Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame bilietus patys

Laba 4u.gif

iškilo man toks klausimėlis ir pamaniau su mamytem pasikonsultuosiu smile.gif manau tikrai kas nors žinos kaip čia viskas vyksta..
tai vat, planuoju liepą skristi į Australiją ilgesniam laikui ir žiūrinėju tuos skrydžius..nebandau kreiptis į jokias agentūras, nes man reikia tik lėktuvo bilieto smile.gif ir iškilo klausimas ar galiu atskirai nuspirkti iš vilniaus skrydį į londoną. ir visai per kitas (australų) avialinijas užsisakyti skrydį iš londono į melbourną (australiją)? Ar būtinai turi būti visas skrydis iš vilniaus į melburną užsakytas vienoj vietoj?
o gal būtų problemų dėl vizos tokiu atveju.. unsure.gif

gal čia mano klausimas kaip blondinės skamba ax.gif bet kad neskridus aš ir nelabai gaudaus.. blush2.gif

jei kas galit pagelbėti būsiu dėkinga

notworthy.gif
Atsakyti
O kokios čia gali būt problemos? Tau svarbiausia tik turėti vizą, o iš kur tu su ja atlėksi, visai nesvarbu. Gali ir is Amerikės biggrin.gif
Atsakyti
labas 4u.gif

tikrai gali pirkti atskirus bilietus.. iš Vilniaus ar Kauno į Londoną, ar bet kurį kitą miestą, iš kurio paskui skrisi į Melbourną. Su viza skrydžiai kiek žinau niekuo nesusiję, svarbu kad turėtum įrodymą ką tn veiksi ir kaip gyvensi, ir tiek... bent jau aš taip manau... unsure.gif 4u.gif


QUOTE(tyli_tyla @ 2007 03 23, 16:20)
Laba  4u.gif

iškilo man toks klausimėlis ir pamaniau su mamytem pasikonsultuosiu  smile.gif  manau tikrai kas nors žinos kaip čia viskas vyksta..
tai vat, planuoju liepą skristi į Australiją ilgesniam laikui ir žiūrinėju tuos skrydžius..nebandau kreiptis į jokias agentūras, nes man reikia tik lėktuvo bilieto smile.gif ir iškilo klausimas ar galiu atskirai nuspirkti iš vilniaus skrydį į londoną. ir visai per kitas (australų) avialinijas užsisakyti skrydį iš londono į melbourną (australiją)? Ar būtinai turi būti visas skrydis iš vilniaus į melburną užsakytas vienoj vietoj?
o gal būtų problemų dėl vizos tokiu atveju..  unsure.gif

gal čia mano klausimas kaip blondinės skamba  ax.gif  bet kad neskridus aš ir nelabai gaudaus..  blush2.gif

jei kas galit pagelbėti būsiu dėkinga
 
notworthy.gif

Atsakyti
tai smagu tada biggrin.gif itariau, kad problemų neturėtų kilti dėl tokių bilietų, bet norėjosi pasitikslinti rolleyes.gif taip atskirai bilietus perkant kaina zymiai mazesne gaunasi, o kadangi kelionė i australiją ir taip lb nepigi, tai norisi pataupyti.
dėl vizos dar reiks pasidomėti tada smile.gif


aciu uz pagalba 4u.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli_tyla @ 2007 03 23, 16:54)
tai smagu tada  biggrin.gif  itariau, kad problemų neturėtų kilti dėl tokių bilietų, bet norėjosi pasitikslinti  rolleyes.gif  taip atskirai bilietus perkant kaina zymiai mazesne gaunasi, o kadangi kelionė i australiją ir taip lb nepigi, tai norisi pataupyti.
dėl vizos dar reiks pasidomėti tada  smile.gif
aciu uz pagalba  4u.gif  clap_1.gif

Del vizos tai konsulate pasiklausk 4u.gif
Atsakyti
Reikes kada isdristi.. Bet jei dirbi 11 men per metus gal galima ir pailseti be roopesciu a?
Atsakyti
QUOTE(Pafka @ 2007 03 28, 16:15)
Reikes kada isdristi.. Bet jei dirbi 11 men per metus gal galima ir pailseti be roopesciu a?



tai butinai pafka smile.gif cia kitaip ir buti negali dirbant 11 menesiu per metus schmoll.gif imk bent menesi atostogu ir lek, kur kojos nesa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli_tyla @ 2007 03 28, 15:23)
tai butinai pafka  smile.gif  cia kitaip ir buti negali dirbant 11 menesiu per metus  schmoll.gif  imk bent menesi atostogu ir lek, kur kojos nesa  biggrin.gif

drinks_cheers.gif , reikia lekt jei tik gali
Atsakyti
QUOTE(Pafka @ 2007 03 28, 16:15)
Reikes kada isdristi.. Bet jei dirbi 11 men per metus gal galima ir pailseti be roopesciu a?

Pafka, prieš atsakinėdamas į klausimą bent paskaityk ko klausiama doh.gif o tai matosi kad tau rūpi bet tik atsakyt blink.gif klausia apie vizą ir lėktuvo bilietus , o tu čia iš kokios operos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli_tyla @ 2007 03 23, 17:20)
tai vat, planuoju liepą skristi į Australiją ilgesniam laikui ir žiūrinėju tuos skrydžius..nebandau kreiptis į jokias agentūras, nes man reikia tik lėktuvo bilieto smile.gif ir iškilo klausimas ar galiu atskirai nuspirkti iš vilniaus skrydį į londoną.  notworthy.gif


Na, i klausima kaip jau ir atsakyta.
Visada galima bilietus pirkti internetu... Mes vat pvz., geguzes men "apturesim" skrydi is Singapuro i Bali. Bilietus jau esam nusipirke. Popieriuka atsispausdine... Va tau ir bilietai.
I pati Singapura bilieta pirkom per agentura (susiradom tinkama varianta Internete per amadeus paieska) ir is agenturos nusipirkom.
O kai is Maskvos su JAE avialinijom i Azija skraidydavom, tai patys susirasdavom bilietus, rezervuodavomes, o nupirkdavo mum juos ta pati lietuviska agenturele uz papildoma 50 Lt/vnt. mokesti.
Va tokia istorija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dushke @ 2007 03 31, 21:24)
Na, i klausima kaip jau ir atsakyta.
Visada galima bilietus pirkti internetu... Mes vat pvz., geguzes men "apturesim" skrydi is Singapuro i Bali. Bilietus jau esam nusipirke.  Popieriuka atsispausdine... Va tau ir bilietai.
I pati Singapura bilieta pirkom per agentura (susiradom tinkama varianta Internete per amadeus paieska) ir is agenturos nusipirkom.
O kai is Maskvos su JAE avialinijom i Azija skraidydavom, tai patys susirasdavom bilietus, rezervuodavomes, o nupirkdavo mum juos ta pati lietuviska agenturele uz papildoma 50 Lt/vnt. mokesti.
Va tokia istorija  4u.gif


laba dushke 4u.gif
aha, dabar jau esu tikra, kad galiu sitaip keliauti smile.gif
ziurejau kazkada i amadeus paieska..man rodos nusiunciau jiems internetu uzklausa del australijos, bet nieko neatsake.tai kazkaip ir pasimirso rolleyes.gif
o del JAE tada klausimukas tau..ziurinejau as skrydi ir su sitom avialinijom.gal turi kokiu pastebejimu. kaip skrydis buvo? gerai ? blogai? blush2.gif
ir beje del 50 lt. cia tiesiog mokestis uz bilieto uzsakyma? o visa kita atskirai uz tam tikra suma gali uzsisakyti? na pavyzdziui jei as noreciau kad man jie viza sutvarkytu..tai tikriausiai papildomai mokeciau g.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
Pirmiausia atsakau del Emirates avialiniju. Zinok, neraliai mum patiko jomis skraidyti. Aukstas lygis. Lektuvai geri. Servisas geras. Maitinimas geras. Dar gi ekraniukai yra priesais kiekviena keleivi (gali visa ilga skrydi filmus ziureti ar kompiuterinius zaidimus zaisti). WC yra stalciukai su visokiais moteriskos higienos dalykeliais blush2.gif Zodziu thumbup.gif Tik kad pastaruoju metu jie kainas pakele... ...ir nepasikuklino. Jau nebeapsimoka vaziuoti i Maskva ir is ten skristi.

Del vizu. Na, mes jas velgi per ta pacia agentura daromes. Nors visa info susirenkam patys (susizinom, kokie duomenys, kokie dokumentai reikalingi), ale pasu nusiuntima (nes pvz. Indonezijos ambasada, kur mum vizas isduoda, yra Danijoj) ir pan. patikim tai firmai.

Siaip dar yra tokia firmele Litamicus. Ten gudrus vyrukai dirba, apie vizas daug zino. Bet uz vizu padaryma ima irgi nekukliai. Sakyciau, kelis kartus daugiau nei kad darytumeis tiesiogiai ambasadoj.

O kad pateikei uzklausa ir negavai atsakymo... Nu cia nieko naujo blink.gif Reikia skambinti ir zysti. Bo jie gi nelabai suinteresuoti uz tuos 50 (kad ir uz 100) lituku savo brangu laika gaisti ir tavo bilietu ir viza rupintis.

Va 4u.gif
Papildyta:
Ai dar norejau pasakyti, kad ieskant bilietu is Londono, yra tikrai neblogas saitas
http://www.airline-network.co.uk/
desineje puseje yra Best Buys (more offers) - va ten reikia ziureti. Geru pasiulymu galima rasti smile.gif
Atsakyti