Įkraunama...
Įkraunama...

"Beatos virtuvės" mylėtojoms

Apklausa: Is kur dazniausiai semiates "Beatisku" ideju pilvo lepinimui? (140 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Malonaus bendravimo. smile.gif

user posted image

Pirma tema
Antra tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 01 vasario 2011 - 15:23
4u.gif

Vis stebiu stebiu... Jungiuos ir aš į būrį.. smile.gif
Atsakyti

Labas rytas 4u.gif

ačiū už naują temą, savo balsą pridaviau pioneer.gif
Atsakyti
Sveikutės naujuose namučiuose, prabalsavau ir aš smile.gif
Dabar turiu klausimėli, visos tik verdat sriubytę su baravykais, o kur gi jų šviežių gauti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2011 02 01, 06:36)
Sveikutės naujuose namučiuose, prabalsavau ir aš smile.gif
Dabar turiu klausimėli, visos tik verdat sriubytę su baravykais, o kur gi jų šviežių gauti? g.gif



ir kameros savo saldytuvo lotuliukas.gif , arba pirkti saldytus, nes svieziu be rudens pas mus nebus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2011 02 01, 08:39)
ir kameros savo saldytuvo  lotuliukas.gif , arba pirkti saldytus, nes svieziu be rudens pas mus nebus  4u.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutes
vakar vakare isikepiau varskiniu blynuku. jus visos juos taip isgyret. ka tik iskepti, karsti - tikrai labai skanus, bet atsale visiskai neskanus schmoll.gif liko keletas ir juos ismeciau.
Atsakyti
QUOTE(spinsa @ 2011 02 01, 09:25)
sveikutes
vakar vakare isikepiau varskiniu blynuku. jus visos juos taip isgyret. ka tik iskepti, karsti - tikrai labai skanus, bet atsale visiskai neskanus  schmoll.gif  liko keletas ir juos ismeciau.

Man jie ir pašildyti mikrobangėj visai skanūs. Aišku, nepalyginsi su ką tik išimtais iš keptuvės, bet išmesti tai niekad neteko.
Atsakyti
QUOTE(spinsa @ 2011 02 01, 09:25)
sveikutes
vakar vakare isikepiau varskiniu blynuku. jus visos juos taip isgyret. ka tik iskepti, karsti - tikrai labai skanus, bet atsale visiskai neskanus  schmoll.gif  liko keletas ir juos ismeciau.


Sveiki.,

Na ir man ne superinį įspūdį jie paliko, bet turbūt todėl, kad aš šiai ne mėgėja blynų ...
Atsakyti
kaip supratau cia jau trecia tema, o kur yra pirma? niekur neradau
Atsakyti
QUOTE(spinsa @ 2011 02 01, 10:26)
kaip supratau cia jau trecia tema, o kur yra pirma? niekur neradau

Pirma http://www.supermama...?...6&hl=beatos
Antra http://www.supermama...?...atos&st=564
Kai kursit tema, idekit ir senas temas i pirma psl mirksiukas.gif
Pas mus seimoje is pirmos knygos prigyjo "Paprastas obuoliu pyragas" thumbup.gif
taip pat jau 2 kartus tiramisu darem ir kepem vistienabei sokoladaini irgi is pirmos knygos, zodziu ka gaminau is pirmos knygos viskas thumbup.gif is antros medus tortas patiko, bananu duona, tik majonezas nepavyko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikaela: 01 vasario 2011 - 10:59
medaus tortas labai skaniai atrodo, bet aš vis dar nesiryžtu jį gaminti, man atrodo labai sudėtinga
Atsakyti