Įkraunama...
Įkraunama...

Alimentai

3 tema

Sveikos,
Susidūriau su tokia situacija,kad negaunu iš vyro darbovietės alimentų.Skambinau darbdaviui sakė išmokės iki gegužės 30d.Šiandien paskambinus pasakė neturiu pinigų neišmokėsiu.Atlyginimus balandžio 20d.darbininkams išmokėjo į rankas.Dar pagrasino,kad jei pranešiu antstoliui išmes iš darbo visus alimenčikus.
Paskambinus antstolei pasirodo aš turiu parašyti ir išsiųsti laišką vyro darbdaviui nurodžius datą iki kada duodu jam laiko pervesti pinigus.Paklausiau už ką jums sumokėjau pinigus,kad aš ieškočiau,sako mes raštiškai nusiuntėme nurodymus į vyro darbovietę,daugiau jūs tarkitės.Kas čia per nesamonė g.gif Dabar man reikia vos negrąsinantį laišką rašyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2012 06 15, 12:32)
Paskambinus antstolei pasirodo aš turiu parašyti ir išsiųsti laišką vyro darbdaviui nurodžius datą iki kada duodu jam laiko pervesti pinigus.Paklausiau už ką jums sumokėjau pinigus,kad aš ieškočiau,sako mes raštiškai nusiuntėme nurodymus į vyro darbovietę,daugiau jūs tarkitės.Kas čia per nesamonė g.gif Dabar man reikia vos negrąsinantį laišką rašyti doh.gif

Na, Jus tikrai neprivalote dirbti uz antstole. Jei antstole siunte nurodyma i darboviete isskaiciuoti alimentus is atlyginimo ir tai nebuvo daroma, antstole gali kreiptis i teisma ir prasyti skirti darbovietes vadovui uz kiekviena nurodymo nevykdymo diena iki 1000 Lt bauda. Tad spauskite antstole, kad dirbtu savo darba. Jus pati jokiu laisku rasineti neprivalote, o tai ir naudos jokios neduos.
Atsakyti
QUOTE(lyggi.. @ 2012 06 16, 22:09)
Na, Jus tikrai neprivalote dirbti uz antstole. Jei antstole siunte nurodyma i darboviete isskaiciuoti alimentus is atlyginimo ir tai nebuvo daroma, antstole gali kreiptis i teisma ir prasyti skirti darbovietes vadovui uz kiekviena nurodymo nevykdymo diena iki 1000 Lt bauda. Tad spauskite antstole, kad dirbtu savo darba. Jus pati jokiu laisku rasineti neprivalote, o tai ir naudos jokios neduos.


Šiandiena ir vėl pasiskambinau,sako jei nemoka kreipkitės į vaikų fondą,arba perveskite į mūsų sąskaitą 41lt.ir raštiškai praneškite,kad nieko negaunate,tada nusiųsime raginimo raštą į darbovietę.
Niekur nerandu kokios informacijos apie tai,negi kiekviename žingsnyje visur reikės mokėti.Jei tas raginimas nepadės vėl mokėti,kad į teismą paduotų. blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2012 06 18, 12:19)
Šiandiena ir vėl pasiskambinau,sako jei nemoka kreipkitės į vaikų fondą,arba perveskite į mūsų sąskaitą 41lt.ir raštiškai praneškite,kad nieko negaunate,tada nusiųsime raginimo raštą į darbovietę.
Niekur nerandu kokios informacijos apie tai,negi kiekviename žingsnyje visur reikės mokėti.Jei tas raginimas nepadės vėl mokėti,kad į teismą paduotų. blink.gif  doh.gif

Dar yra galimybė skųsti antstolės veiksmus (neveikimą). Siūlyčiau nueiti susipažinti su vykdomąja byla, pažiūrėti, kas ten yra padaryta. Jei žodžiu nepavyksta susikalbėti rašyti antstolei raštu, kokių veiksmų ji turi imtis. Žodžiu judinti, kad dirbtų. Jei nedarys, tada rašyti skundą. O pinigų neskubėti mokėti.
Atsakyti
QUOTE(lyggi.. @ 2012 06 18, 12:24)
Dar yra galimybė skųsti antstolės veiksmus (neveikimą). Siūlyčiau nueiti susipažinti su vykdomąja byla, pažiūrėti, kas ten yra padaryta. Jei žodžiu nepavyksta susikalbėti rašyti antstolei raštu, kokių veiksmų ji turi imtis. Žodžiu judinti, kad dirbtų. Jei nedarys, tada rašyti skundą. O pinigų neskubėti mokėti.



Kad tame pačiame mieste būtų kas kita,nuvažiavus dar neaišku ar priims.Kiek žinau antstolė tik išsiuntė į vyro darbovietę nurodymą ir aš gavau kopiją.Daugiau nieko ir nesiimė,pradžioje liepė laukti,dabar siūlo kreiptis į vaikų fondą ar sumokėjus jai kreiptis raštiškai.
Man įdomu ar yra pasiskaityti kur nors kaip ir kokių veiksmų privalo imtis antstolė.
Ir ar privaloma mokėti,nes kiek suprantu jei aš skųsiu sakys,kad mano raštiškai nebuvo kreiptasi.
Atsakyti
"Nepriklausomai nuo išieškojimo sėkmės antstoliui pagal įstatymus už alimentų išieškojimo veiksmus turi būti mokamas 30 litų bylos administravimo mokestis, taip pat turi būti padengiamos išieškojimo proceso metu susidariusios faktinės išlaidos. Bendra vykdymo išlaidų suma priklauso nuo to, kiek ir kokių procesinių veiksmų antstoliui teko atlikti išieškant skolą."

Skaitykite daugiau: http://www.alfa.lt/s...6#ixzz1y8pmsfXz

Visgi antstoliui reikia mokėti už kiekvieną jo veiksmą.Gal pigiau kreiptis į teismą jei taip galima,nes antstolei visai nesinori mokėti už kiekvieną judesį.
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2012 06 18, 12:40)
Man įdomu ar yra pasiskaityti kur nors kaip ir kokių veiksmų privalo imtis antstolė.
Ir ar privaloma mokėti,nes kiek suprantu jei aš skųsiu sakys,kad mano raštiškai nebuvo kreiptasi.

Antstolio veiksmus detaliai reglamentuoja Civilinio proceso kodeksas ir Sprendimų vykdymo instrukcija. Deja, dažnai dėl darbo krūvio ar kitų priežasčių sprendimų vykdymas vyksta itin lėtai. Dėl to pats išieškotojas turi būti aktyvus: nuolat domėtis vykdymo eiga, nebijoti antstoliui reikšti prašymus, jei reikia - skųsti jo veiksmus ar neveikimą.
Papildyta:
QUOTE(Erikauzas @ 2012 06 18, 13:07)
Visgi antstoliui reikia mokėti už kiekvieną jo veiksmą.Gal pigiau kreiptis į teismą jei taip galima,nes antstolei visai nesinori mokėti už kiekvieną judesį.

Visos vykdymo išlaidos yra išieškomos iš skolininko. Tad nors išieškotojas ir sumoka būtinąsias vykdymo išlaidas (paduodamas vykdomąjį dokumentą), ar faktines išlaidas (atliekant atskirus vykdymo veiksmus), šios išlaidos vėliau bus išieškotos iš skolininko. Teismas čia nieko nepagelbės, nebent, kaip jau minėjau, būstų skundžiami antstolio veiksmai.
Atsakyti
Laba diena,
gal kas is savo/ar kitos patirties galite parasyti... 4u.gif
vyro sūnus iš pirmos santuokos tęsia mokslus profesinėje mokykloje. Vyras su berniuko mama sutarė be jokių raštiškų įsipareigojimų, kad tėvas mokės toliau alimentus tol, kol sūnus mokysis.
Bet yra alimentų skola: ar galėtų būti berniukui nuo 18 metų mokami alimentai užskaitoma kaip alimentų skola, ar po mokslų galėtų reikalauti iš tėvo sumokėti skolą?
Ir iš viso, iki kiek metų tėvai privalo mokėti alimentus? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2012 06 18, 18:20)
Laba diena,
gal kas is savo/ar kitos patirties galite parasyti...  4u.gif
vyro sūnus iš pirmos santuokos tęsia mokslus profesinėje mokykloje. Vyras su berniuko mama sutarė be jokių raštiškų įsipareigojimų, kad tėvas mokės toliau alimentus tol, kol sūnus mokysis.
Bet yra alimentų skola: ar galėtų būti berniukui nuo 18 metų mokami alimentai užskaitoma kaip alimentų skola, ar po mokslų galėtų reikalauti iš tėvo sumokėti skolą?
Ir iš viso, iki kiek metų tėvai privalo mokėti alimentus?  g.gif  4u.gif

alementus privalo moketi iki 18m.ir buvo toks istatymas kad vaikas sulaukes 18m.jei mokosi gali prisiteisti alementus toliau iki 24m.jei jis mokysis,bet dabar lyg ta istatyma atsauktas 4u.gif
va cia paskaitinėkit nors senai rasyta bet tikrai i tema jums 4u.gif
http://www.teisescen...i-iki-metu/319/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meilikatyte: 18 birželio 2012 - 18:38
QUOTE(meilikatyte @ 2012 06 18, 18:27)
18m.jei mokosi gali prisiteisti alementus toliau iki 24m.jei jis mokysis,bet dabar lyg ta istatyma atsauktas 4u.gif

tebegalioja smile.gif
Atsakyti
laba diena,
turiu toki klausima, lakiuosi, vaiko tevas atsisake musu tik suzinojes kad laukiuosi, pavardes taip pat nesiruosia suteikti, ar imanoma irodyti tevyste ir prisiteisiti alimentus jei tevas net atsisako eiti i teisma ar daryti DNR tyrimus? gal kam teko susidurti su tokia situacija?
prasau patarimo....
Atsakyti
QUOTE(Toma.b @ 2012 07 03, 22:05)
laba diena,
turiu toki klausima, lakiuosi, vaiko tevas atsisake musu tik suzinojes kad laukiuosi, pavardes taip pat nesiruosia suteikti, ar imanoma irodyti tevyste ir prisiteisiti alimentus jei tevas net atsisako eiti i teisma ar daryti DNR tyrimus?  gal kam teko susidurti su tokia situacija?
prasau patarimo....


Ką reiškia atsisako eiti į teismą??? Jūs kreipiatės į teismą savo iniciatyva ir jis bus patrauktas kaip atsakovas, nuo norų čia nieks nepriklauso. Pirmiausia Jums reikia kreiptis į teismą dėl tėvystės, kaip juridinio fakto nustatymo, tuomet dnr tyrimas nepriklausys nuo vyro noro, nes jis bus įpareigotas teismo.
Atsakyti