Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos balsas

QUOTE(JolaManta @ 2014 09 14, 19:49)
Nu kaip man nepatinka tos dalyvių istorijos... Išpasakoja visą gyvenimą, o jis net nepraeina atrankos, ir kam viso to reikia..  doh.gif

Tai čia visuose realybės šou, marketingo triukas, nes pagal idėją tokios istorijos ypač GRAUDŽIOS traukia žiūrovus ir didina reitingus, ypač amerikietiškuose šou labai mėgstama manipuliuoti tokiais dalykėliais tik dažnai gaunamas priešingas efektas - tai pradeda pykdyti žiūrovą ir nervinti biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 09 14, 19:51)
Tai čia visuose realybės šou, marketingo triukas, nes pagal idėją tokios istorijos ypač GRAUDŽIOS traukia žiūrovus ir didina reitingus, ypač amerikietiškuose šou labai mėgstama manipuliuoti tokiais dalykėliais tik dažnai gaunamas priešingas efektas - tai pradeda pykdyti žiūrovą ir nervinti biggrin.gif  doh.gif

Aš žiūriu rusų tą patį projektą, tai ten istorijos trumpos, tik esminė informacija ir viskas, užtat daugiau dalyvių parodo per tas pačias 2 valandas smile.gif
Atsakyti
Man tai kaip tik visai įdomu, kaip supažindina su pačiu dalyviu. Aišku, kai kada tie pasakojimai kiek per ilgi, bet kad labai nervintų, tai nepasakyčiau.
Atsakyti
praleidžiu tuos pliurpalus,panaršydama po kitus kanalus...ir tikrai ilgi-grįžti,o vis dar ne dainuoja.Bet aš kantri biggrin.gif -einu vėl kitan kanalan.Na,galėtų apie likusius projekte pliurpti,o čia žmogus už 5min.išlekia iš projekto,o pliurpia apie jį,lyg būtų amžinas dalyvis
Atsakyti
Šiaip man projektas labai patinka, gerų balsų yra, bet jau vakar kai užleido reklamą su anonsais 30 minučių doh.gif Dėl to net laidą užtęsė visu pusvalandžiu...
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2014 09 22, 21:19)
bet jau vakar kai užleido reklamą su anonsais 30 minučių doh.gif
Aha, visiškas nušokimas nuo proto ir jų pusės buvo doh.gif
Nutariau, kitą sekmadienį TV3 talentus tuo metu geriau žiūrėt, o Balsą vėliau peržiūrėt... prasukinėjant... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2014 09 22, 21:19)
Šiaip man projektas labai patinka, gerų balsų yra, bet jau vakar kai užleido reklamą su anonsais 30 minučių doh.gif Dėl to net laidą užtęsė visu pusvalandžiu...


Tikrai įspūdinga ta reklama buvo bigsmile.gif . Aš su prasukimais žiūriu ir tai užkliuvo, įsivaizduoju kas "live" žiūrėjo kaip nervino.

Bet man vistiek šis projektas patinka vien dėl to, kad tyčiojimasis iš dalyvių nėra privaloma jo dalis kaip talentuose ar x faktoriuje. Patinka, kad čia dalyviai atrenkami prieš parodant juos eteryje ir nebūna tokių variantų kaip tos vargšės mūsų katės angliškam x faktoriuje smile.gif

Įdomu kas Kateržinai tokį įvaizdį sukūrė ... aš gal čia nesuprantu kažko smile.gif , bet man ir šukuosena ir suknelė labai nekaip žiūrisi schmoll.gif
Atsakyti
bet žiūriu šįmet vyksta reklama su Lietuvos balso intarpais, o Lietuvos balsas - tai graudžios istorijos su minimaliais dainavimo intarpais. Kalbos daugiau nei dainavimo doh.gif
Atsakyti
As irgi neziuriu laidos per televizija, vien tik del reklamos. doh.gif Mieliau perziuriu tik balsus, o ne istorijas. Laida "Lietuvos balsas", o ne "Lietuvos zmones" ar kazkas panasaus 4u.gif

P.s. Kaip jums sios savaites dalyviai? Kas labiausiai patiko? smile.gif Man sis vaikinukas is Kauno ax.gif jaunas, talentingas, tyras nesugadintas Audrius Janonis - Pasiklydęs Žmogus (LB#3 AKLOSIOS PERKLAUSOS) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pulytejop @ 2014 09 28, 21:36)
As irgi neziuriu laidos per televizija, vien tik del reklamos.  doh.gif Mieliau perziuriu tik balsus, o ne istorijas. Laida "Lietuvos balsas", o ne "Lietuvos zmones" ar kazkas panasaus 4u.gif

P.s. Kaip jums sios savaites dalyviai? Kas labiausiai patiko? smile.gif Man sis vaikinukas is Kauno ax.gif jaunas, talentingas, tyras nesugadintas Audrius Janonis - Pasiklydęs Žmogus (LB#3 AKLOSIOS PERKLAUSOS) thumbup.gif

As ziuriu prasukdama reklama ,labai gera funkcija susitaupo laikas ir nervai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfinarija: 29 rugsėjo 2014 - 09:28
Na va, vakar jau neužleido pusvalandinės reklamos ir anonsų, ir laida baigėsi laiku smile.gif
Atsakyti
vakar pažiūrėjau ir supratau, kad nebereikia tokio šou rengti
visiškas niekalas
ateina tėvelių dukrelės,
kurios įsivaizduoja, kad jau super žvaigždės,
o pasirodo, kad jos įdomios tik savo tėveliukams
Atsakyti