Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis

Sveikos merginos smile.gif

Aš esu visiškai žalia tiek super mamų klube, tiek forume, tiek šioje temoje - mat užsiregistravau tik šiandien 4u.gif

Pireš kelias savaites mano mylima teta atsiuntė veltinuką - papuošalą paltukui. Ir man taaaip patiko !!!!! Nuostabu!!! Gražu!!! Nepakartojama!!! Tai ir pati užsimaniau išmokti pasidaryti tokius mažyčius stebūklėlius smile.gif Bet turiu bėda - net nežinau nuo ko pradėti verysad.gif Žinau, kad reikia vilnos, muilo (bet ar tinka visoks), bambukinės servetėlės, plevelės ir adatėlių.. ir tiek... unsure.gif

Labai prašau, gal galėtumėte atsiųsti kokia nuorodėlę į "Vėltiniai žaliems" biggrin.gif ?

Didelis dėkui !
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrytei: 07 lapkričio 2007 - 03:32
www.veltinis.eforum.lt
ir siam forume pilna imfo ,paskaitinek daugiau- ivairios temeles sudarytos, ir daug surinktos imformacijos!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anna(k.k): 07 lapkričio 2007 - 14:18
Aciū Anna už nuoroda i dar viena forumą. Būtinai prisijungsiu. Tikiuosi greitu metu galėsiu patalpinti savo pirmo darbelio nuotrauką mirksiukas.gif Va tik reikia surasti parduotuvę, kurioje galima įsigyti visų reikiamų dalykėlių ir į priekį thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Turiu klausimuką: gal kas iš dalyvaujančių čiame forume gyvena JAV? Aš susidūriau su keblumėliu - kur nusipirkti tinkamos vilnos ir kitų reikalingų daiktų vėlimui... Paklausimėjau vietinių moteriškučių - tai jos tik pečiais gūštelėjo schmoll.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrytei @ 2007 11 09, 01:23)
Sveikutės smile.gif

Turiu klausimuką: gal kas iš dalyvaujančių čiame forume gyvena JAV?  Aš susidūriau su keblumėliu - kur nusipirkti tinkamos vilnos ir kitų reikalingų daiktų vėlimui...  Paklausimėjau vietinių moteriškučių - tai jos tik pečiais gūštelėjo  schmoll.gif    Ačiū  4u.gif

Tu geriau google-s klausk biggrin.gifMy Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MELDA: 09 lapkričio 2007 - 10:12
QUOTE(Ausrytei @ 2007 11 09, 01:23)
Sveikutės smile.gif

Turiu klausimuką: gal kas iš dalyvaujančių čiame forume gyvena JAV?  Aš susidūriau su keblumėliu - kur nusipirkti tinkamos vilnos ir kitų reikalingų daiktų vėlimui...  Paklausimėjau vietinių moteriškučių - tai jos tik pečiais gūštelėjo  schmoll.gif    Ačiū  4u.gif


Tai kad Lietuvoje jau pilna vilnos ir visokių priemonių vėlimui. Net siūlų, siuvimo reikmenų parduotuvės prekiauja. Internetinės parduotuvės daug siūlo. Pvz.:

www.rankdarbiai.com
http://vilnosfabrikas.googlepages.com/
Atsakyti
Laba smile.gif

Sedonai: Tai, kad man kaip tik š JAV reikia. Lietuvoj žinau, kad yra, bet va kur Michigan jos įsigyti - tai net specializuotose parduotuvėse men neatsakė doh.gif

Meldai: Bandžiau pažiūrinėti google (na ne taip jau ir giliai knisausi tiesa pasakius) Tai man išmetė puslapiukus su on-line parduotuvėmis - o ten kainos kainelės blink.gif Ir beja, Tavo dėka radau Mičiganiečių mergaičių pasiplepėjimo skyrelių smile.gif Supper 4u.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrytei @ 2007 11 09, 22:48)
Laba smile.gif

Sedonai: Tai, kad man kaip tik š JAV reikia. Lietuvoj žinau, kad yra, bet va kur Michigan jos įsigyti - tai net specializuotose parduotuvėse men neatsakė  doh.gif

Meldai:  Bandžiau pažiūrinėti google (na ne taip jau ir giliai knisausi tiesa pasakius) Tai man išmetė puslapiukus su on-line parduotuvėmis - o ten kainos kainelės  blink.gif  Ir beja, Tavo dėka radau Mičiganiečių mergaičių pasiplepėjimo skyrelių smile.gif Supper  4u.gif  Ačiū  4u.gif


tai jau matyt, kad nelabai ir knisaisi...kur jau, kur o toj stebuklu shalyj tai ko tik nori yra....
Michigane netgi vilnos festivaliai vyksta... zvilgtelk cia:
http://www.lambandwo....com/index.html
is cia rasi ivairiu nuorodu savo regione mirksiukas.gif
per yellow pages susiradus craft stores ir apskambinus, tp suzinosi kur tos vilnos yra... arba pirk ir siuskis internetu,- per google rasi galybe pardaveju mirksiukas.gif
Atsakyti
Ausrytei, aaaaa, tai tu ne Lietuvoje... Atsiprašau 4u.gif
Atsakyti
Merginos, cia juk sena tema. Tema diskutavimui ir kitiems pokalbiams yra veltinis 25. Negi taip sunku siek tiek pasilaikyti tvarkos ir nedaryti balagano. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedona @ 2007 11 10, 02:05)
Ausrytei, aaaaa, tai tu ne Lietuvoje... Atsiprašau 4u.gif


Prašau mirksiukas.gif

QUOTE(uups @ 2007 11 09, 17:12)
tai jau matyt, kad nelabai ir knisaisi...kur jau, kur o toj stebuklu shalyj tai ko tik nori yra....
Michigane netgi vilnos festivaliai vyksta... zvilgtelk cia:
http://www.lambandwo....com/index.html
is cia rasi ivairiu nuorodu savo regione mirksiukas.gif
per yellow pages susiradus craft stores ir apskambinus, tp suzinosi kur tos vilnos yra... arba pirk ir siuskis internetu,- per google rasi galybe pardaveju mirksiukas.gif


Didelis dėkui už patarimus ir nuorodą. 4u.gif


O visom kitom, - tai atsiprašau, kad parašiau ne į tą skyrelį smile.gif Tik va, kad pridaryta čia forumų visa galybė ir naujam žmogui pakankamai keblu išsiaiškinti kas kur rašoma... tuo labiau, kad ir ši forumo tema nelabai jau išsiskiria kokiais nors tik jai būdingais bruožais schmoll.gif Taigi, manau, kad reikėtų tik truputėli daugiau tolerancijos.

Geros dienos ir ačiū už supratingumą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrytei: 10 lapkričio 2007 - 23:16
QUOTE(Ausrytei @ 2007 11 11, 01:09)
Prašau  mirksiukas.gif
Didelis dėkui už patarimus ir nuorodą.  4u.gif
O visom kitom, - tai atsiprašau, kad parašiau ne į tą skyrelį smile.gif  Tik va, kad pridaryta čia forumų visa galybė ir naujam žmogui pakankamai keblu išsiaiškinti kas kur rašoma... tuo labiau, kad ir ši forumo tema nelabai jau išsiskiria kokiais nors tik jai būdingais bruožais schmoll.gif    Taigi, manau, kad reikėtų tik truputėli daugiau tolerancijos.

Geros dienos ir ačiū už supratingumą.

as ir neseniai prisiregistravusi blush2.gif is pradziu buvo labai sunku gaudytis tose temelese bet po savaitukes pripratau ir dabar jau gaudausi 4u.gif bet manau nereiketu atidaryti naujos temos kol neprirasyta pirma unsure.gif o jei jau prirasyta tada atidaryti nauja ir istrinti sena taip butu geriau wink.gif
Atsakyti