Įkraunama...
Įkraunama...

Airiški nėriniai

Pagalvojau, jei pasijonis bus baltas, tada gal gerai ir ta juosta atrodys unsure.gif
Atsakyti
jei as daryciau toki sijona paaukstintu liemeniu
1. iskart nuardyciau ta placia juosta
2. visa ta paaukstinima daryciau irgi airiskais neriniais tiesiog su zymiai siauresniais tarpeliais, galbut daugiau susiuvant detales viena su kita ir tik mazus tarpelius uzpildyciau brydemis. Vizualiai gautusi kad nuo virsaus tanku ir i apacia isreteja,, taciau nerinys butu vientisas. ir butinai uztrauktuka arba sagutes sone.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Sveikos, airiukės 4u.gif Ir man reikia Jūsų pagalbos. Jau baigiau savo a-la bolero ir man belieka jį visą aplinkui apnerti kokiu gražiu kraštelio rašteliu. Gal galite patarti kokiu.Būsiu labai Jums dėkinga 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu, La Perla, tai ka, atsisveikinu su jumis vel kokiai savaitei ar dviems ir bandau nerti gelytes sijono juosmeniui. Jei atvirai, tai manau, kad sunku man bus ta juosmeni padaryti tvirta, bet bandyti butina smile.gif wub.gif cia reiskia, kai problemu nera mirksiukas.gif pasidarai jas pats. Sianakt maziukas jau geriau miegojo su vejaraupiais, tai as visa nakti galvojau- kaip sijona pabaigti.
Atsakyti
QUOTE(JPE @ 2012 05 22, 10:30)
Sianakt maziukas jau geriau miegojo su vejaraupiais, tai as visa nakti galvojau- kaip sijona pabaigti.

vargsiuke doh.gif na, as manu is kokiu gelyciu benertum - juosmuo vistiek bus standus, ar as klystu? nes pvz mano svarkelio priekiai is plonyciu siulu o nugara as neriu is dvigubai storesniu siulu ir tvirtumas vienodas. Be to - bet kokiu atveju virsu apnersi kazkaip ir i ta apnerima galima keliomis eilemis is blogos puses iverti gumini siula, laiko tikrai tvirtai ir nesimato visiskai. bet vaizdas bus superinis kai viskas bus airiskai, pamatysi, as jau dabar matau kaip super atrodys wub.gif arba dar vienas variantas kaip daro paaukstinti juosmens sijonuose - ties liemeniu padaryti iverimai dirzeliui, kuri irgi gali nusinerti.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Eneja @ 2012 05 22, 08:51)
Sveikos, airiukės 4u.gif Ir man reikia Jūsų pagalbos. Jau baigiau savo a-la bolero ir man belieka jį visą aplinkui apnerti kokiu gražiu kraštelio rašteliu. Gal galite patarti kokiu.Būsiu labai Jums dėkinga 4u.gif  4u.gif

o kas tau paciai grazu? ax.gif as kartais neriu krasteli "spurgiukais" jei noriu tvirtesnio, i viena aki neri tris ar keturis stulpelius sumegztus i viena, praleidi kelias akis, prijungi stulpeliu be uzmetimo ir vel uz keliu akiu spurgiuka.
jei noriu plokscio krastelio neriu 1 pynutes kilpa, tada dar tris ir jas prineriu prie tos vienos ir tada vel viena, nezinau kaip cia surasiau bet gaunasi tokie kaip trikampiukai krastelis. o paprasciausias ir graziai ziurisi : i viena aki stulpelis be uzmetimo, kokie 5 su uzmetimu ir vel 1 be uzmetimo tai toks bangelem gaunasi..

CIA KRASTELIAI VASIUKU gal ka issirinksi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 22 gegužės 2012 - 11:51
kaip jums toks derinys?
Lace gal pasigausi ideja savo "nepabaigtukui"
user posted image
Atsakyti
La Perla, ačiū Tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif Gal spurgiukus darysiu, kaip pirmai pradžiai bus paprasčiau, o vėliau kada bus galima ir iš to lobyno panaudoti smile.gif
Atsakyti
Sveikos, metu savo tarpinį variantą su neužbaigtukais (rankovytėm ir t.t.) Ale norėjau apsigirt, kad sujungiau šonus - tiesa, vienas susegtas tik smeigtukais, nes dar trūksta užsegimo blush2.gif
Pačiam užbaigimo finale persismeigiau pirštą doh.gif Tai kuriam laikui netinkamas darbui doh.gif

Metu su visa savim (nebaisiai bijau aš to viešumo, o ir slėpt neturiu ką. Į spalvą nežiūrėkit - pas mus saulė išlindo, tai pliažinuose si vaikais, mat čia reta tokių dienų biggrin.gif ) - taip matysit, kokio svorio kategorijos esu, ir galėsit patart, kur "nusišnekėjau" - taisysim.
Be to - klausimas - noriu įdėti gėlytę į tarpuką ant krūtinės, kur skeltukas, nes man vienoj pusėj visai negražiai styro. Šiaip nekrenta į akis, nu, bet aš pati negaliu, kaip nervina. Arba kažką protingesnio sugalvoti, kad jis nesimaskatuotų ten mastau.gif Ir dar norėčiau vieną gėlyčių eilutę pridėti - per daug krūtinė matosi. Ale sulaukiau tokio komentaro - kol gali, tol rodyk, bo, kai bus 70 dydis, ar tada norėsi rodyt? lotuliukas.gif

Ai, nugaroj šiek tiek metasi raukšlė mastau.gif Bet, prisidėjus sijonui, turėtų pasitempt žemyn ir pasilygint - ar gerai mąstau?

user posted image
user posted image

Vsio, įdėjau, dingstu nuo kompo, nes jaunikis pareina lotuliukas.gif

Taigi neužglaistyti komentarai mirksiukas.gif
Atsakyti
Visų pirma tai žemai lenkiu galvą wub.gif Dailiai nerti daugelis mūsų mokame, bet vat taip išmodeliuoti pagal figūrą - didžiausia pagarba 4u.gif 4u.gif Guli kaip nulieta, nuotraukose jokios raukšlės nesimato, o prikabinus sijoną manau, kad ir iš viso nebus.

Dėl gėlytės į tarpuką - spręsk pati, dabar atrodo labai dailiai, bet jei tave kažkoks atvipimas nervins visą laiką, tai jau geriau padaryk taip, kad gerai jaustumeisi mirksiukas.gif Gėlių eilutės mano galva tikrai nereikia, jei dar būtų kasdienai rūbas, gal galvočiau, o čia juk proginis mirksiukas.gif Juk vakarinės suknios dažniausiai būna gerokai daugiau apnuoginančios, nei kasdieninės mirksiukas.gif

Primink, ką ten su sijonu ketini daryti g.gif Jau dabar matau, kad bus nepriekaištingai gražu wub.gif
Atsakyti
Per tą skubėjimą nepadariau foto iš šono, nieko, vėliau padarysiu.

Dėl sijono - kiek žiūrėjau, ieškojau, galvojau mastau.gif Man norėtųs kažko lengvo maskatuojančio ir plevėsuojančio. Būtų laiko daugiau buvę, tai galbūt daryčiau visą iš tokių gėlyčių, o gal ir ne mastau.gif Yra, kaip yra - ir taip užtrukau gerus tris mėnesius su šita dalim biggrin.gif
Taigi, po ilgų ieškojimų ir derinimo, priėjau išvados, kad nei vienas raštas man netinka - per sunkūs atrodo prie viršaus doh.gif Dar variantą turėjau - gėlyčių po tris ar dvi juostas leisti žemyn, o tarpukus pildyti koriuku, taip išplatimti. Bet galvoju - ganėtinai standus bus sijonas ir tikrai neplevėsuojantis bus.
Netyčiom užtikau tokį raštuką - jis man pasirodė neįtikėtinai lengvas, purus ir šiaip - nu labai prie dūšios prilipo blush2.gif

http://i002.radikal....ce7ef7df07f.jpg

Tai dabar galvoju juo sijonuką daryti, o pačioje apačioje dar gėlytėmis apeiti g.gif Dar buvo mintis nuo maždaug subinioko aukščio dėti gėlyčių juostą, platėjančią į apačią, ir tada apeiti visą sijono apačią gėliukais, bet manau, kad toks gėlyčių intarpas nutemptų žemyn tokį lengvą raštą mastau.gif

Ir dar - turbūt man reiktų šiek tiek storesnio siūliuko tam raštaui? Maniškiai Hagelgarn 20 bus šiek tiek plonoki?

Va, tiek pasvarstymų - laukiu pritarimų, aptarimų, pertarimų ir patarimų ax.gif biggrin.gif

Dėl pagyrų tikrai labai labai dėkui aciuks.gif Nes nesu aš nei nėrėja, nei juo labiau dailiai nerianti blush2.gif Išvis tai mano pirmas nėrinys - esu nėrus tik prieš 15 metų sesės barbėms biggrin.gif Iš arti parodyčiau, tai pamatytumėt visus baisumus irnesakyk.gif Ale viliuosi, kad taip arti niekas nelįs prie manęs, ir visi tik iš tolo grožėsis biggrin.gif

P.S. sijoną derinu taip, kad ir maža suknytė gražiai atrodytų, nes noriu savo mergai 80 cm tokią panašią įveikt dar. Tad ir laiko neturi daug užimt, ir gražu būti blush2.gif biggrin.gif Tiesa, bus pasijonis, be abejo biggrin.gif
Atsakyti