Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis

na biski per daug susivele- taip nelabai lygiai- kai rankom veliu- zymiai lygiau gaunasi. ir spalvos norejau ryskios. na susivele, nes siaip dejau visa balta spalva, o virsutinius du sluoksnius- melyna. tai aisku ta vidine balta ir islindo. Nors iki ikisimo i masina buvo zymiai graziau..smile.gif Taip kad kitasyk netingesiu..smile.gif)) na kokius veltinius vienspalvius- gal ir gerai damust masinoj, bet vat tokius dekoratyvinius daiktus matyt nelabai.. rankom veliant gi gali sustot kai jau uztenka, o cia- kaip iseis- taip..smile.gif) Nu bet nieko- isgelbesiu- uzdesiu kokia aplikacija. tik reiks galva pasukt:)))
Atsakyti
hei, patentuoju buda kaip pataisyt islindusia spalvyte virsuje, kuri jusu netenkina.. ogi paimt peiliuka- tipo gilette- na pazastims skust ir nuskust ta nereikalinga sluoksniuka. as tasike paskutau ir spalva gavosi be rukelio - tokia kokia ir turejo buti..smile.gif))
Atsakyti
Merginos, gal kuri bandete citrinine spalva isgauti?
Pabandziau i geltona ideti siek tiek zalios, tai man chaki gavosi lotuliukas.gif
Papildyta:
Ir dar, niekaip nesugalvoju kaip ruzava pasigaminti... g.gif
Atsakyti
O stai ir mano veltas rankinukas:
rankinukas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rim@ @ 2006 04 01, 20:45)
Aš čia tokioj parodėlėj buvau ax.gif Iš tolo pagalvojau, kad vaikų piešiniai, bet priėjus pamačiau, kad veltinis biggrin.gif


gera idėja, tuoj ir kilimus velti pradėsim lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(*Diva* @ 2006 04 02, 06:36)
O stai ir mano veltas rankinukas:


visai nieko, man jaučiu pirmas rankinukas kaip blynas koks gausis, kai pabandysiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2006 04 02, 08:36)
O stai ir mano veltas rankinukas:
rankinukas

user posted image


Labai fainulka rozine pantera ir didelis pelinas wub.gif wub.gif
Atsakyti
Bandžiau velti "dešrytę" rankinuko rankeną. Deja, nepavyko. verysad.gif Susiplojo ir gavosi juostelė. Merginos, gal kuri galetumėt aprašyti kaip darot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rim@ @ 2006 04 01, 20:45)
Ružavą "išgavau" su kiaušiniams skirtais dažais - raudonais biggrin.gif



Geras lotuliukas.gif, aciu rim@ aciuks.gif reikes pabandyti, kaip tik uzsipirkau...
Papildyta:
QUOTE(*Diva* @ 2006 04 02, 06:36)
O stai ir mano veltas rankinukas:

Labai grazu bigsmile.gif
Papildyta:
Rim@, gera minti davei thumbup.gif , reiks ircitrinine pabandyti isgauti su kiausiniu dazais, veliau parasysiu, kas gausis
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2006 04 02, 08:36)
O stai ir mano veltas rankinukas:
rankinukas

user posted image

kaip originaliai gavosi thumbup.gif man labai patinka
Papildyta:
o is ko padarei ciburaskai veiduka? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flame: 02 balandžio 2006 - 11:43
Nežinau ar buvo, tačiau įdedu mirksiukas.gif :
http://community.liv...fts/118200.html
Atsakyti
QUOTE(sirenute @ 2006 03 10, 17:27)

user posted image



Labai prašau pasidalinkite paslaptimis, kaip draziai išbaigti šaliko pakraščius ir skylutes. man nesigauna gražiai blush2.gif
Atsakyti
Pakeleive- ši tema jau seniai uždaryta, žvilgterk į datą mirksiukas.gif Dabar diskutuojame 25 veltinio temoj, eikš tenai smile.gif
Atsakyti