Įkraunama...
Įkraunama...

TianDe kosmetika

Sveikutes ar kas jau isbande tiande kvepaliukus ar atitinka kvapas as nusipirkau tiande chanel kvapas panasus tik gal silpnai laiko
Atsakyti
Facebooke labai isgirtos plauku augima skatinancios priemones. Ar cia yra bandanciu si stebukla? Labai noreciau daugiau nuomoniu isgirsti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(CarpeDiem @ 2015 08 19, 20:45)
Facebooke labai isgirtos plauku augima skatinancios priemones. Ar cia yra bandanciu si stebukla? Labai noreciau daugiau nuomoniu isgirsti 4u.gif  4u.gif


Sveiki, aš naudoju Biorehab - jis fantastiškas. Man 8 mėnesius slinko kuokštais plaukai ir jau beveik buvau plika. Sesė atvežė iš Anglijos Biorehab ir jau po savaitės pradėjo augt nauji plaukai. Mano vonia dabar pilna įvairių Tiande priemonių, kurių jau niekad nekeisčiau į kitas firmas. Jeigu reiks kokio patarimo, rašykite, nes aš daug ką išbandžiusi wink.gif
Atsakyti
Laba,
ar yra kokia priemone nuo pigmentiniu demiu ant veido, kurios atsirado nuo saules matyt, tokie plemukai?
koki sampuna rekomenduotumet normaliems plaukams, gal siek tiek labiau linkusiems riebaluotis, bet labai issauseje ir veliasi galiukai, plaunant plaukai mnuo puses tiesiog luzta ir krenta (cia kur buvo anksciau dazyti)?
Koki seruma ar drekinanti krema naudoti, (man virs 30), oda normali/sausa, bet T zona gal kiek riebesne kartais buna ir rauskelliu pirmuju jau yra?
Atsakyti
As labai uzsikabinau ant sios firmos kosmetikos. Iskart labai skeptiskai ziurejau pirkau ienesi po prekyte. Dabar pas mane vien sios firmos kosmetika tiek plaukam tiek veidui tiek kunui. Turiu begales visko . Is tikro labai susitvarkiau veiduka nuo serpetojimo ir veido raudonio. Aisku teko isigyti id koduka bet tam kad pati galeciau sau viska pirkti zymiai pigiau. Zinoki5 jei kazkam patiko si kosmetika tai labiau apsimoka kaip sako tapti konsultante bet neprekiauti o tiesiog del saves, nes dar ir dovanu gauni bei nuolaidas nuo sukauptu balu. Na bet cia ne apie tai jei kazka domina parasykite as padesiu prisiregistruoti ir papasakosiu placiau. O seip tikrai patiko dantu pasta vandenyno perlai balinamoji, pylingai superinis dalykas. Plauku kapsules plaukam labai pamaitino plauka, net bendradarbe kazkaip paklause kada spejau kirpyklon nueiti , nes galiukai lygus neissisakoje. O kirpykloj buvau pries 2.5 men net smile.gif kaukytes nerealios veiduko drekinimui ir stangrinimui.
Papildyta:
Kreipkites jei kazkas kazka domina nes tikrai seminaruose dalyvauju daug info turiu. Visko neaprasysi bet jei kazka domina kazkuri preke jei as ja bandziau aprasysiu , o jei nebandziau papasakosiu ka seminaruose girdejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(CarpeDiem @ 2015 08 19, 19:45)
Facebooke labai isgirtos plauku augima skatinancios priemones. Ar cia yra bandanciu si stebukla? Labai noreciau daugiau nuomoniu isgirsti 4u.gif  4u.gif

as naudoju jau menesi Biorehab visa serija- sampuna, tonika ir kauke. isigyjau, suviliota reklamos, ir merginu nuotrauku, kaip paauga plaukai per menesi ar du. na ir ka galiu pasakyti, saziningai naudoju ta tonika saknims ryte ir vakare, sampuna ir kauke kas antra diena....ir po beveik menesio naudojimo man jokio poveikio, nei nauju plauku nematau pridygusiu, nei senieji plaukai kazkaip stebuklingai paaugo ar atsigavo.. g.gif o paskaiciusi atsiliepimus ir maciusi nuotraukas tikejausi stebuklo.. na dar subaigsiu priemones, gal dar kazkas atsitiks gero mano plaukam nuo ju biggrin.gif nors manau, kad jau turejo pradeti matytis per beveik menesi laiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabre* @ 2015 11 25, 08:53)
as naudoju jau menesi Biorehab visa serija- sampuna, tonika ir kauke. isigyjau, suviliota reklamos, ir merginu nuotrauku, kaip paauga plaukai per menesi ar du. na ir ka galiu pasakyti, saziningai naudoju ta tonika saknims ryte ir vakare, sampuna ir kauke kas antra diena....ir po beveik menesio naudojimo man jokio poveikio, nei nauju plauku nematau pridygusiu, nei senieji plaukai kazkaip stebuklingai paaugo ar atsigavo.. g.gif  o paskaiciusi atsiliepimus ir maciusi nuotraukas tikejausi stebuklo..  na dar subaigsiu priemones, gal dar kazkas atsitiks gero mano plaukam nuo ju biggrin.gif  nors manau, kad jau turejo pradeti matytis per beveik menesi laiko g.gif


Pritariu, kad tai tik graži reklama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2015 10 05, 13:42)
Laba,
ar yra kokia priemone nuo pigmentiniu demiu ant veido, kurios atsirado nuo saules matyt, tokie plemukai?
koki sampuna rekomenduotumet normaliems plaukams, gal siek tiek labiau linkusiems riebaluotis, bet labai issauseje ir veliasi galiukai, plaunant plaukai mnuo puses tiesiog luzta ir krenta (cia kur buvo anksciau dazyti)?
Koki seruma ar drekinanti krema naudoti, (man virs 30), oda normali/sausa, bet T zona gal kiek riebesne kartais buna ir rauskelliu pirmuju jau yra?

nuo pigmentiniu demiu yra nuostabus pylingas gelis.tikra atgaiva veidui,kaip po spa proceduros.naudoti 1- 3k i savaite .jei dar domins pasiulysim ir krema.
del plauku galiu parekomenduoti visa serija sampuna,balzama ir plauku galiuku serumas.nuostabus produktas, ji panaudoje, kito jau nenoresite.
o kremukas tiktu su gyvates mamusos taukais, ir tonikas kartu.
Atsakyti
Merginos, kaip naudoti Konjaku kempinėlę veidui? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselepagegiai @ 2016 01 26, 18:44)
Merginos, kaip naudoti Konjaku kempinėlę veidui?  blush2.gif

Kempine pamerite i vandeni kol prisigers vandens ir issipus.tada kekis kartus paspauskite, kad nuspaustumet vandens pertekliu.tada svelniai masazuokite veido oda, ar kt kuno vieta sukamaisiais judesiais.povisko isskalaukite kempine ir padziaukite .geriausia naudoti 2-3men. veliau reikia keisti.
Kempine naturaliai drekina oda, idealu sergant atopiniu dermatitu,efektyviai balansuoja odos pH, idealiai tinka jautriai i alergija linkusiai odai, naikina akne sukeliancias bakterijas.
Atsakyti
gal esat bande veido kauke su alijosium, valancia poras? ar veiksminga? kaip jautriai odai?
Papildyta:
QUOTE(fureci @ 2015 10 03, 12:57)
Sveiki, aš naudoju Biorehab - jis fantastiškas. Man 8 mėnesius slinko kuokštais plaukai ir jau  beveik buvau plika. Sesė atvežė iš Anglijos Biorehab ir jau po savaitės pradėjo augt nauji plaukai. Mano vonia dabar pilna įvairių Tiande priemonių, kurių jau niekad nekeisčiau į kitas firmas. Jeigu reiks kokio patarimo, rašykite, nes aš daug ką išbandžiusi wink.gif

tai sunkiai tiketina. arba pigia reklama uzsiimate, arba paaugo nuo ko nors kito.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 02 16, 14:17)
gal esat bande veido kauke su alijosium, valancia poras? ar veiksminga? kaip jautriai odai?
Papildyta:

tai sunkiai tiketina. arba pigia reklama uzsiimate, arba paaugo nuo ko nors kito.


Kauke plevele alavijas, labai gerai isvalo nesvarumus, labai malonus jausmas uzsidejus sia kauke. Tinka ir jautriai odai. Laikyti 30min.

O del sampuno, pati naudoju dar tik antra savaite, auginti plauku man nereikia, jie ir taip ilgi, bet labai norejau isbandyti, nes pas mane slenka labai plaukai. Tai jau pajutau, kad ne tiek daug plauku palieka sukose ir lengvai sukuojasi. Zodziu vitaminu bomba gaus mano plaukuciai.
Atsakyti