Įkraunama...
Įkraunama...

BT matavimas....

user posted image

BT grafikų pildymas anglų kalba

Gali būti, kad reikės pakvietimo registruojantis, tada paprašykite jau ten esančių narių, kad išsiųstų jums pakvietimą į elektroninį paštą.

GRAFIKĖLIAI RUSŲ KALBA

Užsiregistruokite ir suvedinėkite temperatūrą kiekvieną dieną. Taip pat naudinga žymėti išskyras bei ND. Jei darote OT - taip pat pažymėkite kada bus teigiamas.

PATALPINTI GRAFIKIUKĄ KAIP PAVEIKSLĄ TIESIAI IŠ FERTILYFRIEND ARBA BABYPLAN NEPAVYKS,
REIKIA JĮ PIRMA ĮKELTI Į INTERNETINĮ ALBUMĄ IR Į FORUMĄ KELTI KAIP PAVEIKSLIUKĄ!
Nekopijuokite internetinio adreso laukelio, nes kitiems nerodys grafiko.

*Norint išsaugoti grafiką reikia:
1. Užeik ant grafiko su pele. paspausk dešinį pelės klavišą- išlįs lentelė, eilutė "įrašyk paveikslą kaip..". Paspausk ant tos eilutės. Tavo grafikas atsidurs tavo kompe "Mano paveikslėliai".
2. Surink www.radikal.ru
3. Ten rasi iškart viršuj lietuvišką žodį "parinkti". Eini ant jo. Viršuj atsidaryk langelį "My pictures" arba "Mano paveikslėliai".
4. Tada atsivers tavo visos nuotraukos, spaudi ant savo grafiko ir ant žodžio "Atidaryti".
Tada ant žodžio mėlynam fone "zagrūzit".
5. Atsivers tavo grafikas. Apačioj surask aštuntą adreso eilutę, ją nukopijuok.
6. Nukopintą adresą įkelk čia.


Kaip pasidaryti grafiką rodančią FertilityFriend liniuotę:
1) FF Chart lange spausti "Home page setup", ten pažymėti "Publish intercourse data" (kad rodytų ir ND) ir spausti Save settings mygtuką.
2) FF Chart lange spausti "Tickers" ir susikurti liniuotę Ruller/Slide, pažingsniui pasirenkant liniuotę Ruller, slankiklį Slider, spausti Next kol pamatom kelis laukelius su kodais.
3) Nukopijuojam bbCode į Notepad ar kitą teksto redagavimo programą, padarom kad viskas būtų vienoje eilutėje.
4) Iš Notepad nukopijuojam viską į SM parašą ("Mano nustatymai" -> "Redaguoti parašą")


*norėdama, kad tavo liniuotę matytų visi, kelinta tau CD ir kiek tau DPO turi daryti taip :
kai parašai žinutę forume prieš skelbdama žinutę paspausk varnelę ant "ijungti parašą?"

Kaip įkelti grafiką per nuorodą:
1) Fertilityfriend: virš kalendoriaus spausti Home Page Setup ir nukopijuoti ten rodomą nuorodą. Pirmą kartą paspaudus reikia spausti Save kad nuoroda susikurtų.
2) Bablyplan: pase pasirinkti otkryt dlia vseh. Tada virš lentelės kopijuoti nuorodą.


user posted image

BT - Bazinė temperatūra
NT - nėštumo testas
CD - ciklo diena
mm arba mmm - turim omeny mėnesines
DPO - kiek dienų po ovuliacijos
O - Ovuliacija
OT - ovuliacijos testas
TB - tavo brangusis arba vyras
ND - "namų darbai", arba kitaip - lytiniai santykiai
HCG tyrimas - kraujo tyrimas, nustatyti ar yra nėštumas ar ne, parodo net ir labai ankstyvą nėštumą.


Dar šis tas:

Trumpas atskirų hormonų veikimo paaiškinimas:

GnRH (Gonadotropin releasing hormone) - gonadotropinus atpalaiduojantis hormonas.GnHR poveikyje iš hipofizės išsiskiria FSH and LH.
FSH (Follicle stimulating hormone)–folikulus stimuliuojantis hormonas. FSH yra gaminamas hipofizėje. Jis stimuliuoja folikulų augimą, kuriuose bręsta kiaušialąstės.
LH (Luteinizing hormone)– liuteinizuojantis hormonas. LHyra gaminamas hipofizėje. Jo poveikyje įvyksta ovuliacija.
Prolaktinas (Prolactine) - gaminamas hipofizėje, veikia krūtis ir kiaušides. Prolaktinas sąlygoja krūtų augimą nėštumo metu ir stimuliuoja pieno gamybą po gimdymo. Per didelė prolaktino sekrecija gali sutrikdyti ovuliaciją.
Estradiolis (Estradiol) - gaminamas kiaušidėse. Estradiolis stimuliuoja gimdos gleivinės augimą mėnesinių ciklo metu. Aukšta estradiolio koncentracija mėnesinių ciklo viduryje sąlygoja LH sekrecijos suintensyvėjimą dėl kurio įvyksta ovuliacija.
Progesteronas (Progesterone)- gaminamas kiaušidėse. Progesteronas kartu su estradioliu paruošia gimdos gleivinę apvaisinto kiaušinėlio implantacijai. Nėštumo metu progesteronas slopina gimdos susitraukimus.
Androgenai (Androgenes) – gaminami kiaušidėse ir antinksčiuose. Nuo jų priklauso plaukuotumas ir lytinis potraukis. Padidėjusi androgenų sekrecija sutrikdo ovuliaciją.
hCG (human chorion gonadotropin)– žmogaus chorioninis gonadotropinas. HCG gaminamas placentoje ir veikia kaip nėštumą palaikantis hormonas. Šis hormonas yra tiriamas siekiant nustatyti nėštumą. Mėnesinių metu kiaušidėse yra keletas - keliolika mažų folikulų. Kiekviename jų yra nesubrendęs kiaušinėlis. Hipofizė išskiria hormoną FSH, kurio poveikyje folikulai auga kol išsivysto vienas, dominuojantis, apie 20 mm diametro, folikulas. Kai folikulas subręsta, yra išskiriamas ovuliaciją stimuliuojantis hormonas LH.


Papildoma naudinga informacija:

Temperatūra iki pakilimo vadinama 1 faze, o po ovuliacinio pakilimo - 2 faze. 2 fazėje temperatūra pakilusi laikosi iki mėnesinių, o mėnesinių dieną ji pakrinta, arba krinta palaipsniuj kelios dienos iki mėnesinių.
2 fazė paprastai būna vienodo ilgio, blogiausiu atveju su 2 dienų paklaida, o ovuliacijos diena gali kisti priklausomai nuo ciklo reguliarumo.
Temperatūros pakritimu skaitoma kai temperatūra pakrinta bent 0,2 laipsnio. Taip pat ir su temperatūros pakilimu.
Lytinius santykius nebūtina užtaikyti ovuliacijos dienai, spermiukai moters organizme vidutiniškai išgyvena 3 dienas.


Pastojimo tikimybė pagal lytinius santykius iki/po temperatūros pakilimo:

user posted image

Svarbu: 5-11 DPO gali būti implantacinis pakritimas - kai temperatūra pakrinta 0,2 laipsnio ar daugiau, o vėliau vėl pakyla. Implantacinis pakritimas nereiškia kad įvyko implantacija, o implantacinio pakritimo nebuvimas nereiškia kad implantacijos nebuvo. Tai reiškia kad jei buvo pakritimas, ciklas nebūtinai baigsis II juostelėm, o jei pakritimo nėra - nebūtinai nėra nėštumo.

Naudinga informacija!!!

SĖKMĖS IR KUO DAUGIAU II!

user posted image

Pastojusių BT grafikėliai

user posted image

Atsakyti
Labas rytas, NT neıgıamas.. BT kaıp ıkalta.. doh.gif

Zodzıu, ugdysıu dabar kantrybe, bent jau ıkı 12DPO.. bet turıu ıtarıma, kad nıeko gero nebus.. schmoll.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif manoji ir ten pat, bet jau jausmas kad ateina mmm labai stiprus, na žiūrėsiu kas čia bus toliau.. unsure.gif nuojauta kužda, kad nepraeis pro šali mano draugelkos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2012 06 16, 00:53)
BT patvirtina jau įvykusią ovuliaciją, bet neparodo jos artėjimo, kas yra visa vaisingumo požymių stebėjimo esmė norint pastoti konkretaus ciklo metu. Tik 30 proc. ciklų prieš pakilimą BT pakrenta ir galima mėginti tą pakritimą pagauti, tačiau turint galvoje, kad BT pakyla nebūtinai iškart po ovuliacijos, net ir pastebėjus pakritimą mažesnio vaisingumo porai gali būti jau pervėlu. Kitaip tariant, BT nemažai pasako apie ciklus apskritai, bet norint rezultato čia ir dabar, iš jos, kaip vienintelio vaisingumo požymio, naudos mažai. Svarbiausia yra gimdos kaklelio gleivių stebėjimas (jei priimtina - ir paties gimdos kaklelio kitimų vertinimas), o BT tik parodo, kaip pavyko pagal šiuos požymius atpažinti vaisingiausiąjį laikotarpį (na ir dar nėštumą, jei išsilaiko aukšta daugiau nei 16-18 dienų). Deja apie minėtuosius požymius kalbama neproporcingai mažai, jie nurašomi į tą pačią kategoriją, kaip visiškai subjektyvūs pilvo pamaudenimai, krūtų jautrumas ir pan., kai tuo tarpu vengiant nėštumo tai lygiaverčiai, o siekiant pastoti - net ir gerokai pranašesni už BT vaisingumo požymiai. Jiems stebėti yra ganėtinai konkrečios metodikos.

Apie gimdos kaklelio gleives
Apie gimdos kaklelį
4u.gif

ačiū už toki išsamų atsakyma.. 4u.gif perkeliu jūsų posta čia, gal ir kitoms bus idomu pasiskaityt.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2012 06 16, 07:17)
Mano atveju, pas mane išvis tų gleivių nelabai matyti, nebent veliasi apie gimdos kaklelį jos. O gimdos kaklelį, kad stebėti, tai kai turėjus su juo bėdų, nežinia, ką ten išstebėti.

O ar bandei sąžiningai kiekvieną vakarą užsirašinėti gleivių požymius (net ir tokius, kaip "nelabai matyti")? Esant sunkumų pastoti tikrai gali būti, kad gleivių gaminasi mažiau, vaisingosios pasirodo žymiai trumpesniam laikui, nei "pagal vadovėlį", tačiau kaip tik todėl ir svarbus labai nuoseklus stebėjimas, kitaip paprasčiausiai gali neatkreipti dėmesio (vaisingos gleivės nebūtinai turi būti gausios). Žinoma net tokių atvejų, kai moteriai vaisingo tipo gleivės per visą ciklą pasirodydavo vos pusdieniui ir tokios moterys, išmokusios atpažinti šį požymį, sėkmingai susilaukė vaikų. 4u.gif
Atsakyti
Merginos, niekas neturit bedu su nugara? Imu prisigalvot baisybiu, man kartais paumeja skausmas nugaros apacioj per pati viduri. Tai tada nei pasilenkt nei ka, idomu ar nebutu kliutis dar viena pastojimui doh.gif: aisku kai visa tai prasidejo, man buvo 22 metai kazkur, tai 8 metus as su tuo gyvenu. Tada budama jauna nupuoliau pas gine, pasake, kad skausmas su ginekologine sritim nesusijes, kaip ir gerai viskas. Po keliu metu nupuoliau pas seiomos gyd, tai ta man pasake - stuburo sakneliu uzdegimas. Cia kaip suprantu - radikulitas?? Liepe pagert diclaco. Tai vaistai nuo uzdegimo, aisku, jie man padeda, bet.. sad.gif paumejimai uzeina ka nors sunkiau pakelus ar panesus..
Dar knisa pilvo pamaudenimai, nezinau kas ten per biesas dedas, tai imui paisytis endometrioze doh.gif:
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2012 06 16, 10:07)
O ar bandei sąžiningai kiekvieną vakarą užsirašinėti gleivių požymius (net ir tokius, kaip "nelabai matyti")? Esant sunkumų pastoti tikrai gali būti, kad gleivių gaminasi mažiau, vaisingosios pasirodo žymiai trumpesniam laikui, nei "pagal vadovėlį", tačiau kaip tik todėl ir svarbus labai nuoseklus stebėjimas, kitaip paprasčiausiai gali neatkreipti dėmesio (vaisingos gleivės nebūtinai turi būti gausios). Žinoma net tokių atvejų, kai moteriai vaisingo tipo gleivės per visą ciklą pasirodydavo vos pusdieniui ir tokios moterys, išmokusios atpažinti šį požymį, sėkmingai susilaukė vaikų. 4u.gif

Atkreipdavau demesi visada, kai tik i wc nueidavau, bet panasias i kiausinio baltyma maciau tik karta. Iskart po antibiotiku kurso, kai per apziura ta diena pasake gine, kad vyksta O. Cia praejusi cikla. O del sunkumu pastoti, nezinau, kiek ju turiu, nes planuota gana neilgai iki gydymo ureaplazmos ir po gydymo sis ciklas tik pirmas. Tai teigti, kaip ir nieko negaliu. Beje taip pat esu skaiciusi, kad vaisingos gleives gali nesimatyt isoriskai, bet jos buna apie kakleli.

Uz klaidas persiprasau, sunkoka, kai telefonas ne kompiuteris..
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2012 06 16, 09:59)
Atkreipdavau demesi visada, kai tik i wc nueidavau, bet panasias i kiausinio baltyma maciau tik karta. Iskart po antibiotiku kurso, kai per apziura ta diena pasake gine, kad vyksta O. Cia praejusi cikla. O del sunkumu pastoti, nezinau, kiek ju turiu, nes planuota gana neilgai iki gydymo ureaplazmos ir po gydymo sis ciklas tik pirmas. Tai teigti, kaip ir nieko negaliu. Beje taip pat esu skaiciusi, kad vaisingos gleives gali nesimatyt isoriskai, bet jos buna apie kakleli.

Uz klaidas persiprasau, sunkoka, kai telefonas ne kompiuteris..

ureplazma labai pakeicia gleives. man kol ja turejau, irgi nebuvo beveik isskyru isorej, o jei buvo- tai niekad skystu ar KB.
\
tik issigydzius ureplazma pamaciau, ir prisiminiau, ka reiskia normalios sveikos isskyros smile.gif
Atsakyti
QUOTE(debesuole @ 2012 06 16, 13:34)
ureplazma labai pakeicia gleives. man kol ja turejau, irgi nebuvo beveik isskyru isorej, o jei buvo- tai niekad skystu ar KB.
\
tik issigydzius ureplazma pamaciau, ir prisiminiau, ka reiskia normalios sveikos isskyros smile.gif

Tai vat po gydymo ana cikla buvau pastebejus skaidrias, kiausinio baltymo isskyras, tik nieko nedarem, nes vistik po antibiotiku, nors gine ir leido ta pacia diena gamint pradet.. Si cikla kazkaip nepastebejau ju.. Dar po to gydymo dingo ir kvapas, kuris buvo, vis kazkaip bandziau nekreipt demesio, bet islysdavo jis man greit ir nusiprausus. Daba menuo praejo nuo gydymo, to nemalonaus kvapo nera.. Tai gal pagaliau busiu issinaikinus. Nezinau, ryte buvo bisk uzeje ciut ne isterija, taip norejau kaukt. Atrodo lyg ramiau gyvenu, bet itampa vistik yra. Kairiam sone jauciu nemalonu bisk pabadyma lengva, maudzia apacia vosvos, tuoj da kokiu ligu prisidiagnozuosiu doh.gif
Atsakyti
Ragany, ramiai, ramiai. Aš kiaušinio baltymo išskyrų irgi ne visuomet pamatau, dažniausia - kai prausiuosi. (Beje, kol ureaplasma buvo - jų neturėjau nė kvapo). Matyt, šiltas vanduo išplauna jas iš makšties, bet aš visai neapsidžiaugiu, kai pamatau gerą arbatinį šaukštelį (o kartais ir valgomąjį šaukštą) gerų gleivių išbėgantį - nes tai reiškia, kad viduje liko mažiau!

Jeigu kartą gleives pamatei - yra jos pas tave, ir kad įsitikintum, reikia piršto galiuku gimdos kaklelį pasiekti - ir kuo puikiausiai užčiuopsi slidumą, o ištraukusi ant piršto pamatysi gleivių (aišku, vaisingu metu).

Aš kaklelio stebėti nepradėjau dar, nes anksčiau maniau, kad jo gyvenime nepasieksiu. O dabar man kyla įtarimas, kad ta "išauga", kurią aš paauglystėje su siaubu aptikau savo makštyje - matyt, ir yra gimdos kaklelis, nes pastebėjau, kad vaisingu metu jis tolsta, o prieš mėnesines - nusileidžia labai žemai, kaip ir aprašoma...

_Smalsutė_, ačiū už info - seniai norėjau kaklelį stebėt, bet nelabai supratau, kaip. smile.gif

O mano darže irgi nekokios žinios - smūktelėjo BT, laukiu pirmadienį arba antradienį raudonosios armijos. Tikiuosi, kitas kartas bus laimingesnis cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vylabusle: 16 birželio 2012 - 14:11
QUOTE(vylabusle @ 2012 06 16, 14:10)
Aš kaklelio stebėti nepradėjau dar, nes anksčiau maniau, kad jo gyvenime nepasieksiu. O dabar man kyla įtarimas, kad ta "išauga", kurią aš paauglystėje su siaubu aptikau savo makštyje - matyt, ir yra gimdos kaklelis, nes pastebėjau, kad vaisingu metu jis tolsta, o prieš mėnesines - nusileidžia labai žemai, kaip ir aprašoma...

_Smalsutė_, ačiū už info - seniai norėjau kaklelį stebėt, bet nelabai supratau, kaip. smile.gif

O mano darže irgi nekokios žinios - smūktelėjo BT, laukiu pirmadienį arba antradienį raudonosios armijos. Tikiuosi, kitas kartas bus laimingesnis  cool.gif

nu va, zigzaguoji toliau..

as irgi kartais pastebedavau kakleli, bet nepazindavau, ar jis aukstai ar zemai- tik uzciuopdavau, ar prasiveres ar ne g.gif

jei apie gleives- tai si sekminga cikla tai isskyru tasiu isvis nebuvo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(debesuole @ 2012 06 16, 16:14)
as irgi kartais pastebedavau kakleli, bet nepazindavau, ar jis aukstai ar zemai- tik uzciuopdavau, ar prasiveres ar ne  g.gif


Manasis migruoja nemažai... g.gif Už tai ar kietas, ar minkštas - nieko nesuprasi, visada toks... nu... standokas toks, minkštas kaip žandas niekada nebuvo. Bet kad būtų labai kietas - irgi niekada, toks pusiau... Bet jeigu imčiau stebėti reguliariai, tai gal imčiau pagauti, kaip jis keičiasi... g.gif
Atsakyti