Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai: originalūs ar padirbti

QUOTE(Daisy33 @ 2011 11 18, 13:41)
gal galit is foto pasakyti ar originaus? 4u.gif

Mano 50-ukas, tai gal dėl to kai kurie nesutapimai (kad originalūs, neabejoju. Pirkti Kristianoj, tai kas tiki, kas Lietuvoj visi kvepalai trečiarūšiai, toliau neskaitykit lotuliukas.gif )
1. "Nugarinė" dėžutės pusė ne tokia: ingredientai išvardinti smulkesniu šriftu ir užima 6 su trupučiu eilutės, o ne 2, kaip Daisy33 nuotraukoj; viršuj, po Chanel logotipu, irgi ne tokie užrašai; po "Made in France" pas mane Chanel toj pačioj eilutėj - du kartus, po kiekvienu dar miestas - Paris ir New York. Bet čia, manau, priklauso nuo pagaminimo vietos.
2. Ant dėžutės įspaustas kodas 3502 (taip jo ir nepatikrinau niekur, kadangi, kaip sakiau, neabejoju originalumu), o ant buteliuko nėra visai. Gal dar dienos šviesoj reikėtų apžiūrėt, bet manau, kad ir prie lempos būčiau radus, jeigu būtų.
3. Šiaudelis lotuliukas.gif Žinau, kad kartais dėl tų šiaudelių nusipaistoma ir nepagrįstos paranojos kai kam atsiranda, nu bet rimtai - mano buteliuky šiaudelis plonytis ir beveik skaidrus, sunkiai pastebimas, o čia nuotraukoj toks... ūkiškas blink.gif Ir mano šiaudelio viršutinė dalisbe to storesnio sluoksnio, įmovos ar kaip ją ten pavadint...
Gal kas turi 100-uką ir pažiūrėtų, kaip jo šiaudas ir visa kita?
4. Pats kamštukas truputėlį kitoks. Bet tai vėlgi gali būt dėl skirtingo tūrio. Arba ne tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisy33 @ 2011 11 18, 13:41)
gal galit is foto pasakyti ar originaus? 4u.gif

Manau, neoriginalūs. Pirmiausiai, etiketė, kreivai užklijuota, į akis kliūva. Ir dar, be kitų, jau forumiečių minėtų, požymių, dar ir stiklas pokreivis ir storokas. Nepirkčiau.
Atsakyti
QUOTE(Daisy33 @ 2011 11 18, 12:41)
gal galit is foto pasakyti ar originaus? 4u.gif



Aš nerizikuočiau, jei nebūčiau 100 proc. tikra pardavėjos patikimumu. Pas mane nugarinė pusė skiriasi, kaip ir Biologė rašė, kodas yra ir ant dėžutės, ir ant buteliuko - nugarinėjė pusėje visai apačioje. Labai neryškus, nepavyko nufotografuoti. O dar man dugnas kažkaip nepatinka, nors gal čia tik foto jį iškreipia ir pastorina g.gif Ir šiaudelis mano irgi plonytis ir skaidrus.

Čia manasis 100 ml:

user posted image
Atsakyti
Ar aš haliūnikus matau,ar etiketė ant buteliuko kreivokai priklijuota? g.gif
user posted image
Atsakyti
kamstukas pas mane kaip ir pas Tays
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2011 11 18, 21:47)
Ar aš haliūnikus matau,ar etiketė ant buteliuko kreivokai priklijuota? g.gif
user posted image


rimtai kreivas blink.gif


Ačiū širdingai, merginos wub.gif tikiuosi, kad tai ne tik man, bet ir kitoms padės 4u.gif
Papildyta:
Ir pirkėja rašo, kad kodukas yra ant nugarėlės 3801 g.gif
Atsakyti
Labuka, noriu nuomones ar tai originalas 80 ml:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(R-U-S-N-E @ 2011 11 19, 16:45)
Labuka, noriu nuomones ar tai originalas 80 ml:
user posted image
user posted image
user posted image

Kazkodel neiziuriu numeriuko g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristeen @ 2011 11 19, 15:56)
Kazkodel neiziuriu numeriuko g.gif

o ne tas nr kur parasyta Barcelona 08021 g.gif
Atsakyti
QUOTE(R-U-S-N-E @ 2011 11 19, 17:35)
o ne tas nr kur parasyta Barcelona 08021  g.gif

Tikrai ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kristeen @ 2011 11 19, 16:40)

tai turbut bus fake, ania?
Atsakyti
QUOTE(Daisy33 @ 2011 11 18, 13:41)
gal galit is foto pasakyti ar originaus? 4u.gif

user posted image



ar man vaidenasi, ar kreiva etikete ? g.gif unsure.gif
Atsakyti