Įkraunama...
Įkraunama...

"Beatos virtuvės" mylėtojoms, 4 tema

http://www.supermama...howtopic=695150
paskutine tema
Atsakyti
pirma tema

antra tema

trecia tema
Atsakyti
aciu uz nauja temele 4u.gif

tiesa,kazkaip neatkreipiau demesio, gal ir raset kuri, ar gaminot cantucci
is antrosios knygos? noreciau nuomoniu ax.gif ar geriau kita recepto ieskotis
Atsakyti
QUOTE(dagli @ 2011 04 02, 15:06)
aciu uz nauja temele  4u.gif

tiesa,kazkaip neatkreipiau demesio, gal ir raset kuri, ar gaminot cantucci
is antrosios knygos? noreciau nuomoniu  ax.gif ar geriau kita recepto ieskotis

gaminau ir ne karta, visai patiko mirksiukas.gif kietoki bus, bet jei mirkyti i raudona saldu vyna arba su arbata, tai man skanu buvo smile.gif nors noreciau isbandyti kitokius cantucci labiau trapius ir tokius sviestinius, net nezinau kaip apibudinti, zodziu daznai kavinese tokiu buna pirkti prie kavos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *caffe macchiato*: 02 balandžio 2011 - 19:05
QUOTE(dagli @ 2011 04 02, 13:06)
aciu uz nauja temele  4u.gif

tiesa,kazkaip neatkreipiau demesio, gal ir raset kuri, ar gaminot cantucci
is antrosios knygos? noreciau nuomoniu  ax.gif ar geriau kita recepto ieskotis

Gaminau n kartu, man patiko. Esu megeja riesutu, tai man kas su riesutais, tas tinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaveriukste @ 2011 04 02, 09:55)
daryti verta, tik man nepavyko, idejau 300g varskes vietoj 400g nes pakeli viena teturejau tai gavosi kremas skystokas, ir mb sake slyvu per daug, nors ju dejau pagal recepta  g.gif  ir siaip buvo visokiu trugdziu - tai lelius demesio reikalauja tai dar kas... bet siaip dar pasigaminsiu tikrai, bet jau visas demesys turi buti sutelktas i procesa  mirksiukas.gif  o siaip ten man rodos ir kitokiu uogu galima mestelt vidun, kokiu dziovintu abrikosu...  smile.gif


Na tai drasiai darysiu ir as tada biggrin.gif

QUOTE(Nexta @ 2011 04 02, 10:01)
Ar kepet kas pyragelius su kalakutiena? Sluoksniuotos teslos?


Kepiau, super skanus 4u.gif

QUOTE(dagli @ 2011 04 02, 14:06)
tiesa,kazkaip neatkreipiau demesio, gal ir raset kuri, ar gaminot cantucci
is antrosios knygos? noreciau nuomoniu  ax.gif ar geriau kita recepto ieskotis


Dariau, patiko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2011 04 02, 11:01)
Ar kepet kas pyragelius su kalakutiena? Sluoksniuotos teslos?


Kepiau ir ne kartą, patiko ir iš kitų gerų atsiliepimų sulaukiau, švelnūs vaikiški man tokie pyragėliai smile.gif
Atsakyti
Kepu ir as gan daznai kalakutienos pyragelius. Mums jie labai skanus.

Noreciau paklaust tu mamyciu, kurios gamino tiramisu. Siryt pagaminau,o valgem vakare. Tikrai 6 val buvo pastovejes saldytuve nuo pagaminimo, bet jis buvo labai minkstas tokia kose. Bet ne sausainiai o pats maskarpones kremas. Kazin ka ne taip padariau. Nors ir toks skystas, bet buvo laaabai skanu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gerdona @ 2011 04 02, 22:14)
Kepu ir as gan daznai kalakutienos pyragelius. Mums jie labai skanus.

Noreciau paklaust tu mamyciu, kurios gamino tiramisu. Siryt pagaminau,o valgem vakare. Tikrai 6 val buvo pastovejes saldytuve nuo pagaminimo, bet jis buvo labai minkstas tokia kose. Bet ne sausainiai o pats maskarpones kremas. Kazin ka ne taip padariau. Nors ir toks skystas, bet buvo laaabai skanu. 4u.gif

Tiramisu ir turi būti "košė" - šaukštu kabinama, o ne dailiai pjaustomas kaip tortas. Jei nori dailiai pjaustomo, tada jau reikia dėti į kremą kokio standiklio ar želatinos. Dažniausiai jis ir gaminamas dideliame stikliame inde, su kuriuo ir nešamas į stalą, arba stiklinėse taurėse.
Atsakyti
Šiandien valgėm balandėlius pagal Beatą thumbup.gif Vakare - ryžių pudingą (jau tiek maišiau, tiek maišiau, bet vis tiek jis man prisvilo doh.gif ). Įdėjau konservuotų persikų, tai mažasis beveik tik juos ir valgė, tą pudingą tik netyčia užkabindavo, tai taip ir nesupratau, ar jam patiko biggrin.gif Man skanu thumbup.gif Kaip jau ir minėjot, grynai kaip tas pirktinis smile.gif

Dar dariau žuvies užtepėlę iš pirmos knygos, patiko thumbup.gif Su juoda duonyte ir alučiu, skanu smile.gif

Pirmadienį planuoju mamos jubiliejui gaminti balto šokolado ir aviečių tortą iš antros knygos. Ko tai truputį pradedu pergyvent, ar pavyks jis man... unsure.gif Rytoj kepsiu biskvitą, o jau kremą pirmadienį. Turiu klausimą, kam teko plakti grietinėlę, ar yra kokių gudrybių??? Kokios temperatūros turi ji būti, kambario ar tiesiai iš šaldytuvo?
Avietes naudosiu šaldytas, tai jas atšildyt reikia prieš dedant į kremą, ar kaip? Pasidalinkit patirtim, kas jau gamino smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tanika: 02 balandžio 2011 - 23:32
Grietinele plakama tik gerai atsaldyta, antraip suplaksi i sviesta biggrin.gif
Avietes geriau atlaidinciau ir to skyscio i idara nepilciau, nebent biskvita jomis sulaistyti smile.gif
Atsakyti
Neseniai gaminau miltinius pusryčių blynus iš pirmos knygos. Blynai gavosi labai sausi, atšalusius valgyti neskanu, nes atrodo, kad valgai sausas bandeles, o ne blynus.
Ar kam nors taip pat nepasisekė kaip ir man, ar aš nemokėjau pagaminti? g.gif

Dar viriau morkų sriubą su šaltai rukyta šonine. Sriubytės skonis labai įdomus ir man patiko, tik šiek tiek kitą kartą koreguosiu receptą ir dėsiu mažiau morkų ir daugiau šoninės. Šį kartą dėjau 150gr ir tai buvo stipriai per mažai. Gal dar ir bulvės kokios norėtųsi... ax.gif
Atsakyti