Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos buitinės priemonės VII tema

TĘSIAM...
VI-oji tema čia


Įkeliu iš anos temos Saulužės 2010 11 05, 11:31 žinutę:

“Žydrasis angelas” „The Blue Angel“ (www.blauer-engel.de) - tai seniausias pasaulyje aplinkosauginis ženklas, pradėtas naudoti Vokietijoje dar 1978 m. 2007 m. „Žydruoju angelu“ paženklinta daugiau nei 3700 produktų ir paslaugų 80 produktų kategorijų. Jos apima automobilių dalis (padangos, baterijos), statybines medžiagas ir konstrukcijas, valymo priemones, popieriaus ir kartono gaminius, biurų įrangą, baldus, plastikinius gaminius ir t.t.
user posted image




Šiaurinėje Europoje plačiai paplitęs „Gulbės“„The Nordic Swan” (www.svanen.nu) aplinkosauginis ženklas nuo 1989 m.. Nustatyti ženklinimo kriterijai 60 gaminių grupėms, įskaitant įvairius buities cheminius preparatus, kosmetiką.
user posted image




Europos Sąjungos Eko ženklas – ,,Gėlė” „Flower“ (www.eco-label.com). Šiuo ženklu nuo 1992 m. žymimi aplinkai palankūs produktai (neapimant maisto produktų ir vaisių), o nuo 2000 m. ir paslaugos (pavyzdžiui, turizmo) . 2007m. daugiau nei 290 kompanijų turi teisę ,,Gėle” ženklinti virš 2500 įvairių gaminių.
user posted image




Lietuviškas ženklas “Vandens lelija po stogu ”, sukurtas 2001 m., skirtas žymėti aplinkai nepavojingus ne maisto gaminius. Ženklo suteikimo kriterijai parengti pagal atitinkamus Europos Sąjungos Komisijos reikalavimus , tačiau, Lietuvos rinkoje dar nėra nė vieno gaminio paženklinto Vandens lelijos ženklu.
user posted image
Ekologinis ženklinimas pasaulyje
eco-label puslapyje galima rasti ar produktas ekologiškas ar ne. Čia yra užregistruoti visi gamintojai, kurių produktai platinami ES.




QUOTE(skruzdeda @ 2011 03 23, 15:48)
o kam tau tableciu? As i indaploviu milteliu skyriu pilu valgomosios sodos, o i skalavimo skyscio skyriu pilnu acto. Tik va su druska tai nezinia ka daryt.

AR tikrai taip galima g.gif Ar išplauna ir nekenkia indaplovei? O acto kvapas? g.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siluetas: 23 kovo 2011 - 18:22
ateinu su atsiliepimais apie muilo riešutus: na bent jau kol kas man jie labai patinka bigsmile.gif kasdieniams rūbams idealesnio varianto net nerasčiau, nes ir ekonomiška, ir plauna tikrai gerai, o jau rūbų minkštumas wub.gif pas mus siaubingai kietas vanduo, po bet kokių sintetinių skalbiklių drabužiai ar patalynė buvo labai nemalonūs..
bandžiau ir MB labai purvinus rūbus skalbti, na plius minus išplovė, bet jaučiu, kad kitą kartą dar pilčiau kokį pusę kamštelio Almawin skysto stipraus skalbiklio, va tada jau būtų iki galo išplauti.
išsiviriau ir to skysčio, nežinau ar jis man patinka, nieko nei blogo nei gero negaliu pasakyti ax.gif praskiedžiau su indų plovikliu, tam reikalui tikrai neblogai naudoti, likutį supyliau į butelį su purkštuvu, visai nieko papurškalioti valomus paviršius, bet jaučiu kad nieko ypatingiau nei kokios mikropluošto šluostės nedaro, tik gal psichologiškai smagiau apie antibakterines savybes paskaičius lotuliukas.gif
Atsakyti
Tikre, o kokius/kur muilo riešutus pirkot?
Vis žadu pabandyti...
Atsakyti
As ateinu pasidziaugt skalbimo rutuliu.Pirkau Bio nette firmos,uztenka 300skalbimu,o kaina-45lt.Patiko jis man,isskalbe ir diedo priprakaituotus sportinius drabuzius ir vaiku rubelius.Demes itriniau alepo muilo demem isimti,zodziu,esu patenkinta savo pirkiniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(siluetas @ 2011 03 24, 23:20)
Tikre, o kokius/kur muilo riešutus pirkot?
Vis žadu pabandyti...


pirkau iš ekopirk.lt 4u.gif kiek žiūrėjau iš ten pigiausiai gavosi. aš irgi ilgokai delsiau, vis man keista buvo, kad toks dalykas gali skalbti, bet galų gale išbandžiau ir nenusivyliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2011 03 25, 09:31)
pirkau iš ekopirk.lt 4u.gif kiek žiūrėjau iš ten pigiausiai gavosi. aš irgi ilgokai delsiau, vis man keista buvo, kad toks dalykas gali skalbti, bet galų gale išbandžiau ir nenusivyliau smile.gif

Na o man neisskalbia prakaito kvapo... Gal tie riesutai skirtingi buna? g.gif
Jau i pabaiga 0,5kg ir svarstau, ka toliau daryt... Gal eko rutuli isbandyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Julika* @ 2011 03 25, 09:17)
Na o man neisskalbia prakaito kvapo... Gal tie riesutai skirtingi buna?  g.gif
Jau i pabaiga 0,5kg ir svarstau, ka toliau daryt... Gal eko rutuli isbandyt?  g.gif


mano tokie http://ekopirk.lt/ek...muilo-riesutai/
o kiek Jūs tų riešutų dedat vienam skalbimui? aš dedu 7, nes kietas vanduo, man kvapus tikrai išplauna (ir priprakaituotų drabužių ir "stovinčių" kojinių biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2011 03 25, 12:33)
mano tokie http://ekopirk.lt/ek...muilo-riesutai/
o kiek Jūs tų riešutų dedat vienam skalbimui? aš dedu 7, nes kietas vanduo, man kvapus tikrai išplauna (ir priprakaituotų drabužių ir "stovinčių" kojinių biggrin.gif )

Bent jau drobinis maisels pas mane toks pat... g.gif
Dedu 6-7, susmulkinu, nieko nesuprantu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Julika* @ 2011 03 25, 14:45)
Bent jau drobinis maisels pas mane toks pat...  g.gif
Dedu 6-7, susmulkinu, nieko nesuprantu  unsure.gif


na tad tokie patys, nes esu mačiusi kitokiuose įpakavimuose g.gif
aš jų nesmulkinu, tik žiūriu, kad nebūtų jų pilnų, tada tik pusiau perskiriu..
Atsakyti
QUOTE(*Julika* @ 2011 03 25, 14:45)
Bent jau drobinis maisels pas mane toks pat...  g.gif
Dedu 6-7, susmulkinu, nieko nesuprantu  unsure.gif

gal pas jus vanduo super kietas? Įdėkit 8 riešutus. Aš skalbiu tik du kartus, o ne tris kaip kad rekomenduoja.
Atsakyti
Sveikos.
Nusipirkau ir aš muilo riešutų iš Ekopirk. Skalbiau dar tik porą kartų. Na lyg ir neblogai skalbia, bes va ant baltos patalynės tai lyg ir vos gelsvos dėmės liko - gal čia nuo tų riešutų tikriausiai, nes daugiau neiįsivaizduoju nuo ko galėjo atsirasti jos.
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2011 03 25, 21:59)
gal pas jus vanduo super kietas? Įdėkit 8 riešutus. Aš skalbiu tik du kartus, o ne tris kaip kad rekomenduoja.

Bandysiu det daugiau, nors kaip ir ne kietas tas musu vanduo... Ir keisti jau dazniau pradejau, ale vis tiek...
Sakau, gal is ekopirk nupirkt 100gr riesutu ir paziuret, gal bus geriau... g.gif
Atsakyti