodami kaip testeriai (be dangtelio), sie kvepalai turi uzrasa tester arba isgraviruota ant buteliuko dugno koda (dazniausiai T1 ar Ch1). gali buti uzklijuotas ir lipdukas (Chanel Allure Homme Travel Spray, Chanel Platinum Egoiste Travel Spray, & Chanel Pour Monsieur Travel Spray atvejais). Idemiai apziurekite buteliuko neatitikimus. Padirbti buteliuka yra labai sunku. Pardavejas gali specialiai idet blogos kokybes foto, kad nesimatytu buteliuko broko. Taip pat ziurekite, ar yra buteliuke burbuliukas, indikuojantis, kad nebuvo purksta. Autore raso, kad dar nemate testerio pardavime, kuriame butu burbuliukas.

Dar is straipsnio apie Chanel:
- kvepalu spalva turi nesiskirti nuo kvepalu patikimose parduotuvese. Perkant internetu, daznai sunku nustatyt ar spalva gera. Siuo atveju reikalaukite pardavejo, kad nufotkintu daugiau tokios pat koncentracijos kvepalu baltame fone. Jei spalvos varijuoje, galit pradet itart, kad bandoma parduot neoriginalus kvepalai.
Neoriginalai dazniausiai buna per tamsios arba per sviesios spalvos 9atsargiai perkant 35 ml Allure!)
Parfumo spalva turi but kiek tamsesne/labiau koncentruota nei EDP. EDP savo ruoztu tamsesni uz EDT, kurie tamsesni uz odekolona. Jei salia sudejus kvepalus nera skirtumo, viskas ok, bet jei parfumas sviesesnis nei EDP kaip nuotraukoj apacioj, turit padielka...
user posted image

Pagrindinia dalykai, i kuriuos reiktu atkreipti demesi:
*Ar gera spalva
*Ar buteliukas normalus, graziai apgludintais kampais
*Ar uzrasai ant dezutes dugno nenusitryne, neisbluke
*Ar normaliai uzsideda ir laikosi bonkutes dangtelis
*Ar CC Chanel logo yra ryskus ir aiskus
*Ar aprasymas buteliuko apacioje nenusitrina perbraukus nagu
*Ar teisingai parasytas kvepalu pavadinimas
*Ar visi ingredientai parasyti be klaidu
*Ar kvepalai laikosi daugiau nei 20 min
*Ar kvepalai neturi valiklio kvapo. Jei nesat tikra ar turit originala, parduotuveje ant vieno rieso uzpurkskite identisku originaliu kvepalu, ant kito-saviskiu, pauostykite. Jei kvapai atitinka, pauostykit dar po 10 minuciu. Padielkos neislaiko a la originalaus kvapo ilgiau.

20 pozymiu kvepalu autentiskumui nustatyti:
1) Pirkite tik is patikimu pardaveju!!!!
2) Celofaninis ipakavimas. Patikrinkit bendra kokybe, paciupinekite, patikrinkite skaidruma ir celofano plonuma.
3) Celofano uzklijavimas. Paieskokite kliju pertekliaus zymiu ir ypac lipnios juosteles, ju neturetu buti.
4) Dezute. Patikrinkite bendra kokybe popieriaus is kurio ji padaryta - popieriaus storuma, spalva, tekstura, kampus.
5) Uzrasai. Patikrinkite ar uzrasai teisingi - talpa, pagaminimo salis, logo, raidziu sifrai, reljefines dalys.
6) Patikrinkit partijos numeri.
7) Dezutes vidus. Patikrinkit bendra kokybe.
8) Buteliuko forma. Patikrinkite bendra kokybe - auksti, ploti, forma ir dizaina.
9) Buteliuko stiklas. Patikrinkite bendra kokybe – stori, skaidruma, liejimo zymes, ar nera oro burbuliuku stikle.
10) Dangtelis. Patikrinkit dydi, spalva, forma, liejimo zymes.
11) Purskimo galvute. Patikrinkite bendra kokybe – spalva, glotnuma bei veikima.
12) Purkstuko vidinis vamzdukas. Patikrinkite bendra kokybe - stori, ilgi ir spalva.
13) Pagrindine buteliuko etikete. Patikrinkit spausdinimo kokybe - dydi, iscentravima, jei yra reljefinius ispaudus.
14) Etikete ant dugno. Patikrinkit spausdinimo kokybe – dydi, ar teisinga informacija.
15) Bar kodas. Patikrinkit numeri, dydi ir galimybe skanuoti.
16) Kvepalu spalva. Patikrinkit tamsuma, drumzlinuma ir spalvos atitikima.
17) Kvepalu riebumas. Patikrinkit, ar nera per didelis riebumo pojutis.
18) Kvapas. Patikrinkit, ar nera aitriu ar neiprastu natu.
19) Issilaikymas. Kvepali turi laikyt minimum 2-3 valandas!
20) Odos reakcija. Patikrinkit ar neatsiranda niezulys, demeles ar berimai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roxetė: 08 gruodžio 2010 - 16:55
na, net nežinau kur parašyt, bet diskusijos kažkada buvo šioje temoje - atradau dar vieną patikimą parduotuvę, tai fotofabrikas.lt - draugė pirko, gavo (tik brangokas pristatymas gal) - originalūs. ieškoti Katalogas - pačioj apačioj Kosmetika/Kvepalai
Atsakyti
Na gal pirmą kartą ir aš paklausiu jūsų man rūpimos info apie vieną brand'ą - tai Juicy Couture. Įsigijau 100 ml testerį kvapo Juicy Couture by Juicy Couture. Buteliukas atrodo taip (prie jo prikibti negaliu)
user posted image
Ar šis kvapas kurtas tik moterims ar yra ir vyriškas variantas?
Radau va tokią info čia
Tačiau nežinau, ar toje svetainėje originalūs kvepalai ar ne.
Beje kokia būna šio gamintojo informacija pateikta ant buteliuko apačios?

Su nekantrumu laukiu pagalbos help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
Įkeliu dugno foto Juicy Couture by Juicy Couture.
user posted image
Įtarimą kelia kvapas...aštrus, stiprus, kažkoks prieskoninis... g.gif
Atsakyti
tai kad tam psl., kurio nuorodą įdėjai, parašyta, jog vyriški.

bet žiūriu, kad ten paveiksliukas netoks. taviškio kaip moteriškų, o ten kaip vyriškų Dirty English.

moteriškų kvapas yra saldus, baltų gėlių. iš kur tie prieskoniai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 09 gruodžio 2010 - 15:02
QUOTE(katalike @ 2010 12 09, 14:47)
tai kad tam psl., kurio nuorodą įdėjai, parašyta, jog vyriški.

bet žiūriu, kad ten paveiksliukas netoks. taviškio kaip moteriškų, o ten kaip vyriškų Dirty English.

moteriškų kvapas yra saldus, baltų gėlių. iš kur tie prieskoniai g.gif

Tai vat, aš atomike turiu šį kvapą, mielai juo kvėpinuosi, nerandu jokių aštrių, nemalonių natų...šie man rūgščiai aitrokūs, nerandu jokių vaisių, jokių gėlių... Bet pardavėja tvirtina, kad originalūs ir kad nors tu ką doh.gif Kokia bėdą susiradau švenčių proga doh.gif
Pradėčiau čia SM dalinti kvapą - tai spėju būčiau apšaukta fuflo pardavėja..Aš manau, kad arba kvepalai galėjo sugesti dėl netinkamų laikymo sąlygų arba labai gerai padirbtas neoriginalas (buteliuko atžvilgiu). Deja kvapas 100 proc. ne tas schmoll.gif
Išvada po testavimo - sugedę kvepalai arba laaaabai prastai padirbtas kvapas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 09 gruodžio 2010 - 15:47
Roxetė ačiū už naują temą! bigsmile.gif
Griztant prie mano idetu i 5 tema Versace Crystal noir 90 ml, vakar buvau Sarmoj, apziurejau ir testeri ir pacia dezute is visu pusiu ir kvapa, viskas sutampa su manaisiais. Tik skaiciukai buvo kitokie (pas mane ant buteliuko apacios yra CO036, o ten kazkokie kitokie, CU ar kazkas pan.)
agute07, minejusi kad "nera ant nugareles auksiniu raideliu, pardei net ant testeriu yra", taip ir nesupratau ka ji turejo uomeny, mano buteliukas pilnai sutampa visom raidelem su testeriniu, esanciu parduotuvej.
Tai gi vis del to priesiu isvada, kad manieji yra originalus ir dekoju visoms forumietems, pareiskusioms savo nuomones! 4u.gif
Atsakyti
Ieškau, kas galėtų sulyginti mano turimą kvapą su savo turimu Juicy Couture by Juicy Couture EDP ir paskelbti nešališką nuomonę čia - tiesiog noriu kad viskas būtų aišku kvepalų pardavėjai. Nors manau, kad ir paaiškėjus, jog sugedę kvepalai arba neoriginalūs...negrąžins pinigų. Na bent jau noriu, kad žinotumėt su kuo turite reikalą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 09 gruodžio 2010 - 16:55
is tavo idetos nuotraukos i viriskinius visai nepanasus as turiu ir siuos ju spalva sodriai rudos spalvos ,buteliuko apacia man jokiu abejoniu nekelia,o is tavo kvapo apibudinimo tai ... lyg ir rasytum apie kitus kvepalus.
Atsakyti
QUOTE(NIDCKA @ 2010 12 09, 18:23)
is tavo idetos nuotraukos i viriskinius visai nepanasus as turiu ir siuos ju spalva sodriai rudos spalvos  ,buteliuko apacia  man jokiu abejoniu nekelia,o is tavo kvapo apibudinimo tai ... lyg ir rasytum apie kitus kvepalus.

Taigi, aš ir manau, kad tai bus sugedę kvepalai. Nes pats buteliukas tvarkingas. Tačiau kvapas schmoll.gif nerasta nei vanilės, nei karamelės - ką labiausiai mėgstu...iki pat galo išlieka nemalonus gaižiai rūgštokas kvapas. verysad.gif
Atsakyti
Susitarta su pardavėja dėl neaiškaus kvapo kvepalų grąžinimo. lithuania.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2010 12 09, 21:16)
Susitarta su pardavėja dėl neaiškaus kvapo kvepalų grąžinimo. lithuania.gif

labai džiaugiuosi assa.gif mirksiukas.gif
Atsakyti