Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

teracota. siulau kept rugiageles negriukus. man ir trecia diena jie buna skanus. na, tik tuomet, kol sekliai neisisuka lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
RADAU, o dar šokoladinis. Puiku

O kur man receptuką rasti 4u.gif
Pasidalinkit 4u.gif
Mano svečiai sako, tik jokių tortų. Laukiam tavo tradicinių keksiukų, bet aš juos visada kepdavau tą pačią dieną, šį kartą išvažiuojam į kaimą, o ten galimybės išsikepti nebus. Orkaitė siaubinga doh.gif

Na seklių yra ir pas mane, o pati diždiausia aš lotuliukas.gif
Kaškaip mėsos gali man nebūti, bet saldumynų taip mirksiukas.gif
QUOTE(3Zzz @ 2012 04 03, 23:23)
teracota. siulau kept rugiageles negriukus.  man ir trecia diena jie buna skanus. na, tik tuomet, kol sekliai neisisuka lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teracota: 04 balandžio 2012 - 07:09
laba keksiuku kepejeles 4u.gif
nutariau velykoms issikepti keksiuku ir kadangi pirmoje temoje ju receptu yra labai daug, negaliu issirinkti. biggrin.gif taigi noreciau, kad imestumete nuoroda arba pasakytumete pavadinima paprastu, puriu, saldziu keksiuku recepta. bus DIDELIS DIDELIS ACIU is anksto.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cake @ 2012 04 04, 11:11)
laba keksiuku kepejeles 4u.gif
nutariau velykoms issikepti keksiuku ir kadangi pirmoje temoje ju receptu yra labai daug, negaliu issirinkti. biggrin.gif taigi noreciau, kad imestumete nuoroda arba pasakytumete pavadinima paprastu, puriu, saldziu keksiuku recepta. bus DIDELIS DIDELIS ACIU is anksto.. 4u.gif

Man labai patinka receptas su varške ir džiovintais vaisiais 4u.gif
Atsakyti
Visas noriu pagirti, uz jusu puikius receptus! smile.gif
Turiu tokia beda.. na nebeda cia, bet radau namuose ~30 mazu keksiuku formeliu, ir dabar nerimauju kad reikia keksiuku issikepti biggrin.gif vis skaitau ir skaitau, ir taipogi neissirenku doh.gif visi skanus, visi grazus, sakes bigsmile.gif
Norejau paklausti, kiek is jusu receptu apytiksliai iseina keksiuku? Nes galvoju kad man gal is puses produktu daryti viska, kad paskui neliktu teslos daug unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2012 04 04, 11:28)
Man labai patinka receptas su varške ir džiovintais vaisiais  4u.gif


Man irgi norisi kiazka naujesnio pabandyt, bet dziovintu vaisiu man vaikai nevalgo, sokoladiniai irgi netinka doh.gif
Papildyta:
QUOTE(egzotikaa @ 2012 04 02, 22:36)
bananiniai keksiukai

3 kiausinius suplakame i bliudeli, 120 gr cukraus ir 150 r grietines - ismaisome sakute
Ipilame istirpdyto 80 gr sviesto ir 200 r miltu (as dedu stikine, nes man sudejus 200 r, jie gaunasi per sausi, ne tokie dregni) bei sauksta kepimo milteliu. ismaisome
sudedame 3 vidutinio dydzo supjaustytus bananus.
ismaisome i formeles suplame ir i orkaite 20-30 min. Man jie kaip mazi skanus pyrageliai  wub.gif


O situs tai reiketu pamegint thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DoVuKe @ 2012 04 04, 18:47)
Man irgi norisi kiazka naujesnio pabandyt, bet dziovintu vaisiu man vaikai nevalgo, sokoladiniai irgi netinka  doh.gif



Labai skanu vietoj džiovintų slyvų šokolado lašeliai (delonoj yra), vaikams baisiai patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2012 03 29, 21:57)
Be abejo galima, stai cia paziurekit 4u.gif


Nepykite uz kvaila klausima, bet ta visa temute perziurejau- ideju daug, bet vis tiek nesupratau, kokia mase tinka puost keksiukus, na kad ir sakykime siame vaizdelyje http://www.youtube.c...h?v=TBRVK5kir9U Ideju turiu, priemoniu irgi, bet nezinau, kokia mase rinktis, kad galima butu taip aptepliot juos unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(jurga11 @ 2012 04 04, 19:49)
Labai skanu vietoj džiovintų slyvų šokolado lašeliai (delonoj yra), vaikams baisiai patinka  4u.gif


Na, delonos mano kaime nera, bet gal siuo atveju tas pats butu koks kepimui skirtas sokoladas patarkuotas? ax.gif
Atsakyti

Papildyta:
Na, delonos mano kaime nera, bet gal siuo atveju tas pats butu koks kepimui skirtas sokoladas patarkuotas? ax.gif
[/quote]

Aha, puikiai 4u.gif esu ir paprastą pigų kažkokį rusišką papjausčius gabaliukais, labai tiko biggrin.gif su tais lašiukais tiek tik skirtumo, kad tinginiams patogiau...
Atsakyti
Sveikos keksiuku kepejeles smile.gif
Kepiau tuos varskes - slyvu keksiukus, bet matyt as juos perkepiau ir jie man gavosi kietoki, teks bandyt dar karta smile.gif

Ikeliu savo citrininius Kempiniuko, Patriko, Gario ir meduzos keksiukus biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Nevute thumbup.gif Kokie mieli wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Javute @ 2012 04 04, 12:37)
Visas noriu pagirti, uz jusu puikius receptus! smile.gif
Turiu tokia beda.. na nebeda cia, bet radau namuose ~30 mazu keksiuku formeliu, ir dabar nerimauju kad reikia keksiuku issikepti  biggrin.gif  vis skaitau ir skaitau, ir taipogi neissirenku doh.gif visi skanus, visi grazus, sakes bigsmile.gif
Norejau paklausti, kiek is jusu receptu apytiksliai iseina keksiuku? Nes galvoju kad man gal is puses produktu daryti viska, kad paskui neliktu teslos daug  unsure.gif

Nelygu kiek tešlos supilsi į formeles,bet kiek pastebėjau dauguma keksiukų receptų būna nurodyti apie ~12 vienetų ax.gif kažkada buvo daug tešlos,kai dariau,išėjo 18 vnt.
Atsakyti