Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai originalūs ar padirbti

QUOTE(gudre755 @ 2010 12 09, 21:10)
labai džiaugiuosi assa.gif  mirksiukas.gif



Ir aš drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites noreciau paklausti,gavau toki pasiulyma pirkti kvepaliuku po20ml,vezasi is uzsienio ivardija kaip originalius testerius smile.gif gavau pakuotes kvepaliuku foto,artai galetu buti originalus testeriukai,man lb reikia tik mazo kiekio 4u.gif blush2.gif
http://i55.tinypic.com/23kx79d.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 10 gruodžio 2010 - 12:51
QUOTE(DuNNo @ 2010 12 10, 14:14)

Tokiu ale testeriuku turguj yra pirkti, bent jau seniau esu macius biggrin.gif
Neoriginalus cia, ir jokie ne testeriukai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2010 12 10, 12:19)
Tokiu ale testeriuku turguj yra pirkti, bent jau seniau esu macius biggrin.gif
Neoriginalus cia, ir jokie ne testeriukai doh.gif

Grynu gryniausi fufeliai. Neapsigaukit drinks_cheers.gif
Atsakyti
aciu lb,trinu nuotraukytes ax.gif lb cia dideles gavosi iskraipo viska
Atsakyti
Ekspertės, skubiai reikia konsultacijos blush2.gif įtarimus kelia kaina, už edp 100ml prašoma 150Lt, esą dar galima nuolaidą Kalėdinę gauti, sakė, kad kvepalai iš Rusijos nauji užlaminuoti todėl foto tik dėžutės g.gif ką manot????????????????
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Dezute atrodo gera g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 12 10, 14:10)
Dezute atrodo gera  g.gif

4u.gif
mergytės, gal dar kas nuomone pasidalinsite, nesinori tokį kiekį fufelio nusipirkti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 12 10, 14:10)
Dezute atrodo gera  g.gif

Dezute kaip dezute. Svarbu, kad kvepalai geri butu biggrin.gif O to pasakyti, deja, neimanoma 4u.gif
As nerizikuociau uz tokia kaina, kate maise pirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roxetė: 10 gruodžio 2010 - 15:12
[quote=DuNNo,2010 12 10, 13:14]
Mergaites noreciau paklausti,gavau toki pasiulyma pirkti kvepaliueciai tokiu kaip jusu foto, nes cia gryniu gryniausi fufeliai. Dazniausiai jie buna rutuliniai, o ne purskiami. Ir neina pagal viena kurpaliu - visi individualiai padaryti ir aisku, pasirinkimas nebuna begalinis, nes ne visos firmos juos daro. Imetu Sephora nuoroda, kur glaima pamatyt kaip atrodo realiai tokie miniukai: MINIAI

Ir keleta foto keliu cia:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2010 12 10, 14:14)
4u.gif
mergytės, gal dar kas nuomone pasidalinsite, nesinori tokį kiekį fufelio nusipirkti unsure.gif


Nerizikuok, geriau mažiau bet originalių nusipirk. Juo labiau jei jie iš Rusijos atvežti.
Atsakyti
QUOTE(Ferrari @ 2010 12 10, 16:41)
Nerizikuok, geriau mažiau bet originalių nusipirk. Juo labiau jei jie iš Rusijos atvežti.

drinks_cheers.gif Pritariu. Ir dar ta kaina man įtartinai žema. O jei dar žada nuolaidą padaryti - aš nerizikuočiau .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 10 gruodžio 2010 - 22:41