Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

O aš galvoju, gal man tas pemergių puokšteles ant riešų dirbtines dėt, na negyvų gėlių ax.gif Mačiau internete pirkt tokių apyrankių kaip tik mano vestuvių spalvos, man regis gražu būtų smile.gif Ir nekris, ir nevys, galės pamergės paskui pasiimt (į spintą dulkėt pasidėt biggrin.gif ) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2013 04 10, 06:08)
O aš galvoju, gal man tas pemergių puokšteles ant riešų dirbtines dėt, na negyvų gėlių ax.gif  Mačiau internete pirkt tokių apyrankių kaip tik mano vestuvių spalvos, man regis gražu būtų smile.gif Ir nekris, ir nevys, galės pamergės paskui pasiimt (į spintą dulkėt pasidėt biggrin.gif  )  smile.gif



Na dirbtines gėlės,tai jau skonio reikalas,aš tikrai nepiginčiau vaizdo,bet cia tik mano asmeninė nuomonė,nes negaliu pakesti ju smile.gif
Atsakyti
negyvos gėlės tikrai grožio nepriduos, neskoninga visai schmoll.gif
Atsakyti
Aš ir negyvų nesirinkčiau.. Būna jų ir kokybiškesnių, bet vis viena matosi, kad jos dirbtinės, ir tada tikrai vaizdas nupinga.. Šitu atveju iškart pasimato, kad tai pigesnė alternatyva..
Atsakyti
Jei jau nesinori pamergėms puokštelių rankose (neva tai trukdys), galima sužaisti su plaukų aksesuarais mirksiukas.gif Užsakykite visoms pvz. po lankelį su kaspinėliu ar gėle ir nereikės nei gėlių, nei nepatogių apyrankių, o kainuos ne ką brangiau, tuo pačiu ir pamergės bus išskirtinės, papuoštos 4u.gif
Atsakyti
http://gyvenimas.del...s.d?id=60966637

apie 2013 puokstes, kokios bus madoj...
Atsakyti
QUOTE(iewavil @ 2013 04 08, 09:13)
O kam ant riesu?
Juk tai jau daugelio nuomone ishsakyta,jog labai nepatogu,galima mazesnes puokstytes,gvaxdiku tiek ivairiu yra,galima maxas,grazias puoksteles irmaziau vargo

Sveikos, esu buvus vestuvės su puokšte ant riešo, tai galiu pasakyti, kad nebuvau labai patenkinta, pirmiausia dar nepajudėjus ryte iš jaunosios namų, gal tris kartus man atsilaisvino vieliniai sujungimai, del to ji vis krito ant žemės, ko galiausiai dienos eigoje rožė iš puokštės išvis pasimetė kažkur laukuose besifotografuojant. g.gif tad mano patarimas, jei jau norite puokštės ant rankos, įsitikinkitė, kad ji labai kokybiškai ir tvirtai padaryta, nes kitaip nebus nei vaizdo, nei patogumo smile.gif smile.gif
Atsakyti
Akims paganyti 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnutytea: 12 balandžio 2013 - 09:52
sveikutes ,mergytes sakykit pries kiek laikopuokstele uzsisakyti reiktu ?
Atsakyti
QUOTE(saulyte-x @ 2013 04 12, 14:37)
sveikutes ,mergytes sakykit pries kiek laikopuokstele uzsisakyti reiktu ?

Manau čia nuo salono ir nuo floristes priklauso...vienur eilių nėra galima prieš savaitę, o kitur prieš kelis mėnesius reikia, ypač jei diena populiari....geriau anksčiau, pačiai bus ramiau rolleyes.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti