Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

user posted image
NAUJA TEMA

user posted image

Toliau plepam, plepam ir dar kartelį plepam ...Klausiam, patariam, apkalbam, kritikuojam, giriam... žodžiu PLEPAM iš peties...

Senieji plepaliukai štai čia:

Senoji tema

user posted image
Atsakyti
Mergaitės, kurios tekat rugpjūčio gale, kokias gėles renkatės? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2012 07 17, 11:15)
Mergaitės, kurios tekat rugpjūčio gale, kokias gėles renkatės?  4u.gif

Gal jau liutuke ruosiasi teket? bigsmile.gif
SVEIKIJU assa.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2012 07 17, 12:34)
Gal jau liutuke ruosiasi teket?  bigsmile.gif
SVEIKIJU  assa.gif

Taip, ačiū wub.gif Neįsivaizduoju kokias gėles rinktis, kažko lengvo ir vasariško norisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2012 07 17, 13:41)
Taip, ačiū  wub.gif Neįsivaizduoju kokias gėles rinktis, kažko lengvo ir vasariško norisi smile.gif

Mano geles (lygiai pries du metus 17diena) buvo tokios:

user posted image

Baltos FREZIJOS wub.gif
Atlaike visa diena, kai plieske kaitri saule ir buvo +30 laipsniu nuo ryto iki pat vakaro thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roxetė: 17 liepos 2012 - 13:10
QUOTE(Roxetė @ 2012 07 17, 13:04)
Mano geles (lygiai pries du metus 17diena) buvo tokios:
Baltos FREZIJOS  wub.gif
Atlaike visa diena, kai plieske kaitri saule ir buvo +30 laipsniu nuo ryto iki pat vakaro  thumbup.gif

Labai graži, aš kažko panašaus norėčiau, nes mano suknelė bus lengvutė, tai ir gėlių "lengvesnių" norisi smile.gif Tikrai žinau, kad rožių nesirinksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2012 07 17, 15:11)
Labai graži, aš kažko panašaus norėčiau, nes mano suknelė bus lengvutė, tai ir gėlių "lengvesnių" norisi smile.gif Tikrai žinau, kad rožių nesirinksiu  smile.gif

ir man rozes nepatinka. Tik neaisku ar freziju dar buna rugpjucio gale, jei pavasari as buciau rinkusis elementarias pakalnutes, man be galo grazu jos. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2012 07 17, 14:15)
ir man rozes nepatinka. Tik neaisku ar freziju dar buna rugpjucio gale, jei pavasari as buciau rinkusis elementarias pakalnutes, man be galo grazu jos.  wub.gif

Aš bijūnų arba vėdrynų labai norėčiau, bet rugpjūčio gale jie nežydi smile.gif
Atsakyti
o astromeriju buna rugseji g.gif
as manau darysiu is gladijoliu rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes, o kokios geles labiausiai tiktu prie nertos vestuvines sukneles ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2012 07 17, 14:04)
Mano geles (lygiai pries du metus 17diena) buvo tokios:

user posted image                       

Baltos FREZIJOS  wub.gif
Atlaike visa diena, kai plieske kaitri saule ir buvo +30 laipsniu nuo ryto iki pat vakaro  thumbup.gif


Aš šitą pačią nuotrauką turėjau išsisaugojusi iš anksčiau ir jau peteikiu savo floristei kaip pavyzdį, kokios puokštės noriu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rododendrynas: 17 liepos 2012 - 19:17
QUOTE(Roxetė @ 2012 07 17, 14:04)
Baltos FREZIJOS  wub.gif
Atlaike visa diena, kai plieske kaitri saule ir buvo +30 laipsniu nuo ryto iki pat vakaro  thumbup.gif


Labai graži puokštelė. Man toks lengvas paprastumas pats mieliausias ax.gif

Aš pradėjau galvoti, kad visai norėčiau vandens lelijos (tiktų prie vestuvių stiliaus). Tik nežinau, kiek laiko jos gali be vandens išbūti g.gif
Atsakyti