Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis

Sveikos atvykusios i nauja jau ketvirta veltinio dali. Tad veliame toliau! drinks_cheers.gif

QUOTE
Matyt tada žmonės turėtų suprsti už ką moka pinigus, o tai sako, kad brangu  , čia toks juodas darbas, kad baisu, o rezultatai puikūs 


drinks_cheers.gif rezultatai tikrai nuostabus ir dziuginantys sirdi! thumbup.gif
Atsakyti
O jūs kokios dabštuolės ir auksinių rankų meistrės thumbup.gif , gražu žiūrėt į jūsų kūrinius!

uups, ačiū už batukų instrukcijas. Pačios veltas ružavas tapkutes pavadinai "balerinkom". Ar jos minkštos, lanksčios? Noriu padaryt savo dukrai vietoj "čežkių" šokiams į darželį. Jei velsiu nestorą veltinį, odos ant paduko užsiūsiu, gumytes viršuje sukryžiuosiu ir patogu turėtų būt. Ar teisingai įsivaizduoju?

neaiski, labai smalsu pamatyt megztuką. Ar ant kokio nors audinio vėlei?

Esu netyčia "suvėlusi" didelį vilnonį megztinį skalbyklėj į mažutėlį, simpatišką, bet... Labai greitai išsitampė ir išdilo ties alkūnėmis. Gal patvaresni vilnos veltiniai?

Kodėl dažnai siūlomas šilkas kaip pagrindas? Retesnio (pvz, marlės) audinio siūlus dar įsivaizduoju, kad vilnos plaukeliai apkabina, o kaip su šilku? Ar būtina pradžioj adatėlėm privelti?

Šiandien su keturmete dukra apvėlėm po gabalėlį muilo pagal instrukciją. Smagus užsiėmimas, tik per ilgas tokiai darbštuolei-smalsuolei. Muilas kampuose "nuogas". Įdomu, kaip keisis forma naudojant, ar dar trauksis?

Neturiu galimybės parodyt savo darbelių nuotraukų verysad.gif , o norą pasigirt ... turiu blush2.gif .
Atsakyti
Gal galit priminti kokio numerio adatos kam naudojamos ax.gif
Bo savaitgali nusipirksiu, o kam kuri nebepamenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2006 03 10, 11:19)
Gal galit priminti kokio numerio adatos kam naudojamos ax.gif
Bo savaitgali nusipirksiu, o kam kuri nebepamenu blush2.gif

Aš atsimenu smile.gif Pradedi velt su pačia didžiąja, pabaigi su mažąja, o vidutines naudoji per vidurį bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(SmallViolet @ 2006 03 10, 00:42)
uups, ačiū už batukų instrukcijas. Pačios veltas ružavas tapkutes pavadinai "balerinkom". Ar jos minkštos, lanksčios? Noriu padaryt savo dukrai vietoj "čežkių" šokiams į darželį. Jei velsiu nestorą veltinį, odos ant paduko užsiūsiu, gumytes viršuje sukryžiuosiu ir patogu turėtų būt. Ar teisingai įsivaizduoju?

Esu netyčia "suvėlusi" didelį vilnonį megztinį skalbyklėj į mažutėlį, simpatišką, bet... Labai greitai išsitampė ir išdilo ties alkūnėmis. Gal patvaresni vilnos veltiniai?

Kodėl dažnai siūlomas šilkas kaip pagrindas? Retesnio (pvz, marlės) audinio siūlus dar įsivaizduoju, kad vilnos plaukeliai apkabina, o kaip su šilku? Ar būtina pradžioj adatėlėm privelti?



del tapkuciu,- jei velsi nestoro veltinio,- bus lankscios, o su gumytem tai ir patogios. Shablona pasidaryk apibrezhus dukros peda ir pridejus 'parashtems' kokius 2-3 cm. Ash naudoju kartona. Krashtukus apsuk lipnia juosta, kad per greit nesutizhtu. Arba, dar geriau, apvyniok kepimo folija. Velk kaip toj batuku instrukcijoj. Kai jau ishiminesi shablona, kirpk viena pjuvi (ne skyle), tik ne perdaug arti kulno,- antraip kulnas neushsiries ir nepriglus prie kojos (tikiuosi, supranti, ka noriu pasakyt unsure.gif ). Pjuvi daryk kuo mazhesni,- veliau galesi prakirpt daugiau, jei reiks.
Is pradziu gal geriau nuvelk kokius batelius dukros lelytei g.gif pasipraktikuosi, - daugiau shansu, kad pavyks rolleyes.gif

o del megzto veltinio,- jis tikrai ishsitampo, bet bent jau ash savo tapkes metu i skalbykle ir jos vel susivelia mirksiukas.gif

o del shilko tai man irgi kazhkokia mistika... ji rekomenduoja todel, kad jis naturalus pluoshtas,- pats irgi veliasi (traukiasi).O marle vilna taigi "surauktu" gabalais...
reikes pabandyt kada su tuo shilku kas ir kaip g.gif adateles nenaudojamos, kiek zinau unsure.gif

as tai naudoju vieno numerio viena adata (nei nezinau koks ten as nr, bet, itariu, plona)... g.gif viskas man puikiai susivelia (na, nieko didesnio uzh meshkiuka ir neesu velus)... tiesa, viena nulauzhiau,- nusipirkau kita. neisivaizduoju, kam ten kelisa tas adatas vartot schmoll.gif

Ha, paskaitinejau internete,- vilna veliama ne tik ant shilko, bet ir nailono, marles, apskritai bet kokio audinio, svarbu jis butu retas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2006 03 10, 10:48)
as tai naudoju vieno numerio  viena adata (nei nezinau koks ten as nr, bet, itariu, plona)... g.gif  viskas man puikiai susivelia (na, nieko didesnio uzh meshkiuka ir neesu velus)... tiesa, viena nulauzhiau,- nusipirkau kita. neisivaizduoju, kam ten kelisa tas adatas vartot schmoll.gif


Na aš papasakosiu kaip ir kam aš naudoju tas skirtingo dydžio adatas :
Turiu 36,38,40 Nr.
36Nr - grubiausia adata (šiaip vizualiai tai ji beveik niekuom nesiskiria nuo 40nr(ploniausios) , bet visas skirtumas pasijaučia badant . Ji greičiau ir grubiau suvelia pradinę formą , na kažkaip giliau sukamšo vilną , nei kitos adatos . Tai su ja badau pradžioje , kol suteikiu bent apytikslę būsimo daikto formą .
38Nr - ji tokia trumpesnė ir žvaigždutės formos briaunomis . Su ja gerai yra aplyginti paviršių , sujungti detales , ir ji velia daugiau paviršių , tai jei norisi minkšto daikto , tai veliant su ja toks ir gausis ( paviršius bus suveltas , o viduje bus minkšta )
40Nr - ploniausia . Aš su ja "spalvoju" gaminius (priveliu spalvotą vilną , man badant su ja , lyg pieštum , galima labai tiksliai "išpiešti" kaip tik norisi ) Ir ji labai gerai išlygina paviršių ( na jis nebebūna toks guzuotas )

Taigi tokia mano patirtis . Dabar , išbandžius šias skirtingas adatas , tikrai negalėčiau pasirinkti tik vienos kurios nors , nes reikalingos visos .
Atsakyti
Niekur neradau oranziniu dazu vilnai,
tai nusipirkau oranziniu dazu medvilnei.Tas pats pakelis su drugeliu.
Vel dariau viska pagal instrukcija,tik ipyliau 10 saukstu 9 procentu acto.
Gavosi puikiai.
Sodri oranzine spalva. smile.gif
Dar-pries dazydama, ne karto neploviau Gudros pilkosios su siukslem vilnos,
po dazymo tu siuksliu mazai lieka, tik po to pakedenu.
Atsakyti
Gal kas turi minčiu kaip tokias skyles padaro?
user posted image
user posted image
gal cia kaip nors pries gala iskarpo ir dar pavelia, o gal pacioj pradzioj g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ENIGMA: 20 kovo 2007 - 17:16
As tai isivaizduoju kad galetu buti kazkas i tai panasu, tegul neaiski pasako
user posted image
user posted image
Atsakyti
jau greiciau kazhkas panashaus i tai:
user posted image
arba i tai:
user posted image
o gal net tai g.gif
user posted image
Papildyta:
o shalikas galetu atrodyt taip:
user posted image
tfu, uzhsisvajojau....
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2006 03 10, 20:09)
jau greiciau kazhkas panashaus i tai:


blink.gif Abasratsia blink.gif
O kaip tokį daiktą nuvelt? Čia jau rankom trint reikia ar su plėvele galima??? Kaip tą iškarpą padaryt? Ant popierinės dėliot? O kai susitrauks?
Atsakyti
o ziuriu kaip jums lygiai tie karoliai gaunasi.. kaip ?? g.gif nes man nudazius ta vilna biskiuka apsivele.. o ir siaip ziuriu prastokai veliasi... ( pirkta per kursus is Gudros) o jums kaip su ta vilna? ne taip, kaip ta juodoji per pacius mokymus buvo, 3 minutes ir suveltas kamuoliukas.. o cia veliu veliu.. visi beveik su tokiais luziais... na jie lyg ir susivelia, bet kamoliukas nera toks vientisas, kaip gavosi is tos juodosios vilnos.. rolleyes.gif nors viska darau kaip ir moke.. is pradziu atsargiai ritineju...po kiek laiko tokia lyg plutele pasidengia.. tada imu atsargiai paspaust.. bet pabaigoj vistiek gaunasi toks nei sioks... g.gif
Atsakyti