Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR. 18

Sveiki, gal kas žinos ir atsakys. Man 25 m. šiuo metu gyvenu pas tėvus (pas juos esu ir registruota) ir stoviu darbo biržoje (bedarbio pašalpos negaunu) ar galėčiau gauti socialinę pašalpą? Ar kreipiantis dėl jos būtų žiūrima ir į tėvų pajamas, nes kaip ir pagal įstatymus turi išlaikyti tik iki 24 m. blush2.gif
Atsakyti
Ar priklauso socialinė pašalpa jei esi neapmokomose atostogose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anetė: 29 liepos 2012 - 23:30
Nemoku perkelti is senos temos blush2.gif
QUOTE(perfekta @ 2012 07 19, 13:27)
Noreciau patarimo 2011 metais gaudavom soc. pasalpa, po to as isvykau dirbti i uzsieni, dabar pajamos tokios kad vel noriu kreiptis taciau 2012 01 paemem paskola 39.000 lt, turbut tai ksiaciuosis kaip musu pajamos? kazin ar verta kreiptis?

ziurint kokia ta paskola- ne visas paskolas socialinis skaiciuoja..
Vikosiuks
paskola 39.000 lt, uz ja buvo pirkta buto dalis priklausiusi broliui, pinigai jam ir buvo pervesti tiesiai is banko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anetė @ 2012 07 30, 00:29)
Ar priklauso socialinė pašalpa jei esi neapmokomose atostogose.

sveika, nezinau kaip pagal bauja istatyma, bet pagal sena-nemokedavo,
kada vyrui pasakydavo, kad nebus darbo, jis rasydavo pareiskima is darbo, stodavo i darbo birza ir gaudavome, bet nerasydavo ,kad savo noru, bet nepamenu pagal koki sstraipsni ten iseidavo,
vel atsiradus darbui ji priimdavo
ka naijas istatymas sako, nezinau
Atsakyti
QUOTE(Anetė @ 2012 07 29, 23:29)
Ar priklauso socialinė pašalpa jei esi neapmokomose atostogose.

Ne, reikia papildomai užsiregistruoti į darbo biržą.
Atsakyti
QUOTE(dreamless @ 2012 07 29, 22:37)
Sveiki, gal kas žinos ir atsakys. Man 25 m. šiuo metu gyvenu pas tėvus (pas juos esu ir registruota) ir stoviu darbo biržoje (bedarbio pašalpos negaunu) ar galėčiau gauti socialinę pašalpą? Ar kreipiantis dėl jos būtų žiūrima ir į tėvų pajamas, nes kaip ir pagal įstatymus turi išlaikyti tik iki 24 m.  blush2.gif

Taip,jus galit gauti soc.pasalpa i tevus jau neziures.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 30 liepos 2012 - 15:11
as susitvarkiau pasalpa trim vasaros menesiams, rugseji tureciau prasitesti. Bet rugseji planuoju mokytis prifesineje mokykloje, kurioje moka stipendija, ji kinta nuo rezultatu ir lankomumo, berods nuo 30lt iki 100lt /men. Iskilo klausimelis, man ja isskaiciuos is pasalpos , ar sie pinigai kazkaip atskirai skaiciuosis ? Nes ji kintanti.
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 07 30, 17:32)
as susitvarkiau pasalpa trim vasaros menesiams, rugseji tureciau prasitesti. Bet rugseji planuoju mokytis prifesineje mokykloje, kurioje moka stipendija, ji kinta nuo rezultatu ir lankomumo, berods nuo 30lt iki 100lt /men. Iskilo klausimelis, man ja isskaiciuos is pasalpos , ar sie pinigai kazkaip atskirai skaiciuosis ? Nes ji kintanti.

jei mokysiesi dieniniame skyriuje iš vis pašalpos negausi, nes iki 24metų priklausysi tėvams, o jei vakariniame tada gausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 07 30, 17:32)
as susitvarkiau pasalpa trim vasaros menesiams, rugseji tureciau prasitesti. Bet rugseji planuoju mokytis prifesineje mokykloje, kurioje moka stipendija, ji kinta nuo rezultatu ir lankomumo, berods nuo 30lt iki 100lt /men. Iskilo klausimelis, man ja isskaiciuos is pasalpos , ar sie pinigai kazkaip atskirai skaiciuosis ? Nes ji kintanti.

"Kokios pajamos įskaitomos į pajamas skiriant socialinę pašalpą ir kompensacijas?
• visų rūšių stipendijos (išskyrus stipendijas ir kitą materialinę paramą, teikiamą aukštųjų mokyklų pirmosios, antrosios pakopų, vientisųjų ir laipsnio nesuteikiančių studijų (išskyrus rezidentūros studijų studentus) studentams, studijuojantiems pagal dieninės, nuolatinės ar ištęstinės studijų formų programas (išskyrus asmenis, pakartotinai studijuojančius pagal tos pačios ar žemesnės pakopos studijų programas ir laipsnio nesuteikiančių studijų programas, jeigu daugiau kaip pusę tos studijų programos kreditų jie įgijo valstybės biudžeto lėšomis), ir stipendijas bei kitą materialinę paramą, teikiamą profesinio mokymo įstaigų mokiniams, kurie mokosi pagal profesinio mokymo programą pirmajai kvalifikacijai įgyti);"
Atsakyti
Jeigu 1 is vaiku mokosi uzsienyje, tai socialine pasalpa priklauso ar ne? tai pat kompensacijos uz sildyma, nes kazkoks naujas ystatymas isejo nuo sausio, gal kokia nuoroda galit ydet del sito, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(prabegom123 @ 2012 07 31, 10:07)
Jeigu 1 is vaiku mokosi uzsienyje, tai socialine pasalpa priklauso ar ne? tai pat kompensacijos uz sildyma, nes kazkoks naujas ystatymas isejo nuo sausio, gal kokia nuoroda galit ydet del sito, aciu  4u.gif

Priklauso,jeigu vienam seimos nariui neiseina po 350 lt.
http://www.socmin.lt...php?-1170306460
Pirmam temos puslapy yra istatymo nuoroda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 31 liepos 2012 - 09:38
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 07 31, 09:37)
Priklauso,jeigu vienam seimos nariui neiseina po 350 lt.
http://www.socmin.lt...php?-1170306460
Pirmam temos puslapy yra istatymo nuoroda.

Aciu JOLANCIUK, tik nelabai suprantu dar kodel mums skaiciuoja seniunijoj 290lt ne 350lt arba kazko nenugirdau ir sake, kad turi issiregistruoti dukra, kad mes gautumem kompensacijas kadangi ji gyvena ir mokosi uzsieni g.gif
Atsakyti