Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalų pirkimas internetu

user posted image

SENA TEMA
Atsakyti
Čia turbūt neoriginalai?

http://kosmetika-tau...i-kvepalai.html
Atsakyti
QUOTE(ruteliukste @ 2011 04 19, 16:42)

Ne schmoll.gif
Atsakyti
Ar gavote bent viena pirkusi kvepalus iš fragrancex praeitų metų lapkričio mėn?
Nes aš likau nustebinta...jau buvau praradusi viltį sulaukti savo antro pirkinio, bet štai jau jis pas mane bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 04 gegužės 2011 - 15:14
Ohohoho.... aš savo lapkritinuko taip ir nesulaukiau, bet jau ir vilties kaip ir nebeturiu laugh.gif
Atsakyti
as irgi siandien gavau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Opusas @ 2011 05 04, 18:47)
as irgi siandien gavau  bigsmile.gif


šakės, dabar ir aš VĖL pradėsiu tikėtis unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2011 05 04, 17:12)
Ar gavote bent viena pirkusi kvepalus iš fragrancex praeitų metų lapkričio mėn?
Nes aš likau nustebinta...jau buvau praradusi viltį sulaukti savo antro pirkinio, bet štai jau jis pas mane  bigsmile.gif

vau bigsmile.gif tada ir man nuskilo thumbup.gif pagaliau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2011 05 04, 15:12)
Ar gavote bent viena pirkusi kvepalus iš fragrancex praeitų metų lapkričio mėn?Nes aš likau nustebinta...jau buvau praradusi viltį sulaukti savo antro pirkinio, bet štai jau jis pas mane  bigsmile.gif


Nuo lapkričio mėn??? doh.gif
Ar čia normalu???
Atsakyti
Nenormalu, bet vis tiek smagu gauti, kai jau net nebesitiki laugh.gif O aš vis dar laukiu..
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2011 05 05, 17:53)
Nenormalu, bet vis tiek smagu gauti, kai jau net nebesitiki laugh.gif O aš vis dar laukiu..

kazkaip pagalvojau, kai jau gauni net nebesitikint, kad gausi, pasijunti ne kaip nusipirkes, o dovanu gaves biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Prireike man dveju kvepaliuku, kuriuos radau tik fragranceshop.com ir ultrafragrances.com (na ir buvo dar vieni fragrancenet.com ar fragrancex.com, bet brangiau), tai sprendziau galvosuki kur pirkt, nes pirmoje (fragranceshop) esu pirkus kazkada senokai, tai viskas gerai buvo, o antroje (ultrafrangrances) neteke pirkt. Na tuo metu susilaikiau, uzsisakiau tik vienus ir is fragranceshop.com - visgi jau ten pirkus, patikima parduotuve (vienintelis minusas, kad nejo paypal moket, bet esu pirkus uz kazkur $200, tai nebebijojau sikart). Laukiu laukiu ir po keliu dienu gaunu email'a, kad 'out of stock'. Nu pinigelius grazino iskart, viskas tvarkingai, ju puslapyje irgi jau nebera tu kvepalu. Bet kvepaliuku tai man reikia vistiek ir galiausiai kiekio/kainos santykiai issideste taip, kad vienus fragranceshop.com, o kitus ultrafragrances.com gavosi geriausia kaina pirkt, tai taip ir pirkau. Ultrafragrances pasirode rimta, kainos nera super zemos, netgi nevisai zemos, teko ir su customer service reikalu turet, tai viska greitai ir aiskiai atrase, adresai firmos duoti, ilgai jau ji gyvuoja - zodziu, pasirode patikima vienintelis minusas, kad prie apmokejimo budu nurodyta paypal, bet man jo nemete norint pirkt - pradzioj tas ir sulaike. Paskui sukontaktavau su jais, tai sake kazkokios problemos del paypal ir neveikia kelais savaites. Nu ir ka, dar ta pati vakara ultrafragrances atsiunte email'a, kad processed uzsakymas, kita diena, kad issiustas - dar tebelaukiu, bet viskas kolkas tvarkingai. O fragranceshop vel po keliu dienu, t.y. siandien, atsiunte email'a apie 'out of stock'. doh.gif Na tai teko is ultrafragrances.com antra uzsakyma daryt, tik kad norimu kvepaliuku tik mazesnis kiekis buvo prekyboj, bet sikart darant uzsakyma jau leido rinktis paypal apmokejime - matyt susitvarke problemeles. Na tai apibendrintai tebelaukiu dar tu kvepaliuku ir vertinsiu kas per parduotuve, bet... fragranceshop braukiu is savo patikimu saraso - uzkniso su tais 'out of stock', o dar kol apsiziuro doh.gif
Atsakyti