Įkraunama...
Įkraunama...

Išsipildžiusi svajonė

Po ilgo laukimo, po daugybės nesėkmingų stimuliacijų, po laparsokopijos, po nusivylimų ir pakilimų, ir po tos vienintelės IUI, pagaliau išvydau išsvajotus brūkšnelius II bigsmile.gif wub.gif Ir negalėjau patikėti, kad tai su manim vyksta! wub.gif O kai sužinojau, kad laukiuosi mergytės tapau dar laimingesnė user posted image
Nėštumas nebuvo lengvas, nusilpo kraujas, jaučiausi sudirgusi, įsibaiminusi, kad nieko blogo nenutiktų mūsų ilgai lauktam stebuklui, gulėjau ligoninėje 28 sav. dėl gresiančio priešlaikinio gimdymo. Net ir paskutinėm nėštumo dienom dar netikėjau, kad turėsiu vaikelį doh.gif
O jis atkeliavo štai taip.

Mano gimdymo terminas buvo sausio 21 – 23 d. Kai jau buvau pagalvojusi, kad mano mažiukė užtruks mano pilvelyje, tai ir prasidėjo veiksmas. Labai punktualiai. Jau naktį iš sausio 20 į 21 pradėjau jausti pilvo surakinimus. Ir visą kitą dieną išvaikščiojau su sąrėmiais, nors dar nebuvau tikra, ar tai jie. Bijojau, kad neišnyktų, tai tvarkiausi, šveičiausi namie, paskui sau grožio procedūras dariausi, vos susilenkdama su nuolatiniais pilvo surakinimais tai kas 4, tai kas 15 min. ax.gif
Vakare jau supratau, kad visgi man niekas nepraeis, tad nuvažiavom su vyru su tašėm į ligoninę, nes budėjo mano ginė. Apžiūrėjo, pasakė, kad gimdos kaklelis atsidaręs tik 1 cm, tad galime iki ryto keliauti namo, nes galbūt čia tik paruošiamieji sąrėmiai, nes visai nereguliarūs. Parkeliavom. Bet naktį jau nebesudėjau gluosto, sąrėmiai stiprėjo. Ryte, sausio 22 d., norėjau važiuot į ligoninę, bet atsikėlus lyg ir palengvėjo, tad nusprendėm su vyru dar pas mano ginę nuvažiuot į kabinetą, nes tą rytą turėjau paskutinį vizitą pas ją. Apžiūrėjo mane, pasimatėm su mergyte echoskopo ekrane paskutinį kartą, patikrino gimdos kaklelį – tas pats 1 cm... sad.gif Bet vakarop liepė važiuot į ligoninę.
Tai iki pavakario dar kankinausi namuose, šliaužiojau žeme. Bet sąrėmių laikas vis tiek nebuvo reguliarus. Apie 17 h jau buvom priėmime. Apžiūrėjo budinti gyd., išmaigė mane visą iki ašarų ir apšaukė, kad ramiai gulėčiau. „Pradžiugino“, kad atsidarymas – 1 cm. sad.gif
Sako, gerai, namo nebesiųsiu, bandykit gultis į gimdyklą, nors iki gimdymo dar toli, gražu. Įsikūrėm su vyru gimdykloj. O aš visa ašarose, nesustodama verkiu, kad tokia gyd. papuolė, ir kad išvis neišgimdysiu unsure.gif Skambinu mamai, prašau pagalbos. Mama per pažįstamus sugraibo man kitą budinčią gyd. iš patologinio skyriaus, gal bus švelnesnė, kai per pažįstamus... Ta mane apžiūri – vis tas pats 1 cm, o nuo sąrėmių jau žalia akyse, verkiu, dejuoju. Gyd. nuleidžia vandenis ir kalbasi su manim apie mano vaisingumo problemas, o aš jau atsakinėt nebegaliu, klykiu, rėkiu "gelbėkit", draskau vyra. O gimdyklos laikrodis kaip tyčia užstrigęs ant 17 val. – tada, kada ten atsiguliau. Ne iškart tai supratau, galvojau, kad čia tik man laikas sustojęs doh.gif Aparatas fiksuoja aukščiausio lygio sąrėmius, belieka tik stumti, o pro kur? Gyd., išgirdusi, kokiu būdu pastojau, ir kad neturiu natūralaus ciklo, pasako, kad man reikėjo planinio CP, ir paklausia, ar po pusantros paros sąrėmių noriu dar kankintis mažiausiai pusė paros, ar pjaunam? Nes ir po tos dar pusės paros neaišku, ar ledai pajudės, o jeigu ir pajudės, galiu neišgimdyt. Aš aišku, sutikau operacijai, apie tai tik ir svajojau, nes buvau didelėj panikoj, kad mano mergytė jau gali negimti. O kur dar apsisukusi virkštelė... unsure.gif Tiesą pasakius, aš nuo pat pradžių jutau, kad man reikės CP ir jo norėjau (mano mamai ir sesei daryti CP), bet mano ginė pasisako už natūralų gimdymą...
Sekanti valanda buvo ilgiausia mano gyvenime, nes nuo ištisinių sąrėmių buvau beveik nušokusi nuo proto. Pagaliau atėjo visa gyd. brigada, išvežė mane į operacinę, seselės laikė, kad neiššokčiau iš ratų nuo skausmo. Dar buvo didžiulė užduotis išbūti ramiai porą min., kol į stuburą įves epidūrą Kadangi vyro jau nebuvo, tai kabinausi aplink seselių kaklus, gnaibiau joms rankas. Operacinėj man nebeleido rėkti.
Pagaliau pajuntu, kaip šyla kojų padai ir suprantu, kad pagaliau baigėsi mano kančios! Gydytojai imasi mano pilvo. O aš jau nekantrauju, laukiu, kada užgims mano stebuklas. Girdžiu, kaip sako „stumiam, stumiam, traukiam. Ir tada įtempiu visą savo klausą, bet nieko negirdžiu. Viena sekundė tampa amžinybe, kol pagaliau 20:25 val. išgirstu tylų, bet patį švelniausią ir maloniausią garsiuką gyvenime "klia klia...." wub.gif Ašaros byra, žiūriu, užvertusi galvą, kaip seselės nusineša mažą žmogeliuką, ką tik ištrauktą iš mano pilvo, su rankytėm ir kojytėm – gyvą būtybę wub.gif Neįtikėtina! Šluosto, tvarko, o man nieko nesako. Paklausti bijau. O gal kas negerai? Tada pasveria ir prineša man prie pat veido, aš nubučiuoju akytes, nosytę ir tada išdrįstu paklausti, ar viskas gerai, ar sveika? Taip! Vaikelį išneša, o aš verkiu su pasikūkčiojimu, seselė man glosto galvą ir nespėja šluostyti ašarų, sako, kaip gražu, kai gimsta tokie laukiami vaikai user posted image
Kadangi savo mergytę mačiau vos vieną akimirką, tai po operacijos, nors ir prileista visokių narkotikų, apspangusia galva, neleidau sau užmigti, nes norėjau džiaugtis įvykusiu stebuklu ir mintimis vis iš naujo išgyventi patirtas emocijas rolleyes.gif Vyras sėdėjo šalia, abu buvom tokie laimingi wub.gif wub.gif Naktį mane perkėlė į skyrių, gavom šeimyninę palatą ir iškart paprašėm, kad atneštų mums dukrytę, nes nebenorėjau nei akimirkos gyventi be jos user posted image
Sunkios buvo pirmos dienos ir naktys, nes negalėjau pajudėti, bet tėvelis labai rūpestingas pasirodė, nežinojau, kad toks gali būti biggrin.gif
Dabar kiekvieną dieną abu džiaugiamės ir negalim patikėti, kad tai įvyko! Abu patyrėme visiškai naują jausmą, pačią didžiausią palaimą gyvenime! wub.gif
Kai prisimenu sąrėmius, nupurto visą kūną, bet nesigailiu, kad teko juos prakentėti. Atidaviau auką už savo dukrelės gimimą. Tikrai buvo verta.
Iš džiaugsmo verkiu kone kasdien, žiūrėdama į savo mažą, mažą mergytę, kuri išaugo iš jūrų arkliuko, iš ateiviuko, su kojyčių ir rankyčių užuomazgomis mano pilve user posted image Dar niekada taip nieko nemylėjau, dar niekada nesijaučiau taip prasmingai! Iki paskutinės gimimo akimirkos netikėjau, kad būsiu mama. Svajonė išsipildė! wub.gif

Atsakyti
nuostabus pasakojimas,Regata dar ir dabar braukiu asara ....kaip laukiu,kada mano istorija pasibaigs tokiu stebuklu...mano stebukliukas/ai dar mazi,tik sesiu savaiteliu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 14, 11:09)
nuostabus pasakojimas,Regata dar ir dabar braukiu asara ....kaip laukiu,kada mano istorija pasibaigs tokiu stebuklu...mano stebukliukas/ai dar mazi,tik sesiu savaiteliu wub.gif  wub.gif

dėkui wub.gif
dabar atrodo, kad viskas dar labai trapu ir labai toli, bet netrukus laikas pralėks, ir metų pabaigoj patirsi tą stebuklą, galbūt net ir dvigubą wub.gif wub.gif
didžiausios sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regata: 14 balandžio 2011 - 11:16
Pacios graziausios istorijos tokiu laukiamu ir mylimu vaikuciu 4u.gif
Atsakyti
Jausminga,tikra istorija,sveikinimai wub.gif
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
tavo aprasyta istorija priverte prisiminti savaja smile.gif saremiu skausmas labai tiksliai aprasytas,rodos apie save skaityciau smile.gif

o seip labai grazi istorija,sveikinu labai wub.gif
Atsakyti
Kokia graži istorija su laiminga pabaiga. wub.gif Net ašara nuriedėjo beskaitant.
Atsakyti
Labai grazi, jausminga istorija 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Dėkoju visoms 4u.gif wub.gif
Atsakyti
labas .. O antra leliuka planuosit ? smile.gif
sveikinu su mergyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amber 333 @ 2011 04 14, 17:32)
labas .. O antra leliuka planuosit ?  smile.gif
sveikinu su mergyte  smile.gif

dėkui smile.gif

sąrėmių metu sakiau, kad daugiau vaikų nenorėsiu doh.gif ir pirmom dienom po gimdymo tai pat galvojau, tačiau nurimo hormonai, viskas susidėliojo į savo vietas, ir pradėjau svaigt apie antrą wub.gif nors sąlygų visiškai tam neturime, tačiau viską paliekame D. rankose 4u.gif

naiviai tikiuosi, kad po gimdymo gal sugrįš mano natūralus ciklas, kurio jau nebuvo metų metus... o gal ir vėl kažkad teks kreiptis pas savo vaisingumo gyd. S. iš Jolsanos ax.gif
Atsakyti