Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

QUOTE(*Gina @ 2012 04 06, 12:30)
Kepa keksiukai mano ir jau matau kaip "kepures" kyla doh.gif O man reikia lygiu pavirsiu.. g.gif


Tai nupjausit kepurėles, ir bus lygūs. Galėsit tada puošt.
Atsakyti
QUOTE(DoVuKe @ 2012 04 05, 19:59)
Egzotikaa, bet ta mase tai kieta gaunasi? O vat kaip pasidaryt, kad galetum tepliot, malevopt visaip  g.gif



Kaip suprantu, Jūs norite kremine mase tepliot? Tada reik ieškot mėgstamo "frosting" - man skaniausias Sonatinos kremas http://www.sonatinos...i-tiramisu.html

Jei darau tik baltą, į grietinėlę iš vakaro įdedu kavos pupelių traiškytų, gal galima ir maltos kavos, paskui perkošiu ir plaku, paskui sujungiu su maskarponės mase - kremas būna subtilaus kavos aromato.

Amerikonai dar dažnai daro Butter cream - sviestą su pudra išplaka gerai, jis gerai laiko formą, bet riebokas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurga11: 06 balandžio 2012 - 14:22
Aga, tokiu kremuku ir reikejo 4u.gif Tas Sonatinos gal ir geras butu, bet kavos skonis vaikams schmoll.gif O tas sviestinis kremukas, kad ir riebus, bet, turbut paprasta su juo thumbup.gif tik gal pasakytumet, kokios mazdaug proporcijos sviestuko ir cukraus pudrytes butu? Su situ ir reiks pazaist thumbup.gif Svarbu isgaut reikalinga paveiksliuka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DoVuKe @ 2012 04 06, 14:02)
tik gal pasakytumet, kokios mazdaug proporcijos sviestuko ir cukraus pudrytes butu? Su situ ir reiks pazaist  thumbup.gif  Svarbu isgaut reikalinga paveiksliuka  biggrin.gif

Buttercream (sviestinis kremas) (galima daryt kokių nori skonių/spalvų).
140g minkšto sviesto
280g cukraus pudros
1-2 šaukštai pieno
Išplakti sviestą iki baltumo. Dėti pudrą ir plakant supilti pieną (galima ir vandenį).
Atsakyti
QUOTE(DoVuKe @ 2012 04 06, 15:02)
Aga, tokiu kremuku ir reikejo  4u.gif  Tas Sonatinos gal ir geras butu, bet kavos skonis vaikams  schmoll.gif  O tas sviestinis kremukas, kad ir riebus, bet, turbut paprasta su juo  thumbup.gif  tik gal pasakytumet, kokios mazdaug proporcijos sviestuko ir cukraus pudrytes butu? Su situ ir reiks pazaist  thumbup.gif  Svarbu isgaut reikalinga paveiksliuka  biggrin.gif



Nedėkit kavos, ir bus tinkamas vaikams biggrin.gif - esu darius ir be kavos. Vis tiek turit rasti sau skaniausią, skoniai visų gi skirtingi biggrin.gif
Atsakyti
as dar turiu issisaugosi sviesto ir rududu krema

250 gr Ru du du kremo
100 gr sviesto

Kambario temperaturs sviesta splakti su kremu ir pastatyti saltai sustengti. Mase sudeti i konditerini svirksta ir dekoruoti keksiukus. (spalva kaip ru du du kremas)
Atsakyti
Kai paminkysit pastilaza su dazais ir pamatysit kokiios rankos lieka, tao patikekit tu papuosimu valgyti tikrai nenoresite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dameri @ 2012 04 06, 14:12)
Kai paminkysit pastilaza su dazais ir pamatysit kokiios rankos lieka, tao patikekit tu papuosimu valgyti tikrai nenoresite  smile.gif


biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Paprasti keksiukai: wub.gif

http://www.paprastir...-keksiukai.html

user posted image
Atsakyti
Gal kam patiks tokios puokstes is keksiuku sventiems thumbup.gif

http://www.cwcakes.c...ke_bouquets.jpg
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 04 06, 15:04)
ax.gif as tai nuo tu tortu masiu nevalgau  schmoll.gif gi ten kiek dazu, ir savo vaikui nesinori tokio geri duoti, aisku, maiste tu dazu, E IR kito geridar daugiau, bet....


QUOTE(Dameri @ 2012 04 06, 18:12)
Kai paminkysit pastilaza su dazais ir pamatysit kokiios rankos lieka, tao patikekit tu papuosimu valgyti tikrai nenoresite  smile.gif

Mano tarybinei akiai grazu tos spalvos,bet i burna kist-irgi nlb priimtina biggrin.gif Uzat vaikams lb patinka ax.gif Galima ir burokeliu sultim dazyt hihihi.gif
Reiktu paziuret saldytuve visus margarinus,majonezus ir pan.,kiek jau ten to E rasciau ax.gif
Per didziasias sventes mase paspalvinama,didelio cia daikto.. irnesakyk.gif
---
Mano 14metes vakaryksciai keksiukai rolleyes.gif
user posted image
Foto nekokybiska,irgi jos darbas hihihi.gif
Papildyta:
Sviestinis kremas labai jau riebus..Pertepimams tinkantis labiau..
Atsakyti
kepiau siandien pirma karta keksiukus. rolleyes.gif likau nusivylusi, kaip pirmas blynas prisviles biggrin.gif neiskilo, na kepant buvo pakile, bet kai isemiau subliusko, ir buvo kaip formeleje tai iki puse tik doh.gif ir kietoki gavosi, na cia gal del to kad pati tesla kaip biskvitine gavosi g.gif
norejau paklausti, jus kai dedat y formeles tesla, kiek jos dedat, pilna formele, ar puse formeles uzpildot? smile.gif
Atsakyti