Įkraunama...
Įkraunama...

TianDe kosmetika

QUOTE(espana @ 2016 02 17, 10:19)
Kauke plevele alavijas, labai gerai isvalo nesvarumus, labai malonus jausmas uzsidejus sia kauke. Tinka ir jautriai odai. Laikyti 30min.

O del sampuno, pati naudoju dar tik antra savaite, auginti plauku man nereikia, jie ir taip ilgi, bet labai norejau isbandyti, nes pas mane slenka labai plaukai. Tai jau pajutau, kad ne tiek daug plauku palieka sukose ir lengvai sukuojasi. Zodziu vitaminu bomba gaus mano plaukuciai.

Nu grynai kalbat kaip per mokymus mokino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenka @ 2016 02 18, 00:02)
Nu grynai kalbat kaip per mokymus mokino smile.gif

Ka ismokstam ir isbandom iir dalinames patirtimi.
Atsakyti
QUOTE(Raselepagegiai @ 2016 01 26, 19:44)
Merginos, kaip naudoti Konjaku kempinėlę veidui?  blush2.gif

Aš išbandžiau šią kempinėlę, asmeniškai man ji įspūdžio nepaliko, valo kaip ir bet kokia kita priemone (vata, diskelis), padžiovus ją ji tampa kieta kaip akmuo, kad suminkštėtų vėl reikia vandenyje gerai pamirkyti. Kaina mano manymu aukštoka pagal kokybę.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 02 16, 15:17)
gal esat bande veido kauke su alijosium, valancia poras? ar veiksminga? kaip jautriai odai?

jau pati pabandziau. gaaaal kazkoks efektas yra mazytis, bet kad jau butu super-duper,tai tikrai ne. kaip liko krateriai apie nosį, taip liko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 03 01, 13:31)
jau pati pabandziau. gaaaal kazkoks efektas yra mazytis, bet kad jau butu super-duper,tai tikrai ne. kaip liko krateriai apie nosį, taip liko  biggrin.gif

Nosytei reikia pleistriukus panaudoti, geriau istraukia.
Atsakyti
Sveikutes susidomejau ir as. Apie sampunus priskaiciau geru atsiliepimu, reikes buutinai pabandyti smile.gif
Norejau paklausti gal kas naudojo kremus nuo celiulito su cili pipirais ar imbieru? Ar kaip padeda nors kiek? Koks rezultatas? Beje gal kas ka bande nuo striju? smile.gif po nestumo yra ju siek tiek bet nera tokios baisios, gilios. g.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos kaip tie kremukai su vitaminu C ? gal kas bandet?
Atsakyti
kas istrino mano komentara? ir kodel?
Atsakyti

 i 
Reklama forume draudžiama.
Atsakyti
QUOTE(zapolske @ 2016 03 14, 16:55)
Sveikutes susidomejau ir as. Apie sampunus priskaiciau geru atsiliepimu, reikes buutinai pabandyti smile.gif
Norejau paklausti gal kas naudojo kremus nuo celiulito su cili pipirais ar imbieru? Ar kaip padeda nors kiek?  Koks rezultatas? Beje gal kas ka bande nuo striju? smile.gif po nestumo yra ju siek tiek bet nera tokios baisios, gilios.  g.gif  ax.gif

Panaudokit cili rinkinuka, tikrai veiksmingas.
Atsakyti
Laba,

neperseniausiai susidomėjau šia kosmetika, jau užsisakiau tonalinį kremą. Žiūrėsiu ar apskritai mano oda priims. Pasiskaičiau šį forumą ir pastebėjau, kad yra nemažai platintojų.
Noriu paįdomauti. Apie kosmetikos produkus yra minimali informacija ir kaip naujam - būsimam vartotojui, norėtūsi konsultacijos.
Pvz. kokia kosmetiką (veido priežiūrai) reikėtu naudoti, jei oda labai principinga - alergiška, jautri, išsiplėtusios poros, spuogai, inkštyrai, dėmės. Amžius 34. Nesinori pirkti viską iš eilės, kosmetika nėra tokia pigi.
Gal kas galėtu ką parekomenduoti - patarti?

Labai ačiū už laiką bei dėmesį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabre* @ 2015 11 25, 09:53)
as naudoju jau menesi Biorehab visa serija- sampuna, tonika ir kauke. isigyjau, suviliota reklamos, ir merginu nuotrauku, kaip paauga plaukai per menesi ar du. na ir ka galiu pasakyti, saziningai naudoju ta tonika saknims ryte ir vakare, sampuna ir kauke kas antra diena....ir po beveik menesio naudojimo man jokio poveikio, nei nauju plauku nematau pridygusiu, nei senieji plaukai kazkaip stebuklingai paaugo ar atsigavo.. g.gif  o paskaiciusi atsiliepimus ir maciusi nuotraukas tikejausi stebuklo..  na dar subaigsiu priemones, gal dar kazkas atsitiks gero mano plaukam nuo ju biggrin.gif  nors manau, kad jau turejo pradeti matytis per beveik menesi laiko g.gif

man toks jausmas, kad cia giria tas priemones, kurios jas platina, nes tokiu kaip tavo atsiliepimu beveik nera, tad tiesos kazkaip isgirsti nera sansu
Atsakyti