Įkraunama...
Įkraunama...

MRU nuotolinės studijos

Keliamės į naujus namus 4u.gif
Ir gražių vasaros atostogų bei sėkmingų mokslų 4u.gif 4u.gif 4u.gif

MRU nuotolinės studijos V tema

Prašymas: pasiskaitykite senas temas, kartais atsakymą greičiau rasite jose nei lauksite kol kas nors atsakys
Atsakyti
Mama Egle,

pas mane dar painiava.. mat surase kreditus iki 2011 ir po smile.gif taip kad bendros sumos nezinau, bandau issiaiskinti dabar kaip ir kas, pagal kuriuos metus man skaiciuoti turetu... tai laukiu atsakymo, kazko vasara letokai viskas.. g.gif
paskutinis egzaminas buvo civilines spec d.


beje, gal esi susidurusi su A. Brazdeikio straipsniais ar disertacija? Man labai reikalinga jo disertacija ar straipsniai tema: Piktnaudžiavimas procesinėmis teisėmis ax.gif negaliu niekaip isknisti internetu.
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2012 07 09, 07:33)
Mama Egle,

pas mane dar painiava.. mat surase kreditus iki 2011 ir po smile.gif taip kad bendros sumos nezinau, bandau issiaiskinti dabar kaip ir kas, pagal kuriuos metus man skaiciuoti turetu... tai laukiu atsakymo, kazko vasara letokai viskas..  g.gif
paskutinis egzaminas buvo civilines spec d.
beje, gal esi susidurusi su A. Brazdeikio straipsniais ar disertacija? Man labai reikalinga jo disertacija ar straipsniai tema: Piktnaudžiavimas procesinėmis teisėmis  ax.gif negaliu niekaip isknisti internetu.

O nesurašė kokių dalykų trūksta? Tada paprasčiau būtų. Ir atostogauja dabar jau visi, tai gali tekti palaukti iki rugpjūčio vidurio..... Bendrą sumą gali pasiskaičiuoti paėmus pvvz. 2009 metų mokymo planą ir tų dalykų kreditus, kurie paskaičiuoti jau pagal anują sistemą, perskaičiuoti pagal seną pati.

Ne, tokio nežinau schmoll.gif bandyk per MRU puslapį Jurisprudencijoj paieškoti.
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2012 07 09, 09:57)
O nesurašė kokių dalykų trūksta? Tada paprasčiau būtų. Ir atostogauja dabar jau visi, tai gali tekti palaukti iki rugpjūčio vidurio..... Bendrą sumą gali pasiskaičiuoti paėmus pvvz. 2009 metų mokymo planą ir tų dalykų kreditus, kurie paskaičiuoti jau pagal anują sistemą, perskaičiuoti pagal seną pati.

Ne, tokio nežinau  schmoll.gif bandyk per MRU puslapį Jurisprudencijoj paieškoti.

Dekui uz patarima 4u.gif Kreditu daug maz zinau kiek turiu, bet esme ta, kad man labiausiai reikia zinoti kokiu dalyku man truks, kad galeciau baigti. O kad zinociau kokiu truks, reikia zinot prie kokiu metu studiju plano mane 'priskirs' smile.gif Sake, iki liepos 15d. atostogauja, tai teks dar laukti.. doh.gif

Uztai dabar turiu grazaus laiko rasto darbams rasyti biggrin.gif reikia susiimti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2012 07 09, 14:03)
Dekui uz patarima  4u.gif Kreditu daug maz zinau kiek turiu, bet esme ta, kad man labiausiai reikia zinoti kokiu dalyku man truks, kad galeciau baigti. O kad zinociau kokiu truks, reikia zinot prie kokiu metu studiju plano mane 'priskirs' smile.gif Sake, iki liepos 15d. atostogauja, tai teks  dar laukti..  doh.gif

Uztai dabar turiu grazaus laiko rasto darbams rasyti biggrin.gif reikia susiimti  unsure.gif

Čia jau Kristinos reikia prašyti, kad suskaičiuotų.

O kas bus po liepos 15d. MRU?
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2012 07 09, 17:04)
Čia jau Kristinos reikia prašyti, kad suskaičiuotų.

O kas bus po liepos 15d. MRU?

Kas ta Kristina? g.gif Su manimi kol kas jokia Kristina nebendrauja, kazkokia kita referente- bet vardo dabar neatsimenu, lyg Vaida, lyg Vaiva doh.gif smile.gif Po 15d. baigsis atostogos ir man suziures ko truksta bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos, o man iskilo klausimas. Ar MRU magistro nuolatines studijos Ekonomikos fakultete (Finansu valdymas) vyksta dienomis, ar vakarais? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2012 07 10, 07:06)
Kas ta Kristina?  g.gif Su manimi kol kas jokia Kristina nebendrauja, kazkokia kita referente- bet vardo dabar neatsimenu, lyg Vaida, lyg Vaiva  doh.gif  smile.gif Po 15d. baigsis atostogos ir man suziures ko truksta  bigsmile.gif

Kristina yra ištęstinių studijų metodininkė. Jų yra keletas, pagal kursus suskirstytos. Viena iš turėtų paskaičiuoti kokių dalykų tau trūksta pagal programą ir bus aišku tada. nes nuotolinėse nelabai pasakys, jie pasako, tik ką turi išlaikius. O kokias užskaitas daro ir į kokį kursą priima, pasako kitos metodininkės. Pieškok čia kurios nors ir paskambink. Tik nežinia kada iš atostogų grįš :masto:

QUOTE(?angeliux? @ 2012 07 11, 10:30)
Merginos, o man iskilo klausimas. Ar MRU magistro nuolatines studijos Ekonomikos fakultete (Finansu valdymas) vyksta dienomis, ar vakarais?  4u.gif

mes nuotolinėse, o ne nuolatinėse studijose. Todėl labai gaila, bet negaliu pasakyti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, besirenkant dalykus pirmam kursui iskilo klausimelis - ar sioje skiltyje
http://public.fotki....untitled-1.html reikia issirinkti koki issilavinima noretum igyti? (ir auksciau pazymeti kad turi vidurini issilavinima?)
Atsakyti
QUOTE(BlackDhalia @ 2012 07 11, 19:00)
Sveikos, besirenkant dalykus pirmam kursui iskilo klausimelis - ar sioje skiltyje 
http://public.fotki....untitled-1.html      reikia issirinkti koki issilavinima noretum igyti? (ir auksciau pazymeti kad turi vidurini issilavinima?)

Čia yra kokį išsilavinimą tu pati turi. Nes būna, kad stoja jau turėdami kažkokį bakaurą, tai jie tada ir žymi kokį turi jau. O jei po vidurinio, tai tik varnelę prie vidurinis padedi ir žygiuoji toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2012 07 11, 21:12)
Čia yra kokį išsilavinimą tu pati turi. Nes būna, kad stoja jau turėdami kažkokį bakaurą, tai jie tada ir žymi kokį turi jau. O jei po vidurinio, tai tik varnelę prie vidurinis padedi ir žygiuoji toliau  4u.gif

O i ta atsiusta registracijos kvita reikia paciai irasyti imokos suma? (studiju kaina + tie 10lt?) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackDhalia @ 2012 07 11, 20:19)
O i ta atsiusta registracijos kvita reikia paciai irasyti imokos suma? (studiju kaina + tie 10lt?)  4u.gif

Ne, pirma reikia sumokėti tuos po 10 Lt, tada atsiųs kitą kvitą. Tik dabar tenai atostogauja daugelis, tai gali kiek užtrukti. Aš sumoku ir nusiunčiu metodininkėms pavedimo kopiją, kad jos greičiau rastų, nes kol iš buhalterijos ateina duomenys kiek užtrunka.
Atsakyti