Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis

ANILINIAI DAŽAI VILNAI
Įpakavimas skirtas 400 g vilnos.
Dažai ištirpinami 0,5 l. karšto vandens, perkošiami į dažymo indą su vandeniu, supilama 2 šaukštai druskos, dažų tirpalas ir 2 šaukšta 30% acto (arba 6 šaukštai 9% acto). Viskas gerai išmaišoma, audinys maišant virinamas 30 min. Po to įpilti dar 1 šakštą 30% acto (arba 3 šaukštus 9% acto) ir virinti dar 20-30 min. Dažomas audinys turi būti apsemtas.
Nudažytą ir atvėsintą audinį gerai išskalauti vandenyje.

Va pagal šitą instrukciją aš dažiau ir su dažais vilnai, ir su dažais medvilnei. mirksiukas.gif

QUOTE(Siesta @ 2006 03 17, 09:59)
Gal kuri dažėte su medvilnei skirtais dažais, gal pamenate, kokios proporcijos, kiek reiktu acto pilti ir kada (dažant ar jau nudažius)? Bo nusipirkau medvilnie dažų, o instrukcijos vinai tai neturiu g.gif

Atsakyti
O jus kai vilna dazete, jums ji nesusivele beplaunant-bedazant? Nes mano tai isdziuvo, bet ziuriu, kad ispurent jos neina, visa kazkokia jau gabaliukais susivelus g.gif unsure.gif
Atsakyti
Man nesusivele.
As cia kalbu apie ta vilna Kaune parduotuvej pirkta.
Tiesa,pries dazant jos neskalbiau,nebuvo reikalo.
Nekisau i maiseli, dziovinau palaida ant radiatoriaus.
Viskas gerai smile.gif
Gal kokia kita ir gali susivelti, nesiginciju. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neaiski @ 2006 03 17, 20:34)
Man nesusivele.
As cia kalbu apie ta vilna Kaune parduotuvej pirkta.
Tiesa,pries dazant jos neskalbiau,nebuvo reikalo.
Nekisau i maiseli, dziovinau palaida ant radiatoriaus.
Viskas gerai smile.gif
Gal kokia kita ir gali susivelti, nesiginciju. smile.gif


na, as savo kol isploviau... ji biski jau tada susivele, o kai nudaziau, tai... bandysiu purent, jei iseis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(svajoklis @ 2006 03 17, 15:23)
Kokie fainuciai.
O ant ko tu velei jei nepaslaptis.Ka i vidu veldama kisai?


kartona, toki nestora...nuo snickers ledu pakuotes ax.gif
Atsakyti
Tu ji i tube susukai ar tiesu dejai?As bandziau ,bet man kazkaip viskas nelygiai gavosi.Zodziu nieko nesigavo.
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2006 03 17, 17:21)
mano naujausias veltinis,- kiausiniu sildytuvai ax.gif
user posted image

thumbup.gif

QUOTE(Frosted @ 2006 03 17, 19:23)
O jus kai vilna dazete, jums ji nesusivele beplaunant-bedazant? Nes mano tai isdziuvo, bet ziuriu, kad ispurent jos neina, visa kazkokia jau gabaliukais susivelus  g.gif  unsure.gif

jei kalbi apie paprasytą - "nuo avies" tai man nesusivelia, labai labai atsarkiai paminkau, paskalauju, aš ją plaunu tai jaučiu dieną - vis vandenį nupilinėdama. bet po to vistiek karšiu su šuniui šukuoti skirtu šepečiu. jei tu čia apie tai kalbi ax.gif

QUOTE(neaiski @ 2006 03 17, 19:34)
Man nesusivele.
As cia kalbu apie ta vilna Kaune parduotuvej pirkta.



QUOTE(Mažulėlė @ 2006 03 17, 20:59)
Manoji kaunietiška taip pat nesusivėlė  ax.gif

lotuliukas.gif apsisisiosiu.......toks čia kriminalas, gabenimas.nesusivėlė...turi susivelti, privalo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2006 03 17, 21:11)
lotuliukas.gif apsisisiosiu.......toks čia kriminalas, gabenimas.nesusivėlė...turi susivelti, privalo  biggrin.gif

taigi cia sneka apie dazyma, ar po dazymo ji nesusivelia, o velimui tai tikrai liuks thumbup.gif , labai gerai veliasi
Atsakyti
QUOTE(svajoklis @ 2006 03 17, 19:59)
Tu ji i tube susukai ar tiesu dejai?As bandziau ,bet man kazkaip viskas nelygiai gavosi.Zodziu nieko nesigavo.


nu, tiesu dejau.....o kas ten tau nelygiai gavosi? pats veltinis nelygus? Man labai gerai 'ishsilygina' su paprasciausiu kochelu tongue.gif
argi ne tu buvai idejus tashiuka nuvelta? Cia gi analogishkai veliasi unsure.gif
Man rodos, vilna veliant tiesiog praktikos reikia,- anksciau ar veliau gaunasi rolleyes.gif
Atsakyti
Taip tasiukas buvo mano tik jo sonai susiuti.O kai bandziau suvelti sonus ,va tada ir gavosi ps...
Atsakyti
QUOTE(svajoklis @ 2006 03 17, 20:53)
Taip tasiukas buvo mano tik jo sonai susiuti.O kai bandziau suvelti sonus ,va tada ir gavosi ps...


nu tai tada praktikos tik reik mirksiukas.gif Ir nepradek nuo tashiuku...gal nuo kokio deklo fotikui ar pinigines geriau....uzhleisk 'siulems' pora centimetru ir pavyks. Ir velt pradek nuo krashciuko...
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2006 03 17, 23:11)
thumbup.gif
jei kalbi apie paprasytą - "nuo avies" tai man nesusivelia, labai labai atsarkiai paminkau, paskalauju, aš ją plaunu tai jaučiu dieną - vis vandenį nupilinėdama. bet po to vistiek karšiu su šuniui šukuoti skirtu šepečiu. jei tu čia apie tai kalbi  ax.gif


Aš apie tą, "nuo avies" smile.gif Man kažkaip visa gabaliukais dabar, laukiu kol išdžius, bet kažkaip neatrodo man, kad purensis jinai g.gif Jaučiu, pridirbau doh.gif
Atsakyti