Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo liudijimas (patentas), individuali veikla

Sveiki, 4u.gif

keletą metų savanoiškai dirbau viename dienos centre. dabar persikėlėme gyventi į kitą miestą. labai trūksta tokios veiklos, nors turiu ir savąjį mažiuką rūpestėlį. tad tikrai labai norėčiau įsteigti dienos centrą vaikams iš rizikos grupės šeimų.
tikrai labai svajoju. jau žadėjau eiti į soc, rūpybos skyrių pasiklausinėti, bet galvoju, gal pirmiau čia užsuksiu ax.gif

gal kas turite patirties šitame reikale? spėju, kad pirmiausia reikės įkurti VšĮ?

laukiu jūsų pasidalinimo 4u.gif

20
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niktė: 10 balandžio 2013 - 19:53
QUOTE(briedžiukė @ 2006 04 05, 22:52)
Sveiki,  4u.gif

keletą metų savanoiškai dirbau viename dienos centre. dabar persikėlėme gyventi į kitą miestą. labai trūksta tokios veiklos, nors turiu ir savąjį mažiuką rūpestėlį.  tad tikrai labai norėčiau įsteigti dienos centrą vaikams iš rizikos grupės šeimų.
tikrai labai svajoju. jau žadėjau eiti į soc, rūpybos skyrių pasiklausinėti, bet galvoju, gal pirmiau čia užsuksiu ax.gif

gal kas turite patirties šitame reikale? spėju, kad pirmiausia reikės įkurti VšĮ?

laukiu jūsų pasidalinimo 4u.gif


Labas,

Esi tikra šaunuolė kad ryžtiesi tokiai veiklai. Aš greičiausiai nedrįsčiau. Nors pati dirbu dienos socialinės globos centre. Bet jei turi palaikymą ir paramą kodėl gi ne. Bandyk. Tik pirmiau išsiaiškink ar ten kur gyveni nėra tokio centriuko.
Atsakyti
QUOTE
spėju, kad pirmiausia reikės įkurti VšĮ?

Gerai spėji, jei tavo veikla bus labdaringa mirksiukas.gif
O gal išeitų įkurti mokyklėlę ir suderinti du dalykus- būtų ir mokami, ir nemokami (soc.remtiniems vaikams) užsiėmimai. Tada ir pati būtum socialiai apdrausta, gautum atlyginimą (bent 0,5 etato) arba turėtum bent mažą dalį pinigėlių padengti būtinoms išlaidoms
Atsakyti
tokio, apie kokį aš galvoju - nėra. nemanau, kad tai greitai įvyks. visas procesas juk ne per vieną dieną pasidarys. reikia ir pasiklausinėti žmonių, ir komandą susirasti. ir projektus rašyti. juk paramos reikės.

taip, aš irgi galvojau apie dvigubą variantą - mokyklėlę ir dienos centriuką. bet gal pradėsiu nuo vieno ax.gif o padėt žmonėms man mielesnis variantas.

tik bijau viso biurokratizmo ir t.t.
Atsakyti
būtinai steik tokį centrą - nešantį gėrį vaikučiams 4u.gif

gal ir aš prisidėčiau savo pagalba

tik aš jauna, nepatyrusi blush2.gif
Atsakyti
tikrai gali padėti vaikams, jei tik nori 4u.gif
aš pati Vilniuje taip savanoriškai dirbau viename dienos centre 4u.gif
Atsakyti
briedžiuke, o kuriam mieste planuoji tai daryti?
Atsakyti
Mažeikiuos noriu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(briedžiukė @ 2006 04 13, 19:30)
Mažeikiuos noriu 4u.gif

Aš taip pat iš Mažeikių, ar dar nepersigalvojai steigti dienos centrą aš taip pat apie panašią veiklą galvoju. Dabar baiginėju soc pedagogiką, prisijungčiau.
Atsakyti
Sveiki visi,
gal kas zinote gerai istatymus ir galite pasakyti, koks procesas ir tt. norint uzsiimti vienu is siu veiklu,ta prasme atidarant internetine parduotuve arba aukciona lt. Kokie mokesciai, ar tam pakanka kazkokio patento, ar reikia registruoti kaip imone ar kazka panasasu, net nezinau kaip teisingiau suformuluoti klausima, bet gal kas supratote ka noriu pasakyti doh.gif
dekoju is anksto.
Atsakyti
man regis uztenka verslo liudijimo, konkreciau galetu atsakyti VMI manau
Atsakyti
Laba diena,
vis dazniau pamastau atsidaryti savo internetine parduotuve.
Gal kas jau esat su tokiais klausimais susidures:
1.Kaip ja uzregistruoti, koks istatymas, jei toks yra, reglamentuoja jos isteigimo tvarka?
2. Kokius mokescius tureciau moket?


Is anksto dekoju uz atsakymus
Atsakyti