Įkraunama...
Įkraunama...

Danielos gimimas

Ilgai galvojau rasyti ar ne musu dukreles gimimo istorija....Visdelto apsisprendziau parasyti smile.gif .
Jau seniai seniai norejau vaiku, bet MB vis kazko lauke...tai dar jauni...tai dar savu namu neturim....Bet pagaliau nutarem, kad ir mums jau laikas keisti savo gyvenima is esmes. Kurem mes dukrele tris menesius, pavyko per atostogas Liverpulyje wub.gif Tos dienos velavo tik diena, bet as jau zinojau, kad po mano sirdim plaka dar viena maza maza sirdele wub.gif testas buvo teigiamas!

Visas nestumas ejo labai sklandziai, supykino tik karta isgerus arbatos su imbieru persalimo metu, kojos netino, meslungio ne karto neturejau, augom abi idealiai thumbup.gif
Termino diena jokiu zenklu...ejom su sunim pasivaikscioti, tvarkiausi namus, geriau jau pries kelias savaites avieciu arbata, bet jokiu rezultatu...Diena po termino buvo drauges gimtadienis, be abejoniu skatinausi su sampano taure biggrin.gif , bevaziuojant pas drauge pagalvojau, kad mano mazyle siandien visai nejudejo g.gif ...Na galvoju gal siaip aptingo....Besedint gimtadienyje as pasipasakojau draugei, geriau ledini vandeni, valgiau pacius ledukus-nieko-jokio judesiuko, tada nusprendem vaziuoti pasitikrinti i priimamaji. Gryzom namo, pasiemem jau seniai sukrautas tases ir islekem. Priimamajam buvom 22.40, isitaisiau, pasiemiau zurnala paskaitineti, nes buvau nusiteikus laukti ilgai kaip kad iprasta Airijoje....Bet mane pakviete uz 20 minuciu patikrinimui - kaklelis visiskai uzdaras, jokiu saremiu, vaiko sirdele rodo, kad ji strese, nefiksuoja jos judesiuku, daro echoskopija-viskas atrodo gerai, sirdele plaka. Pradejo leisti skatinamuosius, kaklelis nesivere, judesiuku vistiek ne vieno nefiksuoja, vis dar strese mazyle...Nusprende daryti cezari...buvau greitai suruosta. 02.53 buvo istraukta musu Daniela 3.395 kg. 53 cm. , apsiviniojusi kakliuka virkstele 5 kartus, visa melyna, nebekvepavo...Gavo 1 bala, po 5min. -5, po 10min -9 balus. Ja isivyniavo i ranksluosti ir begte isbego, man net neparode jos, vyras pamate prabegom tik. Paskui as buvau isvezta i pooperacine palata, ten silde su pripuciama kazkokia antklode ir dar keliais pledais ir kaldra, bet vistiek kalenau dantimis is salcio. Vyras nuejo nufotkinti musu dukreles, ryte pamaciau pirmaja jos nuotrauka wub.gif . Po to ji dar 4 paras gulejo inkubatoriuje, lasino gliukoze, laikas nuo laiko i jos "namuka" ipurksdavo deguones, turejo gelta. O as diena nakti traukinejausi priespieni, po to piena ir nesiau ta turta savo dukrelei. Pries maitinima duodavau pabandyti valgyti is kruties, tada sugirdydavom mano piena is buteliuko, nes ji nesugebedavo beveik nieko istraukti deja, bet taip ir neismokom valgyti is kruties,. Beveik tris menesius ji turejo savo valgymo grafika, o as savo pieno traukimo grafika ir ilgai turejom bedeliu del valgymo. Bet dabar jau valgom gerai, esam labai stiprios ir aisku grazios biggrin.gif

ka norejau pasakyti rasydama savo istorija-nesikuklinkit ir jei kyla koks klausimas ar nerimas- vaziuokit pasitikrinti. As vis abejojau vaziuoti i priimamaji ar ne, negaliu net pagalvoti kaip save grausciau uz tai jei buciau nenuvaziavus ir jos netekusi....
Atsakyti
Graži istorija, aukit didelės ir sveikos! wink.gif
Atsakyti
SVEIKATOS IR AUKIT SVEIKOS IR LAIMINGOS. 4u.gif
Atsakyti
vajei, kaip gerai, kad taip laimingai viskas baigėsi, sveikatytės jums 4u.gif
Atsakyti
aciu uz palinkejimus 4u.gif
Atsakyti
aukit grazios ir laimingos wub.gif 4u.gif jusu turteliui wub.gif ir mamytei 4u.gif uz patirtus isgyvenimus. Meginu isivaizduoti, ka isgyvenai per dukrytes gimtadieni cool.gif
Atsakyti
Istorija su laiminga pabaiga 4u.gif aukit sveikutės 4u.gif
Atsakyti
Ojej, net siurpas nupurte pagalvojus, jei vis del to butum nusprendus likt namie unsure.gif
Gerai, kad istorijos pabaiga laiminga thumbup.gif Linkime Danielai augti sveikai mergytei 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Džiaugiuosi, kad istorija baigėsi gerai 4u.gif Gražaus augimo mažajai gražuolei Danielai 4u.gif
Atsakyti
Daniela laiminga,kad turi tokia protinga mama mirksiukas.gif 4u.gif .Aukit sveikos ir laimingos!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raudona26: 28 gegužės 2012 - 18:25
aciu visoms smile.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti