Įkraunama...
Įkraunama...

Skaitytojų svajoklių tema

QUOTE(Isila @ 2012 10 23, 10:45)
kiek tos skaityklės kainuoja?



Aš pavyzdžiui pirkau čia ax.gif
http://www.fortakas....s...5&ID=432510
Atsakyti
QUOTE(alijap @ 2012 10 22, 20:10)
Palauk čia tik pradžia kažkur nuo pusės knygos pats gerumas prasideda, kažkaip knyga įsivažiuoja  thumbup.gif
Mano biblioteka anglų kalba perskaitytų knygų ne tokia jau ir didelė, kur rekomenduot galima. Kol randi vieną tikrai gerą net ir anglų kalba tenka kokių 10 pusėtinų ar tiesiog gerų perskaityt. Daugiausia pati išbandau knygas pagal draugus, kurie rekomenduoja jiems patikusias knygas, bet ir tarp tų toli gražu ne viskas auksas.
Na, bet kol kas turiu dar užanty keletą man labai įstrigusiu biggrin.gif

aha prasidėjo. Blioviau vakar kruvinom ašarom, taip liūdna buvo. Nors po tiek knygų jau nujaučiau kad taip gali nutikti, bet vistiek paveikė. Tikiuosi baigsis gerai, nes vakar visa nelaiminga užmigau unsure.gif

Alijap šnipštelk dar tų gerųjų pavadinimų. Baigusi Texas norėsiu dar biggrin.gif Tik reiktų dar Tuk tuk Indija pabaigti, nes numečiau vos gavusi Texas seriją lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2012 10 23, 12:35)
Alijap šnipštelk dar tų gerųjų pavadinimų. Baigusi Texas norėsiu dar  biggrin.gif Tik reiktų dar Tuk tuk Indija pabaigti, nes numečiau vos gavusi Texas seriją  lotuliukas.gif


Na, jei iš istorinių tai:
Julia Quinn "Bridgertons" seriją, bet labiausiai pirmos keturios:
"The Duke And I"
"The Viscount Who Loved Me"
"An Offer From a Gentleman"
"Romancing Mister Bridgerton" wub.gif

arba

Loretta Chase "Lord of Scoundrels"

arba

Sarah MacLean "Nine Rules to Break When Romancing a Rake"
biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alijap: 23 spalio 2012 - 12:14
Ka Alijap rekomenduoja angliskai, as bandau susirasti rusiskai ax.gif letokai skaitosi per kompa, ir tegaliu tik velai vakare prisesti tai oi kaip letai skaitosi doh.gif
Dabar Kleypas skaitau rusu kalba.....
Atsakyti
QUOTE(Deidra_6 @ 2012 10 22, 21:47)
man irgi labai patinka alijap biblioteka smile.gif Ačiū Alijap  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Perskaičiau jau Kleypas antrą knyga "Svajojant apie tave".. Dabar skaitau trečią dalį apie jų dukrą.. nu kai patinka, negaliu  doh.gif 
J

Ir 3 dalis yra? Tai kiek is viso sios serijos knygu?
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2012 10 23, 20:05)
Ir 3 dalis yra? Tai kiek is viso sios serijos knygu?

Šiaip dvi, trečia kaip papildoma, su trumpučiu novelių rinkiniu išleista. Dauguma autorių rašo tokius bonusus skaitytojams rolleyes.gif
Atsakyti
sita i, nu man kaip visiskai vistai technikos srity paaiskinkit, nu nusipirksiu as ta knygu skaitykle. tada knygas kakzokiu skaitmenos formatu reik pirkt ar ju buna ir parsisiust is kazkur?
galvoju, mazu butu visai gera ideja dovanai Kaledoms MB. nes skaito daug, nemazai rusiskai, bet pas musu su rusu knygom pasirinkimas liudnas. tai tos el. knygos gal butu patogiau.
gal galit man kaip nors nu aiskiai ir kaip sako dlia osobo tupych paaiskint visa sistema.

prarijau Phillips Pabuciuok angela. nu visgi myliu as sita autore. dabar Ar ji ne meilute ? vel skaitau ir kaifuoju vel.
Atsakyti
Kadangi aš tikra romantikė (vis dar blush2.gif blush2.gif ) ir skaitau knygas tik su laiminga pabaiga, dabar žadu imti Texas serija. Sakė verkė, tai gal nelaimingai baigėsi??? blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2012 10 23, 13:40)
Ka Alijap rekomenduoja angliskai, as bandau susirasti rusiskai  ax.gif  letokai skaitosi per kompa, ir tegaliu tik velai vakare prisesti tai oi kaip letai skaitosi  doh.gif
Dabar Kleypas skaitau rusu kalba.....

svelni, gal galite pasidalinti rusisku knygu adresais?
turiu ligoniuka, kuri skaito tik lietuviskai ir rusiskai -
Rygoje bibliotekose esancias ''moteriskas'' knygas jau baigia perskaityti,
tad rugsejo pradzioje pirkom skaitykle - tai siek tiek issprende vienas problemas, taciau dabar lauzom galva, kur rasti lietuvisku / rusisku knygu...

is anksto dekui uz atsakyma 4u.gif 4u.gif 4u.gif ...
Papildyta:
QUOTE(Tinka @ 2012 10 25, 19:01)
prarijau Phillips Pabuciuok angela. nu visgi myliu as sita autore. dabar Ar ji ne meilute ? vel skaitau ir kaifuoju vel.

Tinka, Philips ir man patinka -
net ir labai taupydama knygu lentynos erdve, vis delto sios autores knygas pasilikau - antram ar treciam skaitymui... mirksiukas.gif
tikiuosi, kad skaitytojos paaiskins el.knygu sistema, jei ne - as uzsukusi isdestysiu savo versija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(idea luxe @ 2012 10 26, 06:27)
svelni, gal galite pasidalinti rusisku knygu adresais?
turiu ligoniuka, kuri skaito tik lietuviskai ir rusiskai -
Rygoje bibliotekose esancias ''moteriskas'' knygas jau baigia perskaityti,
tad rugsejo pradzioje pirkom skaitykle - tai siek tiek issprende vienas problemas, taciau dabar lauzom galva, kur rasti lietuvisku / rusisku knygu...


Galiu padėti ir aš 4u.gif
čia yra 642 knygos iš rusiškos serijos "Панорама романов о любви" nuoroda
taip pat puslapiai: http://www.litmir.net/ http://lib.aldebaran.ru/ http://www.litportal.ru/
Atsakyti
QUOTE(saulegraza6 @ 2012 10 25, 23:31)
Kadangi aš tikra romantikė (vis dar blush2.gif  blush2.gif  ) ir skaitau knygas tik su laiminga pabaiga, dabar žadu imti Texas serija. Sakė verkė, tai gal nelaimingai baigėsi???  blush2.gif  doh.gif

baigėsi viskas gerai, tik buvo tokių momentų kad žiauriai graudu. Gal čia aš labai giliai priėmiau. Buvo momentų kad žvengiau biggrin.gif Bet čia aš apie antrą,pirma daugramesnė, romantiškesnė. Antroj buvo tokių įtampos vietų. Žodžiu rekomenduoju tikrai cool.gif

Taupau savaitgaliui trečią Texas dalį rolleyes.gif Senokai jau skaičiau tokią knygą kurios išgyvenimų net keliom dienom pakaktų. Vakare vis dar paskaitinėju įdomesnes vietas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2012 10 25, 21:01)
sita i, nu man kaip visiskai vistai technikos srity paaiskinkit, nu nusipirksiu as ta knygu skaitykle. tada knygas kakzokiu skaitmenos formatu reik pirkt ar ju buna ir parsisiust is kazkur?
galvoju, mazu butu visai gera ideja dovanai Kaledoms MB. nes skaito daug, nemazai rusiskai, bet pas musu su rusu knygom pasirinkimas liudnas. tai tos el. knygos gal butu patogiau.
gal galit man kaip nors nu aiskiai ir kaip sako dlia osobo tupych paaiskint visa sistema.




Net nežinau kaip paaiškinti smile.gif nes neraukiu ir aš nieko smile.gif bet turiu skaityklę va jau, ir dabar tik galva i sieną noriu daužyt, kodėl tik dabar nusipirkau smile.gif Nes nu taaaaip patogu, kad eina sau smile.gif Aš nemažai su darbu keliauju, tai anskčiau vis sukdavau galva, dėl knygų, storio ir svorio, nes kai skrendi 2 dienom net neapsisunki jokiu bagažu, o čia ir lengva ir telpa ir oi oi kaip gerai smile.gif
O knygas paprasčiausiai iš interneto ir siunčiuos ir ieškau per google pagal autoriu ir pavadinimą, kol kas labiausiai pasiteisina puslapis:
http://search_4share...s...s
va čia pavyzdžiui man labai patiko Maya Banks knygos, sukramčiau visas ypač ten tokia KGI seriją, ten apie tokius brolius alia aip FTB savo tik ten kaip įmonę turintys. Tikrai labai patiko.
Kitas knygas va gaunu per Alijap iš čia smile.gif Tie turiu į priekį, kad net baisu, jog taip nėra laiko skaityt smile.gif

tai va turi knyga kažkokiu formatu, tai aš parsisiunčiau tokia convertor programą per ja susikonvertuoju ir keliu į skaityklę ir viskas gerai su raidžių dydžiais ir viskuo. Mano skaityklė lygiai tokia kaip saulegraza rodė nuorodą, tik aš apie 300 mokejau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deidra_6: 26 spalio 2012 - 20:49