Įkraunama...
Įkraunama...

Koldūnai

Individualistes koldunu tesla liuks. As jau isbandziau. Labai skanus koldunai gavos. Tokie krimst krimst wub.gif Apsivalgymas wub.gif
Atsakyti
Siandien pirma kart gaminau koldunus su serniena. Tesla dariau pagal Giedriaus recepta, ten kur yra su visais paveiksleliais smile.gif as uzsiknisau su jais... blink.gif gal 31 padariau, tokie dideli, idomu ar skanus biggrin.gif lotuliukas.gif i mesa nedejau nei kiauso, nei grietines g.gif na eisiu paskui ragaut, ir pranesiu kas gavosi lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu va, paragavau. Gal be reikalo grietines nedejau i mesa, sausoka mesyte.. bet is esmes kaip pirma kart tai gerai gavosi, tik druska truputi jauciasi blush2.gif
Atsakyti
šeštadienį nusipirkom ravioli koldūnus, na viduj mėsa kažkokia tragiška, neįmanoma valgyti tiesiog pykino, sakiau nuo šiol darysiu koldūnus pati, eisiu ieškotis tešlos receptelių, gal ir man pasiseks atrasti patį pačiausią receptuką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 09 15, 19:07)
šeštadienį nusipirkom ravioli koldūnus, na viduj mėsa kažkokia tragiška, neįmanoma valgyti tiesiog pykino, sakiau nuo šiol darysiu koldūnus pati, eisiu ieškotis tešlos receptelių, gal ir man pasiseks atrasti patį pačiausią receptuką  4u.gif



As dariau pagal si Nuoroda
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 09 15, 20:58)
As dariau pagal si Nuoroda

kaip tau išėjo pati tešla ar patiko g.gif
šį receptuką ir buvau nusižiūrėjusi, bet kadangi kepiau čeburėkus, tai koldūnus palikau rytojui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 09 15, 22:55)
kaip tau išėjo pati tešla ar patiko  g.gif
šį receptuką ir buvau nusižiūrėjusi, bet kadangi kepiau čeburėkus, tai koldūnus palikau rytojui  ax.gif



Is pradziu tesla buvo tokia tasi, na sunkiai kociojosi, bet paskui labai lengvai viskas sekesi. Siaip lengvai issiminke.
Atsakyti
O gal kas nors yra darę koldūnus su grybais? Savaitgalį prisirinkau voveraičių, tai mąstau, kaip čia jas paruošti koldūnų įdarui...
Atsakyti
QUOTE(pievauja @ 2008 09 29, 12:25)
O gal kas nors yra darę koldūnus su grybais? Savaitgalį prisirinkau voveraičių, tai mąstau, kaip čia jas paruošti koldūnų įdarui...


Aš paprastai dariau - apviriau, apkepiau su svogūniukais, nes lašinukų nemėgstu ir į koldūnus smile.gif
Atsakyti
O as kuldunus darau tik namuose, mano seimyna pirktiniu nevalgo, darau visokius ir su vistiena ie su jautiena, ir su varske. o daru su tam speciale forma kuldunams gaminti.
Papildyta:
nu labai jau nagus niezti ir sioje temoje pasirodyti su savo kuldunais.
naminiaia kuldunai. uzsiminkome tesla (miltai, kiausinis ir pienas), iskociojame plona blyna ir dedame ant formos
user posted image
tada sudedame mesa (siuo atveju vistienos farsas)
user posted image
isiskociojame dar viena blyna ir uzklojame mesa
user posted image
tada barastome trupuciu miltu ir kociojame kociojame kol pasidaro va taip
user posted image
forma apverciame ir kuldunai iskrinta
user posted image
Papildyta:
stai kiek prigaminau
user posted image
verdame pasudytame vandenyje 15 min. nuo uzvirimo, valgom su spirguciais ir greitine
user posted image
P.S forma atrodo va taip
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2008 11 17, 14:04)
O as  kuldunus darau tik namuose, mano seimyna pirktiniu nevalgo, darau visokius ir su vistiena ie su jautiena, ir su varske. o daru su tam speciale forma ]

Labai faini koldūninė,reikės pasižiūrėt parduotuvėj.Mes ir pirktinių nevalgom,nes nesamonė ten.Aš tai kiekvieną atskirai darau.Būtinai reikės tokios pasižiūrėt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2008 11 17, 14:20)
Labai faini koldūninė,reikės pasižiūrėt parduotuvėj.Mes ir pirktinių nevalgom,nes nesamonė ten.Aš tai kiekvieną atskirai darau.Būtinai reikės tokios pasižiūrėt. 4u.gif



As irgi noreciau tokio aparaciuko, nes rankom taip jau igrysta daryt... anyta kazkada turejo, ale i metalo lauza turbut viska ismete, kaip ir grybuku keptuve turbut doh.gif
O kur ju buna pirkt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 17 lapkričio 2008 - 14:29