Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas ant puoduko (3 tema)

QUOTE(minija81 @ 2014 07 29, 15:31)
Sveikos, mamytės. Norėčiau pasiteiraut, gal kuri susidūrė su panašia problema.


Gal tiesiog reikia kantriai islaukti si perioda ir nenuleisti ranku g.gif
Atsakyti
mano dukra namuose be sauskelniu laksto jau seniai, bet jeigu vaziuojam kur tada tik dedames. buvo kad bandem be sauskelniu veziotis, vedem i tualetus kad padarytu, savo puoduka veziojomes, bet pastebejau kad bijo ji kitose vietose atlikti reikalus. kodel taip yra nezinau. tai tiesiog laukiam kol savaime vaikui ateis jog ir isvaziavus gali daryti i tualeta ar puoduka. dukrai 2 metukai.
Atsakyti
aš susieju puoduką su pasakomis. kai pradėjau mokyti, tai pradėjau nuo vakaro smile.gif pirmą puodukos, o paskui mama seka pasakas smile.gif)
Atsakyti
Na ka, Tigris buvo teisi, tereikejo trupucio kantrybes, ir mazyle priprato prie namu puoduko ir tualeto biggrin.gif Jau kokios 3 dienos kaip viskas susitvarke. Tiesa, su kakuciu vis dar sunku, bet ner kur skubet
Atsakyti
Mano Barborytei 2.5m.ir vis dar atsitinka avariju. Puodo atsisako ir ant jo visai nesedi. Reikalus atlieka tualete smile.gif
Atsakyti
2,6 m. išvakarėse grįžo iš darželio, pampersą nuėmiau, uždėjau kelnaites. Avarijų iki vakaro nebuvo. Rytą atsikėlus sakau atnešk pampersą, o jis ne, atsidarė stalčių išsitraukė kelnaites ir nuo tos dienos pampersų dieną nebededu.
Nuo tos dienos ir per pietus darželyje nebedėjo, dėdavau tik aš savaitgaliais, bet kai kelis kartus pampersas buvo sausas, nusprendžiau nebedėt ir aš smile.gif
Naktim vis dar dėjau, bet nebeilgai. Nuo 2,8 ar 2,9 m. nebededu ir naktim, kai ryte atsikeldavo sausu pampersu.
Avarijos labai retos, tik tuomet, kai būna labai pavargęs, išsidavęs.
Ant puoduko pasiprašo pats nuo tada, kai atsisakė pamperso.
Atsakyti