Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo liudijimas (patentas), individuali veikla

QUOTE(SviesatamsojE @ 2008 05 14, 19:29)
Sveikos 4u.gif
nezinau kokia veikla forminti geriau norint steigti kroviniu gabeinimo Lietuvoje firma iki 3,5 t.???
Padekite prasau....... kiek domejausi verslo liudijimas netinka, nera tokios veiklos sarase... tai lieka individuali veikla arba UAB.... kas geriau...... jau nebezinau... pradejau maisytis... doh.gif

Dabar mažai kas steigia IĮ, pagrindę UAB,nes saugiau, jeigu žiūrėti iš atsakomybės pusės.
Nors dažnai iš pradžių steigia IĮ, nes nėra pakankamai pinigų įstatiniam kapitalui suformuoti, o po to pertvarko IĮ į UAB. Tai tikrai nėra sudėtinga. mirksiukas.gif
O spręsti tik tai Jums.
Atsakyti
4u.gif

Ar turintis leidima laikinai gyventi Lietuvoje uzsienietis gali issipirkti verstis pagal individualia veikla?
Atsakyti
QUOTE(rimrim @ 2011 10 26, 14:45)
Siandien mano vyras ,ale per radija issgirdo ,kad smulkus gamybininkai nebegales dirbti ir parduoti savo produkcijos ,dirbantys pagal verslo liudijima,tai reiskia jei noresi vygdyti toliau savo veikla privalesi atidaryti UAB doh.gif


jei negalės dirbti pagal verslo liudijimą, galbūt galės dirbti pagal individualios veiklos pažymą. Ir visai nebūtina steigti UAB.

Beje, net ir įmonių gali būti visokių formų, kad ir pati paprasčiausia IĮ. Todėl nereikia panikos smile.gif
Atsakyti
sveikos, atsiprašau, jei toks klausimas jau buvo nagrinėtas, o aš pražiopsojau, bet man įdomu ar ištekėjusios ne už savo vaiko tėvo gaunate lengvatas kaip asmuo, vienas auginantis vaikus, perkant verslo liudijimą?
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Gal teko susidurti su kito žmogaus įdarbinimu vykdant individualią veiklą ir galite pasidalinti kaip viskas vyksta? smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Reikia patarimo mirksiukas.gif
Kaip geriau dirbti, pagal Verslo liudijima ar Ind. Imone? Kokie pranasumai ir trukumai?
Kur paprastesne buhalterine apskaita?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmama @ 2011 11 03, 14:41)
Sveikos 4u.gif
Reikia patarimo mirksiukas.gif
Kaip geriau dirbti, pagal Verslo liudijima ar Ind. Imone? Kokie pranasumai ir trukumai?
Kur paprastesne buhalterine apskaita?
Aciu 4u.gif

čia galite paskaityti

http://www.verslogal...rmu-palyginimas
Atsakyti
QUOTE(rutene05 @ 2011 11 02, 13:05)
Labukas 4u.gif

Gal teko susidurti su kito žmogaus įdarbinimu vykdant individualią veiklą ir galite pasidalinti kaip viskas vyksta? smile.gif



Esu girdėjus jog tada visi veiksmai vyksta kaip eilinėje įmone.Pranešate sodrai, pildote darbo sutartį, taip pat teikiate visas reikalingas ataskaitas Sodrai ir VMI, taip pat mokate visus standartinius mokesčius.

O aš norėjau paklausti ar galima užsiimti maitinimo paslaugomis(atsidaryti kavinę) turint ind.veiklos pažymą?

Ačiukas kas žinos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2011 11 03, 16:03)
Esu girdėjus jog tada visi veiksmai vyksta kaip eilinėje įmone.Pranešate sodrai, pildote darbo sutartį, taip pat teikiate visas reikalingas ataskaitas Sodrai ir VMI, taip pat mokate visus standartinius mokesčius.

O aš norėjau paklausti ar galima užsiimti maitinimo paslaugomis(atsidaryti kavinę) turint ind.veiklos pažymą?

Ačiukas kas žinos  ax.gif


Ačiū, bandau gilintis kaip ir kas smile.gif

Per VMI paskaitą sakė, kad jei nori ir alkoholiu prekiauti, tai jam reikia licenzijų, o jas gauna tik juridinis asmuo.
Atsakyti
QUOTE(rutene05 @ 2011 11 03, 16:21)
Ačiū, bandau gilintis kaip ir kas smile.gif

Per VMI paskaitą sakė, kad jei nori ir alkoholiu prekiauti, tai jam reikia licenzijų, o jas gauna tik juridinis asmuo.


Taip, ta žinau.Ne, man alkoholis nereikalingas smile.gif

QUOTE(Marinas.rozz @ 2011 11 03, 16:33)
o į šitą atsakymo nežinote?


Žinau tik, kad dėl PNPD tai tikrai yra taikomas, kad ir ištekėjai vistiek skaito, kad tą vaiką augini kaip viena, bet siūlyčiau pasiskambinti į VMI, nes čia labai individualus dalykas... smile.gif
Atsakyti
tai todėl ir klausiu, nes VMI sako, mums tas negalioja.
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2011 11 03, 20:18)
tai todėl ir klausiu, nes VMI sako, mums tas negalioja.

Jei esate istekejusi, nesiskaitote vienisa mama, todel lengvatos negalioja skirtos vienisai mamai. Nebent vaiko tevas ne dabar esamas sutuoktinis... tikrai tiksliai nepamenu, bet kazkur skaiciaukazka panasaus. Reikia internete pasikapstyt wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viotinola: 03 lapkričio 2011 - 23:21