Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Šiauliuose - 8

biggrin.gif tęsiam toliau
http://www.supermama...howtopic=569455
praita tema biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ligiukss: 08 gruodžio 2010 - 17:35
Ar nebaisu gimdyti per šventes? Man kažkaip gaunasi toks laikas tai baimės truputi yra dėl gidytojų blaivumo? doh.gif alc.gif doctor.gif
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2010 12 08, 18:34)
biggrin.gif  tęsiam toliau

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(ligiukss @ 2010 12 09, 14:44)
Ar nebaisu gimdyti per šventes? Man kažkaip gaunasi toks laikas tai baimės truputi yra dėl gidytojų blaivumo?  doh.gif  alc.gif  doctor.gif

na man atrodo, kad nepiknaudžiauja jie darbo metu irnesakyk.gif per didelė rizika g.gif
Atsakyti
QUOTE(lazdona @ 2010 12 09, 13:46)

na man atrodo, kad nepiknaudžiauja jie darbo metu  irnesakyk.gif per didelė rizika  g.gif

Labai norėčiau tuo tikėti blush2.gif mirksiukas.gif
Bet kažkaip nėra labai ramu šiuo klausimu man... blush2.gif
Atsakyti
Dabar prireikė siuntimo iš šeimos gydytojo nėščiosios tyrimams, ar reikėdavo jums? Lengvai gaudavote? Nes antraip sakė kainuos 50 lt tyrimai g.gif Jums taip buvo?
Atsakyti
[quote=DoNeila,2010 12 09, 16:34]
Dabar prireikė siuntimo iš šeimos gydytojo nėščiosios tyrimams, ar reikėdavo jums? Lengvai gaudavote? Nes antraip sakė kainuos 50 lt tyrimai g.gif Jums taip buvo?
schmoll.gif ne man nieko nereikėjo
Atsakyti
QUOTE(DoNeila @ 2010 12 09, 17:34)
Dabar prireikė siuntimo iš šeimos gydytojo nėščiosios tyrimams, ar reikėdavo jums? Lengvai gaudavote? Nes antraip sakė kainuos 50 lt tyrimai g.gif Jums taip buvo?

Aha, reikejo siuntimo is gyd. smile.gif o mano gyd nelabai norejo rasyt, nes sake ir poliklinikoj yra ginekologiu, o jei norit privaciai, tai ir tenka moket. Bet siaip ne taip israse, sake negalima nesciosios nervinti blush2.gif
Norejau paklaust nesenai gimdziusiu- ar gimdymo namuose leliukui galima savo drabuzelius turet, ar vis dar duoda ligonines? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irme @ 2010 12 09, 17:40)
* Bet siaip ne taip israse, sake negalima nesciosios nervinti  blush2.gif

**Norejau paklaust nesenai gimdziusiu- ar gimdymo namuose leliukui galima savo drabuzelius turet, ar vis dar duoda ligonines?  4u.gif

*Va ir aš ta gera mintimi vadovausiuos thumbup.gif

**Prieš 1,4 m savo lėlytę rengiau savo rūbeliais, nes ligoninės rūbai mane pašiurpino doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2010 12 09, 13:44)
Ar nebaisu gimdyti per šventes? Man kažkaip gaunasi toks laikas tai baimės truputi yra dėl gidytojų blaivumo?  doh.gif  alc.gif  doctor.gif


As praeitu metu gruodzio 18d. gimdziau... ax.gif Kazkaip apie tai negalvojau, ar sventes, ar ne sventes...manau, gydytojai dirba savo darba bet kuriuo metu ir tiek. O tuo labiau, kai tariausi su savo gydytoja, tai nesibaiminau priessventinio bumo. biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(DoNeila @ 2010 12 09, 16:34)
Dabar prireikė siuntimo iš šeimos gydytojo nėščiosios tyrimams, ar reikėdavo jums? Lengvai gaudavote? Nes antraip sakė kainuos 50 lt tyrimai g.gif Jums taip buvo?


Reikejo ir man siuntimo. Kiek supratau, siaip sau neraso tu siuntimu. g.gif Tai nuejusi pas pediatre pasakiau, kad senai buvau pas ginekologa ir noriu pasitikrinti, del menesiniu sutrikimo. biggrin.gif O nuvykus i klinikas, net sesute juokesi, sako, geras menesiniu sutrikimas, kai nestumas 12sav. blush2.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Irme @ 2010 12 09, 16:40)
Aha, reikejo siuntimo is gyd.  smile.gif  o mano gyd nelabai norejo rasyt, nes sake ir poliklinikoj yra ginekologiu, o jei norit privaciai, tai ir tenka moket. Bet siaip ne taip israse, sake negalima nesciosios nervinti  blush2.gif 
Norejau paklaust nesenai gimdziusiu- ar gimdymo namuose leliukui galima savo drabuzelius turet, ar vis dar duoda ligonines?  4u.gif


Rubelius duoda ir ligonineje, bet galima ir savais rengti. As visus savo leliukus rengiau tik savais rubeliais, bet ne todel, kad jie negrazus, o todel, kad siaubingai dideli buvo. doh.gif Nepatogu aprengti, viskas smunka, krenta...sakiau, taip ir vaika pamesti galima, tarp tu rubeliu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DoNeila @ 2010 12 09, 17:34)
Dabar prireikė siuntimo iš šeimos gydytojo nėščiosios tyrimams, ar reikėdavo jums? Lengvai gaudavote? Nes antraip sakė kainuos 50 lt tyrimai g.gif Jums taip buvo?


man reikėjo siuntimo, gera mano šeimos gydytoja, tik pakraipė galvą ir išrašė thumbup.gif
nors žianu, kad jiems liepia kuo mažiau tokių siuntimų rašyti, kad nėščioji pasiliktų savoj poliklinikoj, bet aš pasakiau / išrašys ar ne man tą siuntimą, bet aš vistiek nesilakysiu čia, o eisiu pas savo ginę.... biggrin.gif


QUOTE(Irme @ 2010 12 09, 17:40)
Norejau paklaust nesenai gimdziusiu- ar gimdymo namuose leliukui galima savo drabuzelius turet, ar vis dar duoda ligonines?  4u.gif

o man sakė, kad duoda drabužėlius, ir aš imsiu tik parsivežimui drabužius. Porą dienų galima ir su ligoninės pakentėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lazdona @ 2010 12 10, 09:54)
o man sakė, kad duoda drabužėlius, ir aš imsiu tik parsivežimui drabužius. Porą dienų galima ir su ligoninės pakentėti  ax.gif

drinks_cheers.gif Aš taip pat ir žadu daryt, mano dukrytė kai gimė ir ligoninėja pabuvo su jų rūbeliais kasdien pakeisdavo, tai ir dabar taip pat žadu daryt. Pasiimsiu rūbelius perrengti, kai važiuosim namo mirksiukas.gif
Atsakyti
Sweikos,as pries du metus gimdziau,tai savus rubelius turejau,bet renge liginines,bet man buvo tokia situacija,kad vaikas suviduriavo nakti,ir kiaurai per pemperi ir rubelius,pasikvieciau sesute nakti,sakau gal galite pakeisti rubelius,o jinai ramiu veidu atsove turite tureti savo,prasome pasikeisti doh.gif tai manau turekite mamytes vieno komplekteli pakeitimui,jei nutiktu kokia avarija,nes kiek suprantu sesutems nakti sunku pakeisti tuos rubelius,nes ryte atejusi ta pati sesute pervilko i ligonines rubelius..zodziu,bardakas kaip visur..
Atsakyti