Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos buitinės priemonės VII tema

QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 10 07, 09:40)
Reikės pabandyti, aš tik iki 60 karščiausiai skalbiu. O ką darot su tais, kur negalima kaitinti?
Balinimui rekomenduoja naudoti vandenilio peroksidą, įpilant jo skiedinį į spec. stalčiuką. Bandžiau - visai neblogai, bet irgi ne visiems daiktams tinka  ax.gif


Aš skalbiu 40 laipsnių temperatūroj visada, kai skalbiu baltus, dedu kelis šaukštus sodos. Nu niekas nepilkėja. Mergaičių apatinės maikės visos baltos, skalbiau metus laiko, paskui nusipirkau naujų tokių pačių maikių ir palyginau- senosios tikrai nebuvo nei pilkos, nei gelsvos, aišku, matėsi, kurios naujos, bet šiaip tai likau patenkinta. Dabar be baimės skalbiu savo baltus darbinius rūbus ir nieko su jais nesudaro. Tiesa, mano riešutai brangesni, už kilą 48 ar 50 lt moku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moliūtė: 07 spalio 2012 - 10:00
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 10 07, 08:40)
Reikės pabandyti, aš tik iki 60 karščiausiai skalbiu. O ką darot su tais, kur negalima kaitinti?
Balinimui rekomenduoja naudoti vandenilio peroksidą, įpilant jo skiedinį į spec. stalčiuką. Bandžiau - visai neblogai, bet irgi ne visiems daiktams tinka  ax.gif

tai vat, kad neturiu baltų rūbų, tik patalynę.
Moliūte, kokius perki?
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2012 10 07, 14:26)
Moliūte, kokius perki?


Va tokius http://www.ekokomfor.../muilo-riesutai
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2012 10 05, 13:04)
Kodėl g.gif

Naudoju įvairius eko ploviklius, tai  būna ir Frosh'o "Dishwashing Tabs all-in-one Soda", kuris turi ir EU eko sertifikavimą-ženklinimą, t.y. eko gėlė.

"Sudėtis: Sudėtis: 15–30% oksiduotų balinimo medžiagų, <5% polikarboksilatų, nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, fermentai (proteazė, amilazė), kvapikliai. Sudėtyje taip pat yra mineralinės druskos."

Dažniausiai perku ir esu patenkinta plovimo kokybe (visi indai atrodo thumbup.gif : "Almacabio", "Almawin", kiek pigesni - "Klar"

Labai nusivylusi: "Sodasan" firmos produktais
Pusėtina: "Sonett"

Naminių priemonių nebenaudoju, nes eksperimentais esu sugadinusi ne vieną daiktą..skalbimui naudodavau, tai patalynė sugadinta (audinys išbluko, sutriušo), puodelius vos atšveičiau, stiklines teko išmest, nes nuosėdų nebeatgramdžiau, mirkiau, šveičiau, tai pradėjo matytis subraižymai verysad.gif
Renkuosi kas yra pasiūloje iš siūlomos eko buitinės chemijos ir kažkiek tikiu, kad vis geriau nei bet kuris pagriebtas produktas iš lentynos cool.gif



Na pabandysiu tadą tą Froshą. O Almacabiu likau nusivylusi, po kelių savaičių apnašos baltos atsirado, prastai skalbia. Gerai skalbia man Ecoveris, bet skonis lieka kažkoks ant indų, net sumažinus iki ketvirčio tabletę. Niekam daugiau taip nebūna su Ecoveriu? Su soda ir actu nežadu cackintis, nepasiteisino, o acto pilti į plastmasinį indaplovės konteineriuką kažkaip nedrįsčiau, juk gali pažeisti...
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2012 10 05, 13:04)
Kodėl g.gif

Naudoju įvairius eko ploviklius, tai  būna ir Frosh'o "Dishwashing Tabs all-in-one Soda", kuris turi ir EU eko sertifikavimą-ženklinimą, t.y. eko gėlė.

"Sudėtis: Sudėtis: 15–30% oksiduotų balinimo medžiagų, <5% polikarboksilatų, nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, fermentai (proteazė, amilazė), kvapikliai. Sudėtyje taip pat yra mineralinės druskos."

Dažniausiai perku ir esu patenkinta plovimo kokybe (visi indai atrodo thumbup.gif : "Almacabio", "Almawin", kiek pigesni - "Klar"

Labai nusivylusi: "Sodasan" firmos produktais
Pusėtina: "Sonett"

Naminių priemonių nebenaudoju, nes eksperimentais esu sugadinusi ne vieną daiktą..skalbimui naudodavau, tai patalynė sugadinta (audinys išbluko, sutriušo), puodelius vos atšveičiau, stiklines teko išmest, nes nuosėdų nebeatgramdžiau, mirkiau, šveičiau, tai pradėjo matytis subraižymai verysad.gif
Renkuosi kas yra pasiūloje iš siūlomos eko buitinės chemijos ir kažkiek tikiu, kad vis geriau nei bet kuris pagriebtas produktas iš lentynos cool.gif

Ups,sito produkto tikrai nemaciau.Kalbu apie tuos ploviklius,kurie stovi marketu lentynose. As ne chemike,tad megstu ziureti kitu zaidimus su ja.Na,pavyzdiui kiek lieka plovikio ant lekstes ja isplovus ,paskui kiek jo perskalavus keleta kartu lieka.Zodziu,Froch siuo atveju pasizymejo baisiau nei Fairy,tad ir nuomone mano prasta apie siuos gaminius,nors kazkada naudojau.
Namie indus plaunu garstyciomis jau 1,5m. ir indai tikrai neapsinese,nepakeite spalvu.

Is skalbikliu ,mazai nesvariems,megstu Attitude,o labiau nesvariems Sonett. Buvau pirkus buitini valikli Sonett,bet tokio daugiau,nerandu,o kiti nepatiko.Siaip,is valikliu patiko Almacabio Bio2,o indams plaut i darzeli pirkau irgi Almacabio,kadangi pati ji naudojau ir visai patiko,o pamacius Fairy darzo virtuveje nusprendziau,kad geriau jau grupes indu svaru guls i mano pinigine,bet mano turtas nevalgys indu ploviklio is lekstes.


QUOTE(RitaRazi @ 2012 10 06, 17:47)
kvepia kvepia  mirksiukas.gif
tik ziurekit pakuotes - viena Frosch produkcija ekologiska, kiti gaminiai - ne. Bet mano supratimu, ju neekologiski "svaresni" ir efektyvesni uz kai kuriuos ekologiskus. smile.gif

Efektyvumas ne visada suderinamas su svarumu smile.gif
Atsakyti
kokią efektyvią priemonę galėtumėt rekomenduot virtuvės plytelėms valyti-kad gerai šalintų riebalų dėmes. tik nesiūlykit acto, sodos, ūkinio muilo, muilo riešutų-pavargau žaisti,norisi kažko tikrai efektyvaus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pamparam:) @ 2012 10 12, 17:37)
kokią efektyvią priemonę galėtumėt rekomenduot virtuvės plytelėms valyti-kad gerai šalintų riebalų dėmes. tik nesiūlykit acto, sodos, ūkinio muilo, muilo riešutų-pavargau žaisti,norisi kažko tikrai efektyvaus blush2.gif

valantis akmuo puikiai pašalina ir paskui riebalai taip nekimba.
Atsakyti
o man visai patiko toks valiklis:3 šaukštai sodos,5 šaukštai acto,stiklinės vandens ir truputelio ekologisko indu ploviklio arba muilo ir patinkancio kvapo ea.viska sumaisyti,supilti i inda su purkstuvu.neblogai valo pliteles, virykles pavirsiu ir spinteles 4u.gif
Atsakyti
Aš jau keli metai viską valau su bio akmeniu. Tai virtuvės riebalai jam problema. Juolab, kad ir perku gera kaina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2012 10 15, 15:21)
Aš jau keli metai viską valau su bio akmeniu. Tai virtuvės riebalai jam problema. Juolab, kad ir perku gera kaina smile.gif

Gal galit pasidalinti, kur perkat? ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti