Įkraunama...
Įkraunama...

Skyrybos

Sveiki, norėčiau draugiško patarymo. Man 25metai viena auginu du mažiukus pametinukus. Gavosi taip, kad mano faktinis(nesantuokinis) vyras mus paliko visas tris ant ledo. Kai laukiausi antro vaikelio jis pradėjo gyventi ir būti su meiluže, tikėjau, kad palakstys ir grįš namo ypač,kai ateis džiaugsmas (kūdikis), bet gavosi taip, kad grįžusi iš gimdymo namu radau užrakintas durys ir pakeistas spinas, bute liko visi mūsų daiktai neturėjau net būtiniausiu dalyku. Maža to, sužinojau, kad jis mane su vaikais net šeima nelaiko, kad jis turi kitą faktinę šeimą ir vaiką tokio pat amžiaus kaip ir mūsų, nepripažįsta kūdikio savų vaikų ir net kalbos nėra apie kažkokia tai pagalba auginant vaikus. Jis man pareiškė, kad vyresneją galiu jam visai atiduoti jis ja su savo žmona išaugins!!!!!! Tai, kas aš? Ne mama savo vaikams?, ar jis kaip koks grobuonis pasinaudojo mano kūnų , kad gauti palikuoni ir mane išmesti??? Dabar jis grasina vaikus atimti, nes jis turtingas ir įtakingas o aš atseit vargšė ir nesugebėsiu duoti vaikams tiek kiek jis.
Žinau, kad vaikus paliks su manimi, nes aš tvarkinga mama,nors ir gyvenu dabar su savo tėvais.
Mano klausimas: ar aš turiu šansą prisiteisti kompensacija ne turtinei žalai atlyginti,nes teismas priteis mum tik minimalius alimentus (jis savo pačios firmoje sau minimumą moka) ir nepriteis vaikam tėvo o man viro. Jis darydamas tuos vaikus sąmoningai juos pasmerkė gyventi nepilnuose šeimoje, nes jau buvo sukūręs kitą šeimą. Aš esu blaivo proto moteris, nesu turtinga ir tokia stipri, kad pasirinkčiau vienišos motinos kelia. Jis mane įtikino ir apgavo.

QUOTE(insi @ 2008 07 19, 21:47)
tikrai keista, kad nepasidomėjot su ku0o draugaujat, juk šeimą ne taip lengva nuslėpt g.gif  beto kalbant apie neturtinę žalą dėl apgaulės -
civiliniame kodekse numatyta jog

neturtinė žala dėl apgaulės numatyta nėra. jūs galite tikėtis alimentų bei atgauti bute paliktą asmeninį turtą, bet dėl patirtų išgyvenimų gauti atlyginimą - ne. juolab kad teismai labai mėgsta tokį dalyką kaip 'normaliai išsilavinęs ir protingas žmogus turėjo žinoti ir suprasti' (kažkas tokio).

aciu uz info.. okaip tada atlygis uz seksualini priekabiavima darbe? ziurejau per zinias.
idomiai gaunasi,kai kokie sukciai sugalvoja banka, surenka indelius ir sprunka, sugriaudami zmoniu viltis del geresnio rytojaus, tai jie teisiami uz finansines machinacijas...o indelininku niekas nesmerkia ir nepriekaistauja...
tai kodel ,tuomet vyras suviliojes moteri ir palikes ja su vaikais yra nekaltas, o moteris yra smerkiama arba bent jau kaltinama kvailumu? KTU manes nemokr,kaip apsisaugoti nuo vyru, turiu technini issilavinima.
Papildyta:
QUOTE(Mariem @ 2008 07 19, 22:42)
aciu uz info.. okaip tada atlygis uz seksualini priekabiavima darbe? ziurejau per zinias.
idomiai gaunasi,kai kokie sukciai sugalvoja banka, surenka indelius ir sprunka, sugriaudami zmoniu viltis del geresnio rytojaus, tai jie teisiami uz finansines machinacijas...o indelininku niekas nesmerkia ir nepriekaistauja...
tai kodel ,tuomet vyras suviliojes moteri ir palikes ja su vaikais yra nekaltas, o moteris yra smerkiama arba bent jau kaltinama kvailumu? KTU manes nemokr,kaip apsisaugoti nuo vyru, turiu technini issilavinima.

beje as susirgau depresija ir gydziausi pas psichoterapeuta (jau pasveikau) tai man kainavo milziniskus pinigus
Papildyta:
bet labiausiai as ne del saves..o del vaiku.. dukryte savaite nemiegojo, tetes lauke, kuris taip ir nepasdirode verysad.gif

3
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niktė: 07 rugsėjo 2013 - 12:52
QUOTE(Mariem @ 2008 07 19, 21:46)
aciu uz info.. okaip tada atlygis uz seksualini priekabiavima darbe? ziurejau per zinias.
idomiai gaunasi,kai kokie sukciai sugalvoja banka, surenka indelius ir sprunka, sugriaudami zmoniu viltis del geresnio rytojaus, tai jie teisiami uz finansines machinacijas...o indelininku niekas nesmerkia ir nepriekaistauja...
tai kodel ,tuomet vyras suviliojes moteri ir palikes ja su vaikais yra nekaltas, o moteris yra smerkiama arba bent jau kaltinama kvailumu? KTU manes nemokr,kaip apsisaugoti nuo vyru, turiu technini issilavinima.
beje as susirgau depresija ir gydziausi pas psichoterapeuta (jau pasveikau) tai man kainavo milziniskus pinigus
Papildyta:
bet labiausiai as ne del saves..o del vaiku.. dukryte savaite nemiegojo, tetes lauke, kuris taip ir nepasdirode verysad.gif

dėl seksualinio priekabiavimo reikia kreipti lygių galimybių kontrolieriau tarnybą.
jūsų palyginimas ne visai vykęs. finansinės machinacijos gali būti tokios, kad nesuprasi kas, kur ir kaip. vyras, nenorintis išlaikyti vaikų gal ir nėra nekaltas, bet apie situaciją kalbat taip, lyg jis būtų nusikaltėlis, o jūs - auka. juk niekas nesuviliojo jūsų per prievartą? draugavot su juo, leidot laiką, gyvenot, taigi turėjot pažint. juk esat suaugusi protinga moteris, o ne vaikas, kuriam ką pasako, tą jis ir daro. taip, jums melavo, tačiau turėjot ir galėjot pasidomėt žmogumi, kuris buvo jūsų gyvenimo dalis. kuom čia dėtas kvailumas ir išsilavinimas? ne viduramžiai dabar, kai moters buvo lepšės, o vyrai jas 'suviliodavo' ir kartais būdavo priverčiami vesti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mariem @ 2008 07 19, 21:46)
tai kodel ,tuomet vyras suviliojes moteri ir palikes ja su vaikais yra nekaltas, o moteris yra smerkiama arba bent jau kaltinama kvailumu? KTU manes nemokr,kaip apsisaugoti nuo vyru, turiu technini issilavinima.

Ką reiškia "suviliojęs"? Tai jūs apgavote vyrą, pagimdėte du vaikus, nesuteikiate galimybės juos auginti, reikalaujate materialinio išlaikymo... Kas nukentėjo?

O dėl KTU - tai paduokite universitetą į teismą dėl netinkamo paruošimo gyvenimui. Gal prisiteisit...
Atsakyti
tęsiame temą toliau..
senoji:
http://www.supermama...howtopic=344766

turiu klausimą:
iki vedybų dirbau Airijoje ir ten sutaupiau pinigėlių, už kuriuos ir nupirkau mums butą (tik ištekėjusi). Tačiau turiu išsaugojusi airiškus lapukus susigrąžinti mokesčiams, kuriuose yra įrašyta ir oficialiai uždirbta suma, plius sugrąžinti mokesčiai. Mūsiškiui būstui nupikrti tų pinigėlių pilnai užteko. Darbo sutarties neturiu, nes įsidarbinau ten nuvykusi per įdarbinimo agentūrą. Tikrai jokių lapų neturiu ir nepamenu kad būtų davę (darbo sutarties). Ar mano turimi "popieriukai" pagelbėtų teisme įrodant mano uždirbtus pinigėlius būstui nupirkti?
Atsakyti
Iškyla vis naujų klausimų... Yra būsto paskola...Kaip yra išties su ja? Teismas priteis kas kiek moka ar patiems reik susitart? Vyras perimtų visą paskolą, jei aš išsikraustau iš buto... Bet labai mandrai nori...Pirma notariškai atsisakau buto, paskui jisai prisiima paskolą...Paskolą nuskaičiuoja iš manęs...Tai bijau, kad nebūtų taip, jog atsisakau buto ir lieku su paskola... Vyras dirba anglijoje, kiek supratau net į kitą darbą išėjo dirbt per agentūrą, kad uždirbt oficialiai tik minimuma...Kad tik mažiau vaikams kliūtų... Vat taip pasirodo būna kai vyrą praspjauni, o ne jisai tave....
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2011 06 15, 07:11)
Iškyla vis naujų klausimų... Yra būsto paskola...Kaip yra išties su ja? Teismas priteis kas kiek moka ar patiems reik susitart? Vyras perimtų visą paskolą, jei aš išsikraustau iš buto... Bet labai mandrai nori...Pirma notariškai atsisakau buto, paskui jisai prisiima paskolą...Paskolą nuskaičiuoja iš manęs...Tai bijau, kad nebūtų taip, jog atsisakau buto ir lieku su paskola... Vyras dirba anglijoje, kiek supratau net į kitą darbą išėjo dirbt per agentūrą, kad uždirbt oficialiai tik minimuma...Kad tik mažiau vaikams kliūtų... Vat taip pasirodo būna kai vyrą praspjauni, o ne jisai tave....

Nepadaryk klaidos. Mano situacija vienas prie vieno.Skyrybos vyksta. Paskola jo vardu, laiduotoja as. Pasiulymas is jo puses, kad jam liktu namas, o paskola islieka solidari. Jei jis nemokes teks man moketi, ka siuo metu ir darau, tik jis neimoka savo puses dalies, susitarta zodziu, banko tarnautoja man skambina. Kadangi jis gyvena skotijoje jo oficialiu pajamu nemato tik mano, tai smaugia, kaip zasi, nesvarbu, kad ir vaikus tenka vienai islaikyti, plius paskola ir mokesciai. LT istatymai pries moteris, vyrai lieka neigalus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2011 06 15, 21:46)
Nepadaryk klaidos. Mano situacija vienas prie vieno.Skyrybos vyksta. Paskola jo vardu, laiduotoja as. Pasiulymas is jo puses, kad jam liktu namas, o paskola islieka solidari. Jei jis nemokes teks man moketi, ka siuo metu ir darau, tik jis neimoka savo puses dalies, susitarta zodziu, banko tarnautoja man skambina. Kadangi jis gyvena skotijoje jo oficialiu pajamu nemato tik mano, tai smaugia, kaip zasi, nesvarbu, kad ir vaikus tenka vienai islaikyti, plius paskola ir mokesciai. LT istatymai pries moteris, vyrai lieka neigalus smile.gif

Tai vat...paskola ant abieju...jisai bendraskolis ne laiduotojas... Nuo manes nuskaiciuoja kaip nuo pagrindines... Bet as neisgaliu moket jos...Tai bus linksma...
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2011 06 15, 21:30)
Tai vat...paskola ant abieju...jisai bendraskolis ne laiduotojas... Nuo manes nuskaiciuoja kaip nuo pagrindines... Bet as neisgaliu moket jos...Tai bus linksma...

Niekam tai neidomu smile.gif As tik laiduotoja islaikanti vaikus, namus, visas jo skolas ir paskolas. Jis gyvena be rupesciu, teisme akcentuoja, kad neturi darbo ir t.t. Visi tik man skambina, praso ir reikalauja. Vaikai, ju auklejimas,islaikymas... nieko nedomina. Grazu ziureti per teismo posedzius, kai vaiku teisiu atstovas sedi ir nieko neveikia biggrin.gif , tipo atlieka savo pareigas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2011 06 16, 16:43)
Niekam tai neidomu smile.gif  As tik laiduotoja islaikanti vaikus, namus, visas jo skolas ir paskolas. Jis gyvena be rupesciu, teisme akcentuoja, kad neturi darbo ir t.t. Visi tik man skambina, praso ir reikalauja. Vaikai, ju auklejimas,islaikymas... nieko nedomina. Grazu ziureti per teismo posedzius, kai vaiku teisiu atstovas sedi ir nieko neveikia biggrin.gif , tipo atlieka savo pareigas smile.gif

Maniskis irgi grasino, kad pereis i kita darba, isvis bus bedarbis, ar oficialiai minimuma uzdirbs.. Jei dabar paskolos nemokes, tada veliau visvien prisiteisiu..nemokes, antstoliams paduosiu..Nesigailesiu tikrai.. Nemanau, kad jo tevai labai noretu, jog sunus skolu turetu.. Nebegautu uosviene pensijos kaip daugiavaikes, gerai isauklejusios vaikus, kurie niekam neisiskoline ir nenusikalte.. biggrin.gif
Atsakyti
laba diena.padavem skyrybom abieju sutikimu.teiseja atidejo posedi dar menesiui.savo kalboje ji pasake,kad apskritai nelinkusi musu istuokti,nes auginame trys vaikus.taciau du yra is pirmos mano santuokos,tuo labiau vyras gyvena ne lt.taciau ji pasake,kad nesvarbu,kad du vaikai ne jo,nes mes esame seima.ar gali apskritai musu neistuokti tik todel,kad yra vaikai?taip pat jis turi nemazu skolu iki santuokos.teiseja pasake,kad svarstys kaip jas padalinti abiems,nors nesu gyvenime maciusi jo skolintu pinigu ir niekaip jie nebuvo panaudoti musu seimai,nes paskola imta trys metai pries santuoka.nejaugi man gali prikabinti tas skolas,jei apskritai istuoks?
Atsakyti
[quote=linkakalinka,2011 06 17, 08:16]
turiu klausimą:

[/quote]
gal kuris teisininkas atsakys man.... ax.gif
[/quote]

situ turimu popieriuku tikrai neuztektu irodyti kad butas pirktas is jusu asmeniniu lesu, nebent sutuoktinis nepriestarautu, o itariu kad jis priestarauja, tad reikia issiaiskinti daug kitu dalyku, ar pinigai buvo laikomi jusu asmeninej saskaitoj ir ar is jusu asmenines saskaitos jie buvo pervesti pardavejui, ar jusu sutuoktinis dirbo, kokias pajamas jis gavo, po kiek laiko po santuokos sudarymo nusipirkot buta, kas mokejo uz buta mokescius, ar pirkimo pardavimo sutartis buvo sudaryta tik jusu vardu ar ten dominuoja ir jusu sutuoktinis, ar jus iki buto pirkimo dirbote gryzusi is Airijos ir begales kitu dalyku. zodziu reikia ziureti i visuma irodymu ir tik tada galima spresti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(bumbasi @ 2011 06 15, 07:11)
Iškyla vis naujų klausimų... Yra būsto paskola...Kaip yra išties su ja? Teismas priteis kas kiek moka ar patiems reik susitart? Vyras perimtų visą paskolą, jei aš išsikraustau iš buto... Bet labai mandrai nori...Pirma notariškai atsisakau buto, paskui jisai prisiima paskolą...Paskolą nuskaičiuoja iš manęs...Tai bijau, kad nebūtų taip, jog atsisakau buto ir lieku su paskola... Vyras dirba anglijoje, kiek supratau net į kitą darbą išėjo dirbt per agentūrą, kad uždirbt oficialiai tik minimuma...Kad tik mažiau vaikams kliūtų... Vat taip pasirodo būna kai vyrą praspjauni, o ne jisai tave....


del paskolos jums ne su vyru reikia tartis o eiti i banka ir ten tartis jeigu nenorite buti skolininke, bet galiu pasakyti kad jeigu paskola imta sutuoktiniai, tai ir nutraukus santuoka ir padalinus buta, pvz ji paliekant vyrui, taciau bankas vistiek pasiliks jus solidariais skolininkais kol ismokesit paskola bankui, jau labai retais atvejais kada bankas sutinka pasilikti viena skolininka, nes pati pagalvokit ar bankui geriau kad vienas mokes ar kad jeigu vienas nemokes tai kitas mokes.
sakau buna atveu kaip bankas sutinka atleisti nuo solidariosios atsakomybes, taciau jie reikalauja kad butu ikeistas papildomas nekilnojamasis turtas arba kad laiduotojas butu labai turtingas biggrin.gif
jusu atveju tai tikrai manau kad bankas jusu nepaleis
Papildyta:
QUOTE(mitiene @ 2011 06 18, 10:35)
laba diena.padavem skyrybom abieju sutikimu.teiseja atidejo posedi dar menesiui.savo kalboje ji pasake,kad apskritai nelinkusi musu istuokti,nes auginame trys vaikus.taciau du yra is pirmos mano santuokos,tuo labiau vyras gyvena ne lt.taciau ji pasake,kad nesvarbu,kad du vaikai ne jo,nes mes esame seima.ar gali apskritai musu neistuokti tik todel,kad yra vaikai?taip pat jis turi nemazu skolu iki santuokos.teiseja pasake,kad svarstys kaip jas padalinti abiems,nors nesu gyvenime maciusi jo skolintu pinigu ir niekaip jie nebuvo panaudoti musu seimai,nes paskola imta trys metai pries santuoka.nejaugi man gali prikabinti tas skolas,jei apskritai istuoks?


zinot visokiu teiseju yra, bet kad istuoks tai tikrai biggrin.gif del paskolu, tai pati sakete, jog paskolos vyro imtos iki santuokos todel jos yra jo asmenines o ne solidarios. jeigu jus skiriates bendru sutikimu tai teiseja negali pati keisti jusu sutarties del santuokos nutraukimo pasekmiu, turi tada nustatyti termina trukumams salinti, kad pataisytume sutarti del paskolu pasidalinimo...nu zinokt tikrai keista pasitaike teiseja, matyt labai jau jai patikot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma-saule @ 2011 06 21, 21:29)
del paskolos jums ne su vyru reikia tartis o eiti i banka ir ten tartis jeigu nenorite buti skolininke, bet galiu pasakyti kad jeigu paskola imta sutuoktiniai, tai ir nutraukus santuoka ir padalinus buta, pvz ji paliekant vyrui, taciau bankas vistiek pasiliks jus solidariais skolininkais kol ismokesit paskola bankui, jau labai retais atvejais kada bankas sutinka pasilikti viena skolininka, nes pati pagalvokit ar bankui geriau kad vienas mokes ar kad jeigu vienas nemokes tai kitas mokes.
sakau buna atveu kaip bankas sutinka atleisti nuo solidariosios atsakomybes, taciau jie reikalauja kad butu ikeistas papildomas nekilnojamasis turtas arba kad laiduotojas butu labai turtingas biggrin.gif
jusu atveju tai tikrai manau kad bankas jusu nepaleis

Būtų turėjęs laiduotoją.Visa jo giminė turtinga...
Vadinas dabar aš klimpsiu į skolas, ką dabar ir darau labai sėkmingai... ax.gif
Tik tiek pradžiugino (bent jau kolkas), kad ieškinyje prašoma taikyt laikinąsias apsaugos priemones, kad mokėtų allimentus kol vyks teismo procesas... Jei tai priteis, tai jausiuos bent šiektiek saugesnė... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbasi: 22 birželio 2011 - 07:58