Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiais būdais taupote pinigus?

Sena tema

Visi norėtumėm skinti pinigus nuo medžio, auginamo kambary ant palangės, ryte atsibudus nusiskinti porą šimtinių ir iškulniuoti į nuosavą kiemą, kur laukia svajonių automobiliukas, gal net su asmeniniu vairuotoju.

user posted image user posted image

Tačiau dažniausiai realybė visiškai kitokia:

user posted image user posted image

Taigi ką daryti, kad visgi ta realybė būtų kitokia - gražesnė, žalesnė?

Viena svarbiausių taisyklių, nebijoti klaidų, o jas padarius neatsigręžti atgal, o eiti tolyn, net jei tai ir 10-oji klaida:
*Milžinai klumpa ir krinta, o kirminai - ne, nes ką jie daro yra kasti ir šliaužti.
*Klaidų nedaro tik tie, kurie nieko nedaro.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 03 06, 14:48 )
TaTai gal čia jau užmiesty?  Niekaip neprisimenu, kad į kurią nors Vilniaus dalį visuomeniniu transportu būčiau važiavusi ilgiau nei kokias 40 minučių. Tiesa, aš gyvenu beveik centre, na bet tenka ir ne iš namų kažkur važiuot. Nebent per pačius kamščius... 

ne - ne uzmiestis, o iprastas mikrorajonas su gyvenamaisiais daugiabuciais. Pvz grigiskes - ir jokiu kamsciu nereikia. Paprasciausiai visiskai neisvystytas visuomeninis transportas. jeigu neskaityti naujai vasara papildyto marsruto, tai pasirinkimai buvo du - vienas iki zemuju paneriu, kitas iki hyper rimi savanoriu prospekte. Viskas. Nuo vasaros atsirado marsrutas i santariskes.
Tai paskaiciuok, kiek laiko trunka, kad ir i kokius zirmunus, naujininkus, antakalni nuvaziuoti.
Aisku vazineja zmones - niekur nesidesi kai reikia. Ir pati vazinedavau, bet pvz vyrui uztrukus darbe, man jau tekdavo kviestis taksi, norint vaikus speti pasiimti is darzelio.
Atsakyti
QUOTE(Sportas įmonėms @ 2012 03 08, 13:02)
Sveikutes,


Siaip negalima reklamuotis ir jus turetu nubausti smile.gif

O investicija visada lieka investicija, zaidimas su fondais ir ju kreivemis...jokio "stabilumo"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimucia: 08 kovo 2012 - 13:06
QUOTE(Bekasė @ 2012 03 08, 12:39)
ne - ne uzmiestis, o iprastas mikrorajonas su gyvenamaisiais daugiabuciais. Pvz grigiskes - ir jokiu kamsciu nereikia.

Na, Grigiskes man jau uzmiestis, kaip ir Lentvaris ar naujos ikurtosios gyvenvietes. Ten gyvenant be masinos neapsieisi, tas tai tiesa.
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2012 03 08, 14:02)
Na, Grigiskes man jau uzmiestis, kaip ir Lentvaris ar naujos ikurtosios gyvenvietes. Ten gyvenant be masinos neapsieisi, tas tai tiesa.

Tą patį norėjau parašyt - ne taip dar seniai Grigiškės nei nebuvo Vilniaus dalis, man tai jau tikrau užmiestis, kaip ir Zujūnai, Gineitiškės ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 03 08, 18:21)
Tą patį norėjau parašyt - ne taip dar seniai Grigiškės nei nebuvo Vilniaus dalis, man tai jau tikrau užmiestis, kaip ir Zujūnai, Gineitiškės ir pan.

tas ne taip jau seniai, tai daugiau nei pries desimt metu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2012 03 08, 12:39)
grigiskes - ir jokiu kamsciu nereikia.

Čia iš serijos: teoriškai arklys - praktiškai nesikelia. Taip ir Grigiškės: teoriškai miestas - praktiškai kaimas mieste unsure.gif
Teko gyventi vienam iš atokesnių jau tikro Vilniaus rajonų - grįžt nesinorėtų unsure.gif Viena iš priežasčių - būtent susisiekimas. Bet tai buvo pamoka ateičiai - dabar nuo namų durų iki darbo stalo - 30 min. viešuoju transportu. Taip pat iš namų galima pasiekti bet kurią Vilniaus miesto dalį (atmetus, žinoma , Grigiškes ir pan.) viešuoju transportu be didesnių problemų. Grįžt namo įmanoma kone iki 24 val. taip pat viešuoju. Ryte galima išvažiuot gal nuo 5 val. Ir tai tik už 85 Lt/ mėn biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 03 08, 17:21)
Tą patį norėjau parašyt - ne taip dar seniai Grigiškės nei nebuvo Vilniaus dalis, man tai jau tikrau užmiestis, kaip ir Zujūnai, Gineitiškės ir pan.


bet tai nereiskia, kad Vilniuje geras susisiekimas. Pasaulio sostinese metro ir traukiniais puse miesto galima apvaziuoti per valanda, net ir is priemiescio. O Vilnius nedidelis, bet transportas apgailetinas.
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2012 03 08, 22:37)
bet tai nereiskia, kad Vilniuje geras susisiekimas. Pasaulio sostinese metro ir traukiniais puse miesto galima apvaziuoti per valanda, net ir is priemiescio. O Vilnius nedidelis, bet transportas apgailetinas.

Suprantat, kad Vilniuj iki pasaulio dar galas kelio...
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2012 03 08, 22:37)
bet tai nereiskia, kad Vilniuje geras susisiekimas. Pasaulio sostinese metro ir traukiniais puse miesto galima apvaziuoti per valanda, net ir is priemiescio. O Vilnius nedidelis, bet transportas apgailetinas.

Na, nevarykit taip ant Vilniaus - aš gimtojo miesto patriotė biggrin.gif , lankausi ir tose pasaulio sostinėse, mačiau, kas dedas, kai tame šlovingame metro koks gedimas nutinka, ir šimtai žmonių stringa kelioms valandoms... Vilniuje bent jau pėsčiomis iš bėdos galima pareit, esu ėjusi ir iš Karoliniškių į Žirmūnus, ir iš Justiniškių...
Atsakyti
Hi.
QUOTE(Sophi @ 2012 03 08, 23:34)
Čia iš serijos: teoriškai arklys - praktiškai nesikelia.
-------
Teko gyventi vienam iš atokesnių jau tikro Vilniaus rajonų - grįžt nesinorėtų unsure.gif Viena iš priežasčių - būtent susisiekimas. Bet tai buvo pamoka ateičiai - dabar nuo namų durų iki darbo stalo - 30 min. viešuoju transportu.

Pakėlėt nuotaiką su posakiu thumbup.gif
-------
Šią realybę ir aš pestebėjau mirksiukas.gif Rajonas rajonui nelygu kalbant apie viešąjį transportą. Anksčiau toliau nuo Centro gyvenom, tai atrodė viskas normaliai. Dabar gyvenam arti Centro. Ir kai yra ką palyginti, tai tikrai sunku būtų grįžti į ankstesnę gyvenamą vietą.
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2012 03 08, 23:34)
... Taip pat iš namų galima pasiekti bet kurią Vilniaus miesto dalį (atmetus, žinoma , Grigiškes ir pan.) viešuoju transportu be didesnių problemų. Grįžt namo įmanoma kone iki 24 val. taip pat viešuoju. Ryte galima išvažiuot gal nuo 5 val. Ir tai tik už 85 Lt/ mėn biggrin.gif

Tas pats drinks_cheers.gif Gyvenam Fabijoniskese,tai susisiekimas be problemu i bet kuri miesto gala smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 09 kovo 2012 - 12:03