Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Šiauliuose - 8

QUOTE(sanDDra @ 2010 12 10, 13:10)
Sweikos,as pries du metus gimdziau,tai savus rubelius turejau,bet renge liginines,bet man buvo tokia situacija,kad vaikas suviduriavo nakti,ir kiaurai per pemperi ir rubelius,pasikvieciau sesute nakti,sakau gal galite pakeisti rubelius,o jinai ramiu veidu atsove turite tureti savo,prasome pasikeisti doh.gif  tai manau turekite mamytes vieno komplekteli pakeitimui,jei nutiktu kokia avarija,nes kiek suprantu sesutems nakti sunku pakeisti tuos rubelius,nes ryte atejusi ta pati sesute pervilko i ligonines rubelius..zodziu,bardakas kaip visur..


na, tai del visa ko isimesiu viena bodziuka ir vienus sliaustukus su rankovytemis. Vietos uzims tiek pat, kiek mano vienos kojines ir kelnaites biggrin.gif
Ir apskritai, kokie keistai mieli tie mazi rubeliai wub.gif Isploviau kojinytes vilnones vakar, tai net sunku ant "gyvato" padziauti tokias, krenta vis lotuliukas.gif
Atsakyti
na man sakė, kad nereikia jokių rubelių leliukui g.gif
be to pabusiu savanaudė, kam man parsivežti krūvą savo rubelių skalbimui iš ligoninės biggrin.gif

o tie leliukai pirmomis dienomis gausiai kakoja juodai ir žaliai, tegu teršia ligoninės rubelius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lazdona @ 2010 12 10, 20:22)
na man sakė, kad nereikia jokių rubelių leliukui  g.gif
be to pabusiu savanaudė, kam man parsivežti krūvą savo rubelių skalbimui iš ligoninės  biggrin.gif

o tie leliukai pirmomis dienomis gausiai kakoja juodai ir žaliai, tegu teršia ligoninės rubelius  blush2.gif

drinks_cheers.gif tikrai taip mirksiukas.gif
Atsakyti
Niu bet kaip sake cia kazkuri, kad nakti sesute nekeite (supratau kad nedave kitu) drabuzeliu. tai nors vienus isidesiu, jeigu kas, juk nelaikysi vaikucio su pvivarytais rubeliai. Neprireiks, tai vuolia thumbup.gif
Atsakyti
O man negaila del to skalbimo ir parsivezimo namo keletos rubeliu. biggrin.gif Vesiuosi ir si karta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2010 12 10, 23:07)
O man negaila del to skalbimo ir parsivezimo namo keletos rubeliu.  biggrin.gif  Vesiuosi ir si karta.  smile.gif


Tik nepamirskite, kad kartu su tais drabuzeliais parsivesite ir kruva ligonines bacilu visokiu... ax.gif Kuo maziau i ligonine leliaus daiktu tempkit, o ka parsivesit - iskart i skalbykle ir kuo aukstesnej temp. skalbkit
Atsakyti
QUOTE(Morena @ 2010 12 10, 23:11)
Tik nepamirskite, kad kartu su tais drabuzeliais parsivesite ir kruva ligonines bacilu visokiu...  ax.gif  Kuo maziau i ligonine leliaus daiktu tempkit, o ka parsivesit - iskart i skalbykle ir kuo aukstesnej temp. skalbkit


Na, as ne pirmakarte mama... mirksiukas.gif Visiems savo mazuliams rubelius veziausi, o grizusi iprastai isskalbdavau su Neutral milteliais ir iskygindavau karsta garu srove. Taigi, dabar procedura nesiskirs. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2010 12 11, 15:51)
Na, as ne pirmakarte mama...  mirksiukas.gif  Visiems savo mazuliams rubelius veziausi, o grizusi iprastai isskalbdavau su Neutral milteliais ir iskygindavau karsta garu srove. Taigi, dabar procedura nesiskirs.  smile.gif

ir as sutinku drinks_cheers.gif man kaip tik maloniau deti kudikiui normalius savo rubelius negu ligonines.mamos pacios nenori detis visu devetu ligonines rubu,nemalonu,o vaikeliui gali uzdeti?
Atsakyti
Pritariu ir aš, kad savo rūbeliai maloniau... bigsmile.gif Nes ligoninės rūbai ne tik kad gerai padevėti, bet dažnai dideli, pasitaikė, net truputi įplyšę. Kai gimdžiau pirmą vaikelį, tai pirmom parom buvom su ligoninės rūbeliais, o likusį laiką dėjom savus. Šį kart taip pat planuoju vežtis savus. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Goda. @ 2010 12 12, 12:34)
Pritariu ir aš, kad savo rūbeliai maloniau... bigsmile.gif  Nes ligoninės rūbai ne tik kad gerai padevėti, bet dažnai dideli, pasitaikė, net truputi įplyšę. Kai gimdžiau pirmą vaikelį, tai pirmom parom buvom su ligoninės rūbeliais, o likusį laiką dėjom savus. Šį kart taip pat planuoju vežtis savus. mirksiukas.gif

o aš atsimenu net bijojus būčiau perrengti savo vaiką, toks mažas ir trapus jis buvo biggrin.gif tai labai gerai, kad sesutės perrengdavo....
o be to ligoninėj 2 d. galima pakentėti ir ligoninės rubeliais, o savais papuošti visada spėsi.
na bet kiekviena daro kaip jai atrodo geriausia, ar ne ? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lazdona @ 2010 12 12, 13:00)
o aš atsimenu net bijojus būčiau perrengti savo vaiką, toks mažas ir trapus jis buvo  biggrin.gif tai labai gerai, kad sesutės perrengdavo....
o be to ligoninėj 2 d. galima pakentėti ir ligoninės rubeliais, o savais papuošti visada spėsi.
na bet kiekviena daro kaip jai atrodo geriausia, ar ne ?  mirksiukas.gif



thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Norejau pasiteirauti, ar jus pries gimdyma ejot pas ta pacia gyd. kaip ir paskui gimdet? Beja, pas kokia gyd. patartumete gimdyti?
Atsakyti