Įkraunama...
Įkraunama...

Koldūnai

QUOTE(renatux32 @ 2010 03 23, 08:30)
O kokį padažą darote dažniausiai, nes man nepatinka vien grietinė, ilgai gamint bešamelio padažą užima laiko.

As uztarkuoju fermentinio surio ir pabarsati svieziais krapiukais,labai skanu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renatux32 @ 2010 03 23, 09:30)
O kokį padažą darote dažniausiai, nes man nepatinka vien grietinė, ilgai gamint bešamelio padažą užima laiko.



kai kolduniukus darm su bulviu idaru, tai padaziukas buna pakepinti rukyti lasinukai su svogunu ir grietine wub.gif

kai su mesa kolduniukus kepu, tai vaikai valgo su cesnakiniu heinz padazu wub.gif
Atsakyti
koldunam toki padaziuka pamegau, darau tirsta:

svogunai, pievagrybiai (dar labai skanu su dziovintais baravykais ax.gif ), sviestas, grietine ir druskos su pipirais, dar kartais baziliko dedu
Atsakyti
Merginos, gal galite parasyti receptura geros teslos koldunam???? jau istraukiau farsa tai rytoj zadu daryti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2010 03 25, 21:18)
Merginos, gal galite parasyti  receptura geros teslos koldunam???? jau istraukiau  farsa tai rytoj zadu daryti  ax.gif


QUOTE(Kurmiukė @ 2010 01 15, 20:42)
Noriu pasidalinti labai paprastu ir puikiu koldūnų tešlos receptu:

3 stiklinės miltų
3 šaukštai aliejaus
1 stiklinė VERDANČIO vandens

Į miltus supilti aliejų, pamaišyti ir viską užpilti vERDANČIU vandeniu, tada pamaišyti šaukštu, o kai kiek pravės, minkyti, kol gausis elastinga tešla. Proporcijos idealios, nesusigundykite įdėti daugiau miltų!!!

Kočioti kuo ploniau, ir dėti mėgstamą įdarą.

Kuo šis receptas geras:
1. Tešla nelimpa prie rankų minkoma.
2. Tešla labai lengvai kočiojasi, "negrįžta" kočiojama.
3. Koldūnai niekada neišsileidžia.

Ką tik buvau išvirus, tai neliko per 10 minučių drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2010 03 25, 21:18)
Merginos, gal galite parasyti  receptura geros teslos koldunam???? jau istraukiau  farsa tai rytoj zadu daryti  ax.gif

as visad darau is miltu, vegetos, saukstelio aliejaus ir silto vandens pilu, viska is akies kol tesla nelimpa biggrin.gif ir kuo ploniau reikia iskocioti tesla, vos ne kaip popieriu, kitaip neskanu bus.
Atsakyti
Aciu merginos uz receptus, ryt darysiu mirksiukas.gif .
A as kaz kaip galvojau schmoll.gif kad ir kiausinius reikia, a cia ne rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmiukė @ 2010 01 15, 20:42)
Noriu pasidalinti labai paprastu ir puikiu koldūnų tešlos receptu:

3 stiklinės miltų
3 šaukštai aliejaus
1 stiklinė VERDANČIO vandens

SUPERINĖ TEŠLA thumbup.gif labai gera gaminti ir skanu. ačiū Kurmiuke už receptuką.
Atsakyti
QUOTE(renatux32 @ 2010 03 23, 10:30)
O kokį padažą darote dažniausiai, nes man nepatinka vien grietinė, ilgai gamint bešamelio padažą užima laiko.

idomu - man bešamelio padažas pats greiciausias padažas... o kaip gamini bešamelį? As dedu sviestuka i ikaitusia keptuve,šaukštą miltų, vos vos pakaitinu na ir pagal reikala pienuko.... aišku muskato, pipiriukų, druskytes... ir tiek - skanaus! 4u.gif
Atsakyti
Bešamelį darau- panašiai,sviestas miltai ir pienas,pasirinktinai prieskoniai, bet tai ir yra kad koldūnai greitas maistas ir norisi kažką greito ir skanaus prie jų surasti, pvz draugė deda sviesto gabaliuką ir šaukštą grietinės užbarsto vegetą ir keletui sekundžių į mikro bangų krosnelę, ir tuo mišiniu užpila koldūnus.
Atsakyti
QUOTE(renatux32 @ 2010 03 28, 00:42)
Bešamelį darau- panašiai,sviestas miltai ir pienas,pasirinktinai prieskoniai, bet tai ir yra kad koldūnai greitas maistas ir norisi kažką greito ir skanaus prie jų surasti, pvz draugė deda sviesto gabaliuką ir šaukštą grietinės užbarsto vegetą ir keletui sekundžių į mikro bangų krosnelę, ir tuo mišiniu užpila koldūnus.



Ant karštų koldūnų uždėjus sviesto ir grietinės, net ir į mikrobangę dėti nebūtina. Ir taip labai greitai jie išsilydo ax.gif
Atsakyti
Gal kas bande daryti koldunu tesla is pilno grudo miltu? Jau uzminkiau tesla, bet dabar galvoju, kas cia gali gautis g.gif
Atsakyti