Įkraunama...
Įkraunama...

Koldūnai

QUOTE(Mantilė @ 2010 12 20, 22:48)
gal galit Ules tešlos receptuką įdėti ax.gif taip noriu su grybais pagaminti virtinukus..mmm Kūčioms labai tiktų


Bandziau as ir Kurmiukes, ir Ules teslos receptus. Ules labiau patiko (isvirusiu man tesla skenesne, tvirtesne), bet Kucioms su dziov. grybais galvoju daryt pagal Kurmiuke, be kiausiniu smile.gif
Atsakyti
Man patiko Kurmiukės tešla. Kilo tokia mintis, kažin su tokia tešla išeitų pvz lazaniją iškepti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2010 12 25, 23:05)
Man patiko Kurmiukės tešla. Kilo tokia mintis, kažin su tokia tešla išeitų pvz lazaniją iškepti?  g.gif


Ne, nepavyks, nes lazanijai reikia kietagrūdžių kviečių miltų tešlos, ir ji visai kitaip gaminama. Su šita maniške gausis miltų košė su mėsa. Tikrai nepatariu.
Atsakyti
Dėkoju Kurmiukei už tikrai paprastą ir lengvą koldūnų tešlos receptuką 4u.gif Per kūčias gaminau koldūnus su grybais, niamuška kaip buvo skanu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmiukė @ 2010 12 20, 23:43)
Yra pora dalykų:
1. Miltai netinka "Ekstra" rūšies. Reikia glitesnių, tų pigesnių.


As dariau su Ekstra ir man puikiai gavosi clap_1.gif
Atsakyti
Mergaitės, patarkit, kaip koldūnus šaldyti, kažkada bandžiau, tai sukrito visi į vieną gabalą doh.gif
Jau perskaičiau neblogą idėją, kad šaldyti ant lentelės užklojus medžiagą, šachmatiniu principu, bet mano šaldiklyje mažoka vietos šitam variantui. Gal dar kažkokių patarimų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aujusa @ 2010 12 29, 16:11)
Mergaitės, patarkit, kaip koldūnus šaldyti, kažkada bandžiau, tai sukrito visi į vieną gabalą  doh.gif
Jau perskaičiau neblogą idėją, kad šaldyti ant lentelės užklojus medžiagą, šachmatiniu principu, bet mano šaldiklyje mažoka vietos šitam variantui. Gal dar kažkokių patarimų?  4u.gif

as tai pabarstau lentele miltais, ant jos sudedu koldunus, kisu su visa lentele i kamera. Kai susala, perdedu i maisiuka.
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2010 12 29, 17:30)
as tai pabarstau lentele miltais, ant jos sudedu koldunus, kisu su visa lentele i kamera. Kai susala, perdedu i maisiuka.

Ačiū, rytoj kaip tik darysiu, bandysiu taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2010 12 29, 18:30)
as tai pabarstau lentele miltais, ant jos sudedu koldunus, kisu su visa lentele i kamera. Kai susala, perdedu i maisiuka.

As ir darau beveik taip pat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aujusa @ 2010 12 29, 14:11)
Mergaitės, patarkit, kaip koldūnus šaldyti, kažkada bandžiau, tai sukrito visi į vieną gabalą  doh.gif
Jau perskaičiau neblogą idėją, kad šaldyti ant lentelės užklojus medžiagą, šachmatiniu principu, bet mano šaldiklyje mažoka vietos šitam variantui. Gal dar kažkokių patarimų?  4u.gif



As paprasciausi isdelioju kur tik vietos yra, pvz ant saldytu uogu indeliu, ant susalusios mesytes. Kai koldunai susala, sudedu juos i maiseli. Svarbiausia nesusalusiu nedeti i maiseli. As ir varskecius taip saldau, ir kibinus, ir kt.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti