Įkraunama...
Įkraunama...

Maclaren vežimėliai

MACLAREN MYLĖTOJŲ SEKTA



Mūsų bolidai

user posted image
user posted image




SENA TEMA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Požiūris: 02 rugsėjo 2011 - 00:17
QUOTE(break @ 2011 09 03, 09:10)

Sitas, tai geras, bet, kaip karsta vasara vaikui jame sedet. Kondiskes reiktu, kad uzpakalis neprikeptu biggrin.gif
Atsakyti
Nu cia bent odinis, o kaip dermantino emmose vaikai sedi? mirksiukas.gif Karstai vasarai iklotukus is medvilnes ar kt kvepuojancios medziagos reik naudot. Bet visu kitu laiku kaip patogu - su skurliu prabraukei ir svaru, jokie purvai ar sausainiai nebaisus wub.gif Mane tai uz....plaut vezima, vis demetas ir demetas, o su murzinu vazinet nekenciu.
Atsakyti
jo, skalbimai nusibosta, faina kai uzvalkalas turi 2 puses, persegi ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2011 09 03, 12:21)
Nu cia bent odinis, o kaip dermantino emmose vaikai sedi?  mirksiukas.gif  Karstai vasarai iklotukus is medvilnes ar kt kvepuojancios medziagos reik naudot. Bet visu kitu laiku kaip patogu - su skurliu prabraukei ir svaru, jokie purvai ar sausainiai nebaisus  wub.gif Mane tai uz....plaut vezima, vis demetas ir demetas, o su murzinu vazinet nekenciu.

Na man dar nera teke plaut vezimo. Gal del to, kad tik nesenai vaiksciot pradejo, bet ir siaip, nei su murzinais batais i vezima lipa, nei valgyt jame duodam. smile.gif Nu ir aisku, gi keiciu vezimus vos nes kas 3 men lotuliukas.gif MX'a tik ilgiausiai isturejau.
Atsakyti
Nebeturiu XLR cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2011 09 03, 13:05)
Nebeturiu XLR cray.gif


Pardavei?
Ką dabar pirksi? Tik nesakyk, kad ne MC, kas skyrelį prižiūrės g.gif


O aš plaunu vežimą. Mes valgom vežime.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo break: 03 rugsėjo 2011 - 12:29
QUOTE(break @ 2011 09 03, 13:28)
Pardavei?
Ką dabar pirksi? Tik nesakyk, kad ne MC, kas skyrelį prižiūrės g.gif
O aš plaunu vežimą. Mes valgom vežime.

Nu pardaviau biski skaudancia sirdim. Noreciau MX3, bet ner pardavime. Bandysiu arba Jane slalom arba Nomad. O skyreli priziuresi tu, nes turi net cielus du maclarenus ir man MX'o neparduodi bebe.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Požiūris: 03 rugsėjo 2011 - 12:45
POziuri, o nenori naujo maclareno nusipirkt, neiseis labai brangiai wink.gif
http://www.ebay.com/...=item43a9072e64

Zinau, kad tas pardavejas juos siuncia po visa pasauli wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2011 09 03, 13:45)
Nu pardaviau biski skaudancia sirdim. Noreciau MX3, bet ner pardavime. Bandysiu arba Jane slalom arba Nomad. O skyreli priziuresi tu, nes turi net cielus du maclarenus ir man MX'o neparduodi  bebe.gif



hihihi.gif jei parduosiu, turėsiu vieną schmoll.gif

O skelbiu.lt nėra pasiūlos, mačiau du MC yra.

O ko tau blogai buvo XLR?

tikrai per ebay kaina normali. o kažkas sakė, kad MX nebegamina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo break: 03 rugsėjo 2011 - 13:10
As sakiau, juk cia pardavineja 2006-2007 m modelius, uztai ir kaina normali biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2011 09 03, 14:04)
POziuri, o nenori naujo maclareno nusipirkt, neiseis labai brangiai wink.gif
http://www.ebay.com/...=item43a9072e64

Zinau, kad tas pardavejas juos siuncia po visa pasauli wink.gif

Nu is to pardavejo gi uzsisakinejo viena forumiete, dar as pati uzrodziau. Cia tipo parduoda naujus, bet klientu grazintus, kaip nepatikusius vezimus. Pervede jinai pinigus. Tas zydelis neatrasinejo ilgai i laiskus. Paskui tipo atostogavo. Niekaip to vezimo neissiunte, tai paskui siaip ne taip po kazkiek laiko grazino pinigus. Sako, kad turbut tempe laika, kol butu nebegalejus reikalaut pinigu. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Lionesss @ 2011 06 05, 12:10)
O as norejau paklausti merginu, kurios siuntesi is e-bay, per kiek laiko gavot? Nes mes su tuo zydu derinom savaite, dabar jau apmoketa savaites pradzioj, bet jis dar neissiunte. Raso, kad plauks 2 savaites, bet as numanau, kad ilgiau...



Zodziu, reziume buvo tokia, kad niekaip keliones lapo jai neatsiunte tas pardavejas, o kazkur apie birzelio 10d grazino pinigus.

Tai dabar ir suprask ar nesusipratimas gavos ar pardavejas nepatikimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Požiūris: 03 rugsėjo 2011 - 13:39