Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR. 18

labas
taigi pas mane situacija tokia stoviu dabar darbo birzoi as noriu eit mokytis i vidurine esu baiges 11 kai mokinausi 12 mane isvare del nelankomumo turiu toki klausima ar as dbr gali pasimt is mokyklos kokia pazyma kad esu baiges 11 pas jos ?(praejo jau kaip 3 metai) noriu eit i kita mokykla dabaigt mokytis 12 ne i vakarine noriu lankyt , o i mokykla man 21 zinau kad iki 24 metu daug ko kompensoia valstybe bet dar nezinau ar man kas priklauso nes mane isvare is mokyklos as po mopkyklos dar dirbau 3 men, gevenu galima sakyt vienas su panele be tevu ntr jokio gyvenamo ploto neturiu tevo skaitaus kaip naslys ar kaip tai vadinas kokias as ismokas galiu gaut ir kur man reik kreiptis zinau kad daug kas gauna 400 lt kad mokosi.buciau labai dekingas kad kas gerai sitam supranta biski padetu ir paiskintu kur man reik kreiptis kokios dokumentus reik su savim turet itt
PS:atsiprasau uz klaidas jaigu ka blogai pas mane su gramatika esu lenkas :/
Atsakyti
Taip jūsų buvusi mokykla išduos jums dokumentų dublikatus, jie yra saugomi, atrodo 25 metus.
daugiau nieko nežinau, po 390 lt gauna studentai, tačiau jūs kaip atskira šeima, nors esate ir vienas (panelė nesiskaito, kol nėra oficiali žmona) turėtumėte gauti socialinę pašalpą.

Na, merginos, padėkit lenkaičiui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2011 07 21, 21:46)
Taip jūsų buvusi mokykla išduos jums dokumentų dublikatus, jie yra saugomi, atrodo 25 metus.
daugiau nieko nežinau, po 390 lt gauna studentai, tačiau jūs kaip atskira šeima, nors esate ir vienas (panelė nesiskaito, kol nėra oficiali žmona) turėtumėte gauti socialinę pašalpą.

Na, merginos, padėkit lenkaičiui  mirksiukas.gif

Soc.pasalpa negaus,nes nesimoko,nedirba ir birzoj nestovi.Naslaicio pensija priklausitu,bet kad ja gauti,reikia mokitis.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 07 21, 21:56)
Soc.pasalpa negaus,nes nesimoko,nedirba ir birzoj nestovi.Naslaicio pensija priklausitu,bet kad ja gauti,reikia mokitis.

Na va ir sako, kad nori tęsti mokslus
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2011 07 21, 22:20)
Na va ir sako, kad nori tęsti mokslus

tai vat reikia ispradziu pradeti testi mokslus,o tada jau galima tvarkitis ir kitus dokumentus del pasalpu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xromasx1990 @ 2011 07 16, 17:26)
labas
gevenu galima sakyt vienas su panele be tevu ntr jokio gyvenamo ploto neturiu tevo skaitaus kaip naslys ar kaip tai vadinas kokias as ismokas galiu gaut ir kur man reik kreiptis zinau kad daug kas gauna 400 lt kad mokosi.buciau labai dekingas kad kas gerai sitam supranta biski padetu ir paiskintu kur man reik kreiptis kokios dokumentus reik  su savim turet itt
PS:atsiprasau uz klaidas jaigu ka blogai pas mane su gramatika esu lenkas :/


Va čia yra parašyta


http://www.spcentras....php?m=11&l=415
Atsakyti
LIETUVOS RESPUBLIKOS PINIGINĖS SOCIALINĖS PARAMOS NEPASITURINTIEMS GYVENTOJAMS Į S T A T Y M A S

SENA TEMA NR. 17
Papildyta:
QUOTE(Vilyte* @ 2012 07 25, 13:56)
Sveikos smile.gif  auginu 1m vaika. alimentu neprisiteisus, jokiu pajamu negaunu. Zinau kad soc pasalpa priklauso tik vaikui, gal kuri zinot kokio dydzio turetu buti ta pasalpa? Man paskyre 96lt ir nesuprantu pagal ka jos apskaiciavo tokia suma...

97.50 gal? tai cia vaiko pinigai,o soc.pasalpai reikia pildyti atskira prasima ir ji bus kazkur 301 lt.
Atsakyti
Viena ausim girdejau,kad norint gauti soc.pašalpa,vel reikia išstoveti DB pusę metų.Ar tiesa? g.gif Girdejau iš rimto žmogaus,dirbančio seniūnijoje.Sake pasikeitė ar tai prieš menesi,ar porą.Patikslinkite prašau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2012 07 27, 18:33)
Viena ausim girdejau,kad norint gauti soc.pašalpa,vel reikia išstoveti DB pusę metų.Ar tiesa? g.gif Girdejau iš rimto žmogaus,dirbančio seniūnijoje.Sake pasikeitė ar tai prieš menesi,ar porą.Patikslinkite prašau. blush2.gif

nereikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2012 07 27, 18:33)
Viena ausim girdejau,kad norint gauti soc.pašalpa,vel reikia išstoveti DB pusę metų.Ar tiesa? g.gif Girdejau iš rimto žmogaus,dirbančio seniūnijoje.Sake pasikeitė ar tai prieš menesi,ar porą.Patikslinkite prašau. blush2.gif

Tas rimtas zmogus,matomai isdurti jus norejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dangira044 @ 2012 07 27, 18:41)



QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 07 27, 19:21)
Tas rimtas zmogus,matomai isdurti jus norejo  smile.gif

Dekui už nuraminimą. 4u.gif
O tai galvoju,nu kaip taip galejo pasikeisti,ir niekas niekur nerašė,nei per televizija nerode.
Dekui dar kartą. 4u.gif
Atsakyti
norint gauti soc pašalpą kiek leidžiama turėti banke pinigėlių?ar žiūri į saskaitą?ar turi būti tuščia?ar aplamai jie turi teisę tikrinti banko saskaitas? g.gif
Atsakyti