Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Nepykstam ant žiemos, ji svečiuosis vos kelis mėnesius smile.gif
user posted image

Neturint dviejų metų vairavimo stažo, vairuojame su klevo lapais ant galinio automobilio stiklo

Jei žmogus, turintis dviejų metų vairavimo stažą, vairuoja automobilį nenusiėmęs/nenuklijavęs žaliojo džiaugsmo, jam galioja tokios pat taisyklės, kokios galioja ir neturinčiam stažo!!!

Informacija dėl pradedančiojo vairuotojo pažymėjimo keitimo.

Oficialus Regitros puslapis, kuriame skelbiama visa naujausia ir patvirtinta informacija.

Čia tupi sena tema.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2011 01 09, 19:48)
I draudima su deklaracija turi eiti ir nukentejes,ir kaltininkas,draudimo sutarty viskas aiskiai nurodyta.Jei per tris darbo dienas nepranesi,paskui draudimas gali is taves nuostolius isskaiciuoti.

O man buvo taip. Su mano mašina važiavo draugas ir patyrė eismo įvykį, jį pripažino kaltu. Supildė deklaraciją. Mašina užrašyta ant mano mamos, bet mes niekam nieko nepranešėm. Kažkaip skaičiau tą punktą, kad reikia pranešt, bet užsimiršau blush2.gif Įvykis buvo spalio pradžioj, bet jokios žinios negavau iš draudimo. Mano mama irgi. Gal taip ir "praslydom"? smile.gif Dabar perskaičiau ir truputį išsigandau. Būtų žiauriai nemalonu sulaukti žinutės iš draudimo.
Almost, 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mocha: 10 sausio 2011 - 14:09
QUOTE(mocha @ 2011 01 10, 15:08)
O man buvo taip. Su mano mašina važiavo draugas ir patyrė eismo įvykį, jį pripažino kaltu. Supildė deklaraciją. Mašina užrašyta ant mano mamos, bet mes niekam nieko nepranešėm. Kažkaip skaičiau tą punktą, kad reikia pranešt, bet užsimiršau blush2.gif  Įvykis buvo spalio pradžioj, bet jokios žinios negavau iš draudimo. Mano mama irgi. Gal taip ir "praslydom"? smile.gif Dabar perskaičiau ir truputį išsigandau. Būtų žiauriai nemalonu sulaukti žinutės iš draudimo.
Almost,  4u.gif


Tai gal nukentėjęs vis tiek kreipėsi ir jam buvo atlyginta žala?
Manau jau būtų informavę smile.gif 4u.gif Nors... pvz darbe apie kai kuriuos įvykius kad ir ANŲ METŲ praneša ir prašo susitvarkyt ax.gif Tai galbūt ir šiuo atveju kažkoks raštas ateitų... g.gif

Almost - ačiū už naują temą smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
nėr už ką, moteros ir vyrai irnesakyk.gif hihihi.gif

manęs užvakar paprašė patraukt mašiną, nes mb paliko ją užstatęs kitas ir išbėgo trumpam iki klientų, o mane paliko laukt ir tuo metu išėjo draugai važiuot biggrin.gif tai gerai, kad pažįstami buvo, nes kitaip tai sėdėtų ir lauktų gal 30min - kelias vien tik ledas, mašina siauram kieme, vietos ne kažką naktį ir ledu traukt, dar ta mašina kvaila, žodžiu aš kategoriškai atsisakiau judėt, tai draugas iš antro karto tik išdrįso imtis veiksmų hihihi.gif
Atsakyti
Almost 4u.gif
O as vakar vakare ir si ryta savo vyrui juokiausi, cia kazkas buvo idejes nuoroda ar ka apie organizuojamus ekstremalius vaziavimus, tai jei kas nori veltui, turi atvaziuoti pas mane i rajona, o konkreciai i mano gatve lotuliukas.gif Nei viena masina nepravaziuoja neuzstrigusi lotuliukas.gif Puse metro istizusio sniego, o po juo ledas doh.gif Jei dar koks dzipas pravaziuoja, tai po jo is vis linksma vaziuoti biggrin.gif kelias siauras, sonuose masinu pilna, o vaziuoji grynu ledu biggrin.gif Ziauru, per visa ziema dar tokio cirko nebuvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2011 01 10, 14:59)
Tai gal nukentėjęs vis tiek kreipėsi ir jam buvo atlyginta žala?
Manau jau būtų informavę  smile.gif  4u.gif  Nors... pvz darbe apie kai kuriuos įvykius kad ir ANŲ METŲ praneša ir prašo susitvarkyt  ax.gif  Tai galbūt ir šiuo atveju kažkoks raštas ateitų...  g.gif

Almost - ačiū už naują temą  smile.gif  drinks_cheers.gif

Nežinau ar tas senis kreipėsi, bet gal turėjo sąžinės ir nesikreipė, nes dėl jo kaltės įvyko avarija. biggrin.gif Bet čia aš turbūt labai naivi, kad taip būtų. O jeigu ir kreipės, tai jis kaip nukentėjęs, o kaltininkai nepranešė/neužregistravo eismo įvykio taip gaunasi. Bet nuo įvykio beveik trys mėnesiai praėjo ir mes nieko nežinom, kas ir kaip. Žinau tik tai, kad per mano draugą man pabrangs draudimas. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2011 01 10, 16:06)
nėr už ką, moteros ir vyrai irnesakyk.gif hihihi.gif

manęs užvakar paprašė patraukt mašiną, nes mb paliko ją užstatęs kitas ir išbėgo trumpam iki klientų, o mane paliko laukt ir tuo metu išėjo draugai važiuot  biggrin.gif tai gerai, kad pažįstami buvo, nes kitaip tai sėdėtų ir lauktų gal 30min - kelias vien tik ledas, mašina siauram kieme, vietos ne kažką naktį ir ledu traukt, dar ta mašina kvaila, žodžiu aš kategoriškai atsisakiau judėt, tai draugas iš antro karto tik išdrįso imtis veiksmų hihihi.gif

Kokia įsivaizdinus blush2.gif biggrin.gif
Jeigu rimtai, tai man jeigu būtų nepatogios sąlygos aš irgi užpakalio nekelčiau ir neperstatinėčiau mašinos (svetimos) blush2.gif O po to dar grįžta savininkas ir aš jau pildau deklaraciją biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(mocha @ 2011 01 10, 16:32)
Nežinau ar tas senis kreipėsi, bet gal turėjo sąžinės ir nesikreipė, nes dėl jo kaltės įvyko avarija. biggrin.gif Bet čia aš turbūt labai naivi, kad taip būtų. O jeigu ir kreipės, tai jis kaip nukentėjęs, o kaltininkai nepranešė/neužregistravo eismo įvykio taip gaunasi. Bet nuo įvykio beveik trys mėnesiai praėjo ir mes nieko nežinom, kas ir kaip. Žinau tik tai, kad per mano draugą man pabrangs draudimas. doh.gif


Nu įdomiai...Gal viskas taip ir praeis.. g.gif 4u.gif
O kiek kainavo tau draudimas ir kiek pabrangs???
Atsakyti
Tai jau šiandien buvau draudimo įmonėje, išsiaiškinome, kas ir kaip, papasakoju čia, gal kam pravers. Tikrai nereikia niekur važiuoti, kai jau padarai kokį bum, reikia paskambinti telefonu 1828 ir prasinešti, kaip minėta, per tris darbo dienas. Sakė, kad galima tą atlikti internetu, tada tie patys konsultantai su tavimi susisiekia. Atsiliepė labai šaunus vaikinas, viską nesudėtingai išsiklausinėjo, labai išsamiai viską supasakojo. Kaip supratau, tie visi konsultatai nepriklauso konkrečiai draudimo įmonei, yra kažkokia atskira įstaiga, kuri administruoja tokius atvejus. Ta moteris įvykį jau buvo užregistravusi, automobilio savininkui (mano tėtei) jau išsiųstas laiškas, ten sakė bus įdėta forma, kurią reikės baigti supildyti, vokas, kuriuo atgal nemokamai reikės išsiųsti tą formą ir savąją eismo įvykio deklaraciją. Dėkoju denaxai, kad privertė susimąstyti apie tokio įvykio užbaigtumą, nes manuoju atveju, kai kitas asmuo jau užregistravęs, o aš vis dar tyliu, tikrai gali būti bėdos.
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2011 01 10, 19:55)
Kokia įsivaizdinus  blush2.gif  biggrin.gif
Jeigu rimtai, tai man jeigu būtų nepatogios sąlygos aš irgi užpakalio nekelčiau ir neperstatinėčiau mašinos (svetimos) blush2.gif  O po to dar grįžta savininkas ir aš jau pildau deklaraciją biggrin.gif  biggrin.gif
Nu įdomiai...Gal viskas taip ir praeis..  g.gif  4u.gif
O kiek kainavo tau draudimas ir kiek pabrangs???

Mokėjau 200Lt metams, dabar kokiu šimtu sakė pokštels į viršų smile.gif
Beje, Liebchen, o ką jūsų tėčiui dar reiks pildyt? *****,aš jaučiu ryt eisiu į savo draudimo bendrovę pas pažįstamą, nes man neramu ar viskas ok, nes tikrai nei skambinau, nei nuėjau pranešt, bijau, kad nebūtų blogiau... doh.gif
Atsakyti
o tarkim kokia bauda jei pagauna policija važiuojant be klevo? pati mašinos neturiu, bet kartais draugo norėčiau pavairuot, kad visai neatprast.
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2011 01 10, 22:05)
Mokėjau 200Lt metams, dabar kokiu šimtu sakė pokštels į viršų smile.gif
Beje, Liebchen, o ką jūsų tėčiui dar reiks pildyt? *****,aš jaučiu ryt eisiu į savo draudimo bendrovę pas pažįstamą, nes man neramu ar viskas ok, nes tikrai nei skambinau, nei nuėjau pranešt, bijau, kad nebūtų blogiau... doh.gif


Konkrečiai nesakė ką, tik pabaigti kažkokią formą, tai, manau, bus gražesnis įvykio apiforminimas, nes ta deklaracija tai neitin aiškiai ir gražiai tokiais atvejais supildyta būna.
Tai jau per tiek laiko, manau, vis tiek, jei ką, būtų su jumis susisiekę, nemažai laiko praėjo. Gal iš tiesų tas kitas vyras neprasinešė, tada nieko nuostabaus, kad tylu, ramu. Be to, žiūrint į mano atvejį, niekas nelaukė mano prasinešimo, įvykis įvyko penktadienį, o laiškas šiandien mums išsiųstas. Jei per tris mėnesius niekas neatėjo, tai tikriausiai niekas dėl įvykio nebuvo informuotas.
Atsakyti
QUOTE(Liebchen @ 2011 01 10, 21:29)
Konkrečiai nesakė ką, tik pabaigti kažkokią formą, tai, manau, bus gražesnis įvykio apiforminimas, nes ta deklaracija tai neitin aiškiai ir gražiai tokiais atvejais supildyta būna.
Tai jau per tiek laiko, manau, vis tiek, jei ką, būtų su jumis susisiekę, nemažai laiko praėjo. Gal iš tiesų tas kitas vyras neprasinešė, tada nieko nuostabaus, kad tylu, ramu. Be to, žiūrint į mano atvejį, niekas nelaukė mano prasinešimo, įvykis įvyko penktadienį, o laiškas šiandien mums išsiųstas. Jei per tris mėnesius niekas neatėjo, tai tikriausiai niekas dėl įvykio nebuvo informuotas.

Tai tada vadinasi pasaulyje yra teisybė. Senolis lenkė mano draugą per dešinę,o mano draugas suko į dešinę, ir mano draugą apkaltino, kad užkišo, nors senis viršydamas leistiną greitį lenkė per dešinę. doh.gif Policijai kažkas suzvanyjo ir net neišrašė baudos nieko, tiesiog paleido blink.gif Senolis pripažino savo kaltę, bet prie policijos tylėjo, už jį šnekėjo jo gudrus sūnus, kur pasakok jo, geriau draudimo deklaraciją užpildyt, o ne per policiją, nes gręsia baudos ir tiripiri. Žodžiu makalynė. Senoliui džipas nuėjo per visą šoną,o mano mašinai įlenkė sparną (dar lengvai atsipirko). Aš su baime laukiau kokio laiško ar skambučio, bet kad nieko nėra,o gal tikrai niekas nesikreipė. unsure.gif Bet kitą vertus, jei niekas nesikreipė, tai nebrangs ir draudimas, nes įvykis niekur neužregistruotas ane? ax.gif
Atsakyti