Įkraunama...
Įkraunama...

Koldūnai

QUOTE(rugegele23 @ 2008 11 22, 16:55)
Nu zinot ka, koldunine tai koldunine, bet kuo ja isveist! Tepaluota visa, jau ketvirta karta su feiriu sveiciu, rankos kaip juodos taip juodos  doh.gif kuo Jus ja isvalot, tik nusipirke?

na tikrai nekas ir tesla uzdejus baisu kad neisipurvintu ir jokio skonio neduotu... sekmes darbuojantis, tikekimes issiplaus, nors maza vilties... unsure.gif
Atsakyti
na plasmasiniu kolduniniu tai yra net senukuose, bet kazkuri mamyte sake, kad su metaline geriau, o as tokios nerandu niekur, gal kuri bande sitas plasmasines?
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2008 11 22, 17:59)
na tikrai nekas ir tesla uzdejus baisu kad neisipurvintu ir jokio skonio neduotu... sekmes darbuojantis, tikekimes issiplaus, nors maza vilties...  unsure.gif



Na dar siek tiek papalusiu, ir manau jau nebus to tepalo. Jau nejuodina ranku. Jos matyt isteptos, kad nerudytu ar kas, nes ir mesmale taip pat buvo. Tai sekmingai dabar naudoju.
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2008 11 22, 19:23)
na plasmasiniu kolduniniu tai yra net senukuose, bet kazkuri mamyte sake, kad su metaline geriau, o as tokios nerandu niekur, gal kuri bande sitas plasmasines?

va sita mano pirmoji ir buvo, plasmasine, pirkta maximoj, jei tureciau tik ja tiiikrai daugiau koldunu nedartciau, nepatogi kaip velnias... slidineja, idaro isideda vos tik keli lasiukai, apie iskociojima isvis nekalbu.... nene man ji schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2008 11 22, 19:23)
na plasmasiniu kolduniniu tai yra net senukuose, bet kazkuri mamyte sake, kad su metaline geriau, o as tokios nerandu niekur, gal kuri bande sitas plasmasines?


Jo, turbut geriau jau plastmasines, nei mano ta tepaluota mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2008 11 22, 21:19)
va sita mano pirmoji ir buvo, plasmasine, pirkta maximoj, jei tureciau tik ja tiiikrai daugiau koldunu nedartciau, nepatogi kaip velnias... slidineja, idaro isideda vos tik keli lasiukai, apie iskociojima isvis nekalbu.... nene man ji  schmoll.gif


Turiu dvi plastmasines - šešiakampiams koldūniukams ir pailgiems (dažniausiai su ja virtinius darau). Normalios jos pakankamai, kai kitokių nėr - įdaro isideda po mažai, gaunasi vieno kąsnio koldūniukai, bet jų daug per vieną kartą pasidaro, užsikočioja irgi gerai, neslidinėja. Ir iškrenta gerai, tik aišku, reikia miltais pasibarstyti prieš darant rolleyes.gif
Dar turiu tą plastmasinę sulenkiamą, tai su ja jau diiideli virtiniai gaunasi biggrin.gif
Atsakyti
Na va susiradau ta maximine ir nufotkinau, jos tikrai mazi tie kolduniukai, vyrui mesos ten net uzuosti neitu, o jei tik daugiau idedi tai anoj pusej isipucia ir iskociojus neina ispurtyti, jei tik pastupi, suplysta... Man tai ne daugtas..

Atsakyti
dekui visoms uz pasisakymus, supratau tiek kol pati neismeginsiu tol nezinosiu ar ji man tinkama ar ne, nes kiekvienai seimininkei skirtingai blush2.gif
Atsakyti
geros ir plasmasines tos formos, as pries metaline turejau plasmasine, bet pakolinau su visam bash.gif
Atsakyti
O as pastoviai su alaus bokalu formas darau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ir mano didziuju koldunu idaras-pievagrybiai, svogunas ir daug priekoniu 4u.gif
man tokie skaniausi ax.gif
Atsakyti
turiu mandrą tupervare koldūninę thumbup.gif thumbup.gif ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2008 11 28, 17:07)
turiu mandrą tupervare koldūninę thumbup.gif  thumbup.gif  ax.gif  thumbup.gif


a kas cia per stebuklas biggrin.gif

as vakar kaip tik dariau koldunus su ta plasmasine cool.gif su nuotykiais...
pirmas reisas biggrin.gif pakenciamas..kiek iskrito patys..kitus iskrapsciau lotuliukas.gif antras blynas kazkaip stipriau laikesi lotuliukas.gif tai kaip stuktelejau as ja,skilo laugh.gif hihihi.gif gerai kad ne per puse..dalis koldunu mesos isleke per kita gala lotuliukas.gif trecia blyna..po viena kolduna teko istraukinet uz krasciuko hihihi.gif
ale dabar turiu koldunu kameroj ,kad ir su kokiais vargais daryti hihihi.gif karsta.gif
sakau butu parduotuvej cia pirkt,tikrai nesivarginciau irnesakyk.gif
Atsakyti