Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai: originalūs ar padirbti

Sena tema:
http://www.supermama...howtopic=743060
Papildyta:
QUOTE(Adeliutė @ 2011 11 18, 01:09)
Sveiki,
Ar yra kokia tikimybė nusipirkti padirbtą miniatiūrą? Na neturiu omeny tų, kur akivaizdūs analogai.
Dėkoju,


QUOTE(jurakkk @ 2011 11 18, 09:59)
manau, kad ne


Berods, v-i-k-a kažkur yra rašiusi, kad būna padirbtų miniatiūrų...
Atsakyti
Labas rytas, ačiū už temą, aš iš kart su klausimėliu ax.gif

Žiūrinėjuos Chanel Coco edp kvepalus. Ar turi būti keturių skaičiukų kodukas nugaroje apačioje, per vidurį? kaip ir pavyzdžiui yra ant chanel coco madmuaselle kvepalų buteliuko? g.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisy33 @ 2011 11 18, 07:20)
Labas rytas, ačiū už temą, aš iš kart su klausimėliu ax.gif

Žiūrinėjuos Chanel Coco edp kvepalus. Ar turi būti keturių skaičiukų kodukas nugaroje apačioje, per vidurį? kaip ir pavyzdžiui yra ant chanel coco madmuaselle kvepalų buteliuko? g.gif

Ačiū 4u.gif

pas mane yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2011 11 18, 08:19)
Berods, v-i-k-a kažkur yra rašiusi, kad būna padirbtų miniatiūrų...


koks tikslas padirbinėti miniatiūras
Atsakyti
QUOTE(jurakkk @ 2011 11 18, 10:28)
koks tikslas padirbinėti miniatiūras

Manau tas pats tikslas kaip ir padirbineti didesnio turio doh.gif
Atsakyti
Tiesa skant as isrgi nematau tikslo padirbineti miniukus. Ir skaitau kad tai visiska nesamone. Ir visada galvojau kad ju nepadirbineja. Bet as savo akimis pas mus Antakalni maciau vienoje parduotuveje. Prie Rygos parduotuves buvo maza krautevele, ji panasi i tokia kaimo parduotuve kur pardavinejo viska ir drabuzius ir indus ir batus ir kosmetika. Vadinosi pas... (kazkoks moteriskas vardas, neto Zosia, neto Beata), tai ten realiai maciau kruva miniuku kurie buvo neoriginalus. Ten buvo ir Chanel ir visokie popsiniai DolceGabanai. Nebuvo okios abejones kad tai neoriginalas, bet padaryta buvo pkankamai gerai. Ta prasme ne tikrai parfumisei galima butu prikabinti makaronus kad tai visiskai originali preke.
Atsakyti
QUOTE(NIDCKA @ 2011 11 18, 09:43)
pas mane yra 4u.gif


gal galit is foto pasakyti ar originaus? 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2011 11 18, 10:55)
Tiesa skant as isrgi nematau tikslo padirbineti miniukus. Ir skaitau kad tai visiska nesamone. Ir visada galvojau kad ju nepadirbineja. Bet as savo akimis pas mus Antakalni maciau vienoje parduotuveje. Prie Rygos parduotuves buvo maza krautevele, ji panasi i tokia kaimo parduotuve kur pardavinejo viska ir drabuzius ir indus ir batus ir kosmetika. Vadinosi pas... (kazkoks moteriskas vardas, neto Zosia, neto Beata), tai ten realiai maciau kruva miniuku kurie buvo neoriginalus. Ten buvo ir Chanel ir visokie popsiniai DolceGabanai. Nebuvo okios abejones kad tai neoriginalas, bet padaryta buvo pkankamai gerai. Ta prasme ne tikrai parfumisei galima butu prikabinti makaronus kad tai visiskai originali preke.

reiks užsukti, labai įdomu pasidarė rolleyes.gif
Atsakyti
bijau as cia jums ka ir priburt ,nesu labai didele eksperte,pacios dezutes palygint negaliu,nes nebeturiu,pas mane 50ml,tai pats kamstelis kitoks ,kamstelyje imova(kur isistato purkstukas )yra bevei iki pat virsaus ir jis yra siauresnis ir dar aplink kamsteli eina tokia briauna ,jis nera lygus(ten kur stiklinis virsus)gal jusu nuotraukoj to nesimato,ir dar COCO sifras kiek kitoks,jusu raides apvalios,o pas mane kiek nezymiai yra ovalesnes (lyg patemta i sonus) ir blizgutis aplink uzrasa susideda is dvieju daliu, is isores toks blizgus, o po to toks matinis ir pati forma yra kvadratas,bet gal sis skirtumas del skirtingu turiu,bet kamstukas tikrai kitoks,gal dar kas pasisakys,labiau ismanancios
Atsakyti
QUOTE(jurakkk @ 2011 11 18, 14:12)
reiks užsukti, labai įdomu pasidarė rolleyes.gif


Jos jau ten ner. Vietoj jos kitokia kazkokia krautuvele, atrodo pigiu drabuziu.
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2011 11 18, 14:29)
Jos jau ten ner. Vietoj jos kitokia kazkokia krautuvele, atrodo pigiu drabuziu.

na va negausiu netikrų miniatiūrų pačiupinėti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(NIDCKA @ 2011 11 18, 14:42)
bijau as cia jums  ka ir priburt ,nesu labai didele eksperte,pacios dezutes palygint negaliu,nes nebeturiu,pas mane 50ml,tai pats kamstelis  kitoks ,kamstelyje imova(kur isistato purkstukas  )yra bevei iki pat virsaus ir jis yra siauresnis ir dar aplink kamsteli eina tokia briauna ,jis nera lygus(ten kur stiklinis virsus)gal jusu nuotraukoj to nesimato,ir dar COCO sifras kiek kitoks,jusu raides apvalios,o pas mane kiek nezymiai yra ovalesnes (lyg patemta i sonus) ir blizgutis aplink uzrasa susideda is dvieju daliu, is isores toks blizgus, o po to toks matinis ir pati forma yra kvadratas,bet gal sis skirtumas del skirtingu turiu,bet kamstukas tikrai kitoks,gal dar kas pasisakys,labiau ismanancios



ačiū aciuks.gif visgi dar norėčiau nuomonių tuo labiau, kad ten 100ml.

Atsakyti