Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenelyje gimiau... :-)

Taigi, mano mazylio gimimo istorija...
... Penktadieni nuveziau broliene i ligonine, ja pasiliko nes nusprende skatinti... Na va galvoju, dar viena mane lenkia. Pabuvau su ja iki 7 vakaro ir namuciu. Namuose eilinis vakaras, vakariene, TV, liulia... O atsigulem labai velai kaip tai..apie 1 val.
1:40 nakti, rodos tik uzsnudau ir prikele kazkoks keistas jausmas... Vaje galvoju kaip i WC noriu, nors neprisidaryciau beeidama. Pasedejau kelias minutes, nu nieko, praejo.... Galvoju ai, miegam toliau...
Tik atsiguliau, jauciu teka man tarp kojyciu. Atsistojau ir suglaudus kojeles greitom i WC, bet jau takeli ant kilimines dangos palikau... Vonioj nusimoviau triusus ir atsistojau "karve ant ledo" pozicijoj ir pasileido vandeniukai.... :-)
Vyrui sakau nu jau gali keltis, prasidejo.. O tas tik " OH MY GOD!" :-)))
Tik nutekejus vandenukui is karto prasidejo saremiai kas 2, 3, 4 minutes, paskambinus i birth centra liepe is karto atvaziuoti. As issimaudziau, susitvarkiau savo "lady garden", galva issiploviau ir iskeliavom. Vaziuojant, uzejus saremiui vyras turejo sustoti nes jau buvo saldu... Birth centre buvom po 3 gal biskiuka.
Nukeliavus i ten padare tyrimukus, ijunge monitoriu, beibiukas mano patenkintas buvo.4:30 patikrino kakleli ir mano nuostabai jau buvo 5 cm... Dar pagyre kad klausau kaip kvepuoti reikia. O as galvoju, palauk palauk, tuoj pamatysi kaip as klausau. :-) Apie 5 perkele i kambary kuriame gimdysiu, ir dar ta kuriame norejau gimdyti tai dziaugiausi bet jau pro asaras :-O
Atejo mano MW pasiredzius graziai su suknele (pas mus birth centre uniformu nenesioja) ir pasiule duju as is tos laimes vos jai ne ant kaklo. :-)
Saremiai daznejo, stiprejo kol nepajauciau pora kartu kad kunas pats stumia lengvai, pasakiau MW tai ji sako na tai sok beseiniukan. Buvo kokios 6 ryto, vandenuky pasaremiavau valanda laiko, bet jau kaukiau kaip versis. Vyras sake (po visko, kai jau pajuto kad gali juokauti ir negaus i ragus ) garsas buvo kaip kad sumaisytum pikto versio ir seno briedzio baubima :-)))))
O 7 ryte prasidejo stumimo stadija, jezau kaip baisu yra netureti kontroles savo kune.... Taigi stumiau stumiau, stumiau stumiau...o MW sako nu jau netoli jauciu galvyte, o as galvoju-meluoji Zose, meluoji kad nepasiduociau....!!! Sakau jei jauti tai trauk... :-))

Ta kikenti pradejo, sakau as jai ar turi vaiku? Sakau keiciames, as imu tavo, tu imk mano, bet pasigimyk pati :-))) Na juokai juokais, po pusantros valandos stumimo islindo galvyte pilna juodu plaukuciu ir kabo ji ten sau... Pastumiau dar kelis kartus, ne krust..... Tai reikejo tada pasikelti biskiuka kad padetu beibiukui islysti nes uzstrigo peciukai.
8:29 ryte islindusi tiesiai padave man ir tik isgirdau vyra sakant " ITS A BOY..."
Pradejo trinti ranksluosciu bet jokio garselio mano saulyte... Nezinau kodel bet man visiskai jokios panikos nesukele jo tylejimas, galbut sirdyje zinojau kad viskas gerai. Ir po minutes, atsidare savo gerklyte tokiu drebanciu balseliu.... Vyras nukirpo virkstele, tada ji isnese kokiai minutei ir greitai parnese atgal ir vel man ant krutines uzdejo.
Tik tada ziurint i ji supratau kad tai mano mazylis, mano ir niekieno kito. :-)
Zinoma buvo kraujo ir siaip visokiu slykstuku vandenuky bet tai normalu, juk ne pasiplaukiot atejau.
Islipus is baseiniuko, ant lovos mazylis is karto stvere papuka ir taip prazindo kokia valanda...:-)
Nemalonioji dalis yra tai kad plysau apacioje iki beveik kito galo.. bet tai ne tragedija, juk susiuvo viska ir greitai sugis.
Taigi tokia musu mazojo Benjamin gimimo istorija. :-)
PS gime 3614kg ir 54cm, gimdymo trukme nuo pirmojo saremio iki gimimo 6 su puse valandos... Is viso ligonineje praleidom 13 valandu nes 4 po pietu jau keliavom namo.
Ar skubu daryti antra vaikeli....? Tikrai nea, jauciu palauksim dar biskiuka. :-))))
Atsakyti
Kokia miela istorija wub.gif Dar karteli nuosirdziausi sveikinimai!!! wub.gif
Atsakyti
Labai linksma ir gerai nuteikianti istorija thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Super super istorija. thumbup.gif Ir pasijuokiau ir paverkiau,saunuole mamyte. thumbup.gif 4u.gif Aukit sveikuciai ir diduciai. mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif kaip miela 4u.gif sveikinam 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai Violet79 su Benjamino gimimu 4u.gif
Atsimenu tave is Uzsienio nestukiu temos drinks_cheers.gif

Istorija labai mielai nuteikianti - mamyte prie bajerio matosi thumbup.gif Aukit sveiki 4u.gif
Atsakyti
nuosirdziausi sveikinimai sulaukus sunelio!!!!!!!!!!!! 4u.gif Smagi istorija wub.gif
Atsakyti
Didžiausi svekinimai 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Pozityvi mamytė thumbup.gif Gera skaityti tokias istorijas. Aukit sveiki ir gražūs 4u.gif
Atsakyti
Nu ir linksmai... bigsmile.gif Sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
4u.gif kaip linksma thumbup.gif
Atsakyti
Šauni istorija, būkite laimingi wub.gif 4u.gif
Atsakyti