Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos balsas

Manau, praėjusio projekto dalyvė Neringa daugiausia pasiekė per metus - daugiausia buvo matoma spaudoje, dainavo tiek grupėje, tiek solo. Nugalėtoja (kaip man ji patiko tuomet) - nugeso, suprantu, kad kartais nesinori lįsti į pop pasaulį, bet manau, reikia mokėti valdyti save tarp rimtosios ir pop muzikos:)
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2014 01 02, 19:04)
as uz Dagna. Ji verta buvo laimeti. Projektas Lietuvos balsas ir mano manymu balsu ji Pauliu siek tiek lenkia smile.gif. Nors del Pauliaus irgi smagu - toks paprastas, ramus vaikinukas, kad tik nepaskestu sou baloje..
Del Monikos, tai ji man kazkuo primena Anusauskaite - balsas yra, bet noro i ja ziuret - ne, kazkokia atmetimo reakcija ir net negaliu paaiskint kodel  g.gif
O siaip sou geras  4u.gif


Kai pagalvoji, tai visas sou gale galejo visai kitaip pasisukti. Ta minute, kai visi 3 mokytojai palaike Ginte, tai Donatas Monikai dave 60 proc. Butu daves Gintei 60, Monika nebutu pakliuvusi. Gal ir nugaletojas butu visa kitas. Na, bet yra kaip yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2014 01 02, 21:44)
Nežinau, bet manau, kad jei jų nerodo per TV, tai nereiškia, kad jie kažkur dingę. Mačiau kai kurie dalyviai leidžia muzikinius klipus, koncertuoja muzikiniuose klubuose, rengia koncertus. Kai kurie dalyvauja Eurovizijos atrankose, jei nepastebėjote. Pernai metų dalyvis Rokas dabar dainuoja "Pikaso", Neringa irgi yra grupėje smile.gif

Neneigiu, kad jie galbūt kažkur reiškiasi, tačiau, kai ateina į kokį muzikinį šou, visi kaip susitarę pasakoja, jog nori būti matomi, nori būti dėmesio centre, kad visi juos mylėtų, kad būtų garsūs ir pan, tie, kurie užsiima nekomercine kūryba net nelenda į tuos visus šou mirksiukas.gif
Atsakyti
ne čia pataikiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nefifi: 05 sausio 2014 - 19:45
ne ten pataikiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 05 sausio 2014 - 19:45
o ko jūs ne X faktoriaus temoj? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2014 01 05, 19:43)
o ko jūs ne X faktoriaus temoj?  biggrin.gif

nu, pasispaudė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2014 01 05, 19:43)
o ko jūs ne X faktoriaus temoj?  biggrin.gif
Pamačiau, kad apie Xfaktoriaus dalyvę rašoma ir suskubau atrašinėt, neįsigilinusi kur randames biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2014 01 01, 23:23)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Balsas nuostabus ir vyrukas mielas. Patiko jo ramumas, santurumas. Zavejo viskuo visa sou. Labai noriu tiket, kad turesime dar viena talentinga atlikeja, kuris dziugins publika Lt ir uzsienyje.
4u.gif

Senai taip sirgau uz kazka, kaip si syki sirgau uz Pauliu  wub.gif

as irgi palaikiau Pauliu thumbup.gif labai grazus balsas,o ir dainos atliekamos jausmingai.
Atsakyti
Šiandien startuoja 3 sezonas. Pažiūrėsime, kokių balsų bus šįmet rolleyes.gif
Atsakyti
Aš irgi laukiu šiandienos vakaro,labai įdomu kokie bus dalyviai. 4u.gif
Atsakyti
Nu kaip man nepatinka tos dalyvių istorijos... Išpasakoja visą gyvenimą, o jis net nepraeina atrankos, ir kam viso to reikia.. doh.gif
Atsakyti