Įkraunama...
Įkraunama...

"Beatos virtuvės" mylėtojoms

Apklausa: Is kur dazniausiai semiates "Beatisku" ideju pilvo lepinimui? (140 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(vija @ 2011 03 29, 18:41)
Man jie žiauriai per saldūs. Ta karvutė visai man nepatiko juose. Žodžiu, šiek tiek nusivylėm, nors kriaušes labai mėgstu.

Kol kas iš 7 išbandytų Beatos keksiukų labiausiai mums patiko keksiukai su obuoliais. Kadangi turim obuolių, o jie jau visai nekondiciniai, tai keksams pats tas.


O mums saldumo tai kaip tik, nes 1 "karvutę" dalinau į 4 gabalėlius. Tik šiaip apačia kažkokia per reta buvo lyginant su viršumi (na ir aiškiai čia parašiau blush2.gif )
Gal galima keksiukų su obuoliais receptuką 4u.gif
Atsakyti
Obuolius tarkavau ir dėjau jų labai daug. Tokie obuoliniai obuoliniai keksiukai.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2011 03 29, 23:17)
Obuolius tarkavau ir dėjau jų labai daug. Tokie obuoliniai obuoliniai keksiukai.


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2011 03 29, 15:42)
sveikos, kaip Beatos picos tesla? Kietas ar normalus padas gaunasi? Gal koki kt varianta galit pasiulyt?


Man Beatos picos tešla labai patiko, kol kas kitokių tešlų net nebandau, nes gaunasi tokia, kokią mes mėgstame - ne per kieta ir ne per stora mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiandien su mano mažuoju pagalbininku kepėm kažkaip primištus avižinius sausainius iš pirmos knygos (vienu laiku kepiau juos tikrai labai dažnai). Valgėm su pienu, oi, na kaip man skanu buvo, net dabar gera prisiminus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tanika: 30 kovo 2011 - 21:13
Sveikos seimininkes!! Gi sakau reikia sia tema jau uzbaiginet ir lauksim kol kuri pakursit naujaja ax.gif
Visa menesi neturejau interneto tai tiek prigaminau, dalintis reiks patirtim su jumis. Ir vis ka pagaminu ir galvoju kaip gaila kad supermamose negaliu isgirti recepto biggrin.gif
Keksiukai man nesiseka... Nekyla jie man, bet pamenu komentarus is anksciau kad cia ne man vienai, tai vadinasi cia ne mano zioplumas kaltas..
Is pirmos knygos ispudi visiems valgiusiems paliko Garuose virti kotletukai thumbup.gif Sprandines kepsniai - skanumas paprastume!! taip paprasta, bet koks minkstumas kepsniuku!! As kai dariau dar buvo vesoka ant groteliu kept, bet keptuveje buvo pats tas, labai labai skanu, tik as dar dadejau "tolimi krastai" prieskoniu pasigamintu is antrosios knygos mirksiukas.gif
Indiski vistienos kepsneliai irgi nerealus, minkstumas vistienos tai pasaka!! Velgi kepiau ne ant iesmuku o keptuveje... Aviziniai sausainiai is pirmosios knygos taip pat neblogai gavosi, bent jau taip sveciai sake ax.gif
Na is antrosios knygos galiu abrikosu uogiene pakomentuoti, gavosi tikrai neblogai, ypac tokiai kvankai seimininkei kaip as!!! su ta uogiene kepiau Sausainius Kaledu Seneliui, kurie paliko itin gera ispudi mano seimai ir sveciams thumbup.gif Vafliu slegtainis truputeli nuvyle, gavosi labai skanus, taciau tiek meiles ideta ir sugaista virtuvej o ivertinimas nuskambejo mazdaug taip "su nuttela sutepei?" doh.gif tik as nepjausciau pailgom "juostelem" kaip kad knygoj parodyta, o vaflius palikau apvalioj formoj ir dar apibarsciau kokoso drozlem, gavosi kaip tortas cool.gif
Ka cia dar isgyrus lotuliukas.gif bananu duona!! duona-pyragas, as tai bent jau taip pavadinciau, skanu tikrai smile.gif
Slyvu ir riesutu pyragas labai nuvyle unsure.gif koks sausas gavosi!! visiems patiko, o man ne... as manau kad ten sultingesniu gal uogu reikia...
Siuo metu saldytuve savo eiles laukia varskes ir slyvu tortas, ji ragausime rytoj tai ir pakomentuosiu kas ten gavosi 4u.gif
Labai malonu buvo issakyti savo per menesi sukaupta ir neissakyta nuomone 4u.gif biggrin.gif kaip akmuo nuo sirdies nusirito lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai lauksiu atsiliepimu apie varskes ir slyvu torta, galvoju velykoms pasidaryt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Miranda80 @ 2011 04 01, 22:03)
Labai lauksiu atsiliepimu apie varskes ir slyvu torta, galvoju velykoms pasidaryt ax.gif

daryti verta, tik man nepavyko, idejau 300g varskes vietoj 400g nes pakeli viena teturejau tai gavosi kremas skystokas, ir mb sake slyvu per daug, nors ju dejau pagal recepta g.gif ir siaip buvo visokiu trugdziu - tai lelius demesio reikalauja tai dar kas... bet siaip dar pasigaminsiu tikrai, bet jau visas demesys turi buti sutelktas i procesa mirksiukas.gif o siaip ten man rodos ir kitokiu uogu galima mestelt vidun, kokiu dziovintu abrikosu... smile.gif
Atsakyti
Ar kepet kas pyragelius su kalakutiena? Sluoksniuotos teslos?
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2011 04 02, 10:01)
Ar kepet kas pyragelius su kalakutiena? Sluoksniuotos teslos?

Jie labai panašūs į pyragėlius iš pirmosios knygos su kiauliena. Anieji man labai patiko. Turėtų ir šitie būti ne prastesni.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti