Įkraunama...
Įkraunama...

Skaitytojų svajoklių tema

QUOTE(abiga @ 2012 10 28, 19:27)
As visai neseniai atradau Phillips (is pradziu parsisiunciau  Ledi, bukit gerute, dabar skaitau Ar ji ne meilute), tai vienas malonumas, nuotaikinga autore  bigsmile.gif

Aš jau seniai atradau Phillips. Perskaičiau visas Svajonių knygų leistas jos knygas thumbup.gif

O aš per savaitgalį perskaičiau Andrejos "Dvigubas žaidimas" bei Diana Peterfreund "Labas rytas". Abi visai nieko. Nei nuvylė, ei labai sužavėjo. Tiesiog maloniai praleidau laiką, biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2012 10 27, 14:00)
Vienodybės profilaktikai po Kleypas knygų pradėjau Kemp knygą ir žiūriu, kad nepavežu doh.gif Tokia nuobodybė ir monotonija po Kleypas, šakės. Kažkaip reikia baigt ir čiupsiu vėl arba tą pačią Kleypas, arba vėl ko nors naujo ieškosiu.

jooo sios dvi rasytojos skirtingos biggrin.gif bet po visu Kleypas saldybiu (geraja prasme),man Kemp knyga susiskaite labai labai smile.gif vienareiksmiskai Kleypas pirmesne nei Kemp ax.gif
Atsakyti
Pasirode nauji svajoniu romaniukai, bet toooooookie nieko gero doh.gif verysad.gif
Kada prades leisti normalesnius, vat tie kur pries 3-4metus isleisti tai tikrai idomus ir verti kainos,o kuo toliau tuo neidomesnius isleidzia unsure.gif
Atsakyti
naują Crusie knygą išleido thumbup.gif oi pirksim pirksim yahoo.gif ir nei vieno istorinio.... schmoll.gif
Atsakyti
Man taip pat nauji svajoniu romanai pasirode neverti demesio, isigysiu ne bent Balzamo serijos, nors aprasymas banalus, turiu jiems silpnybe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2012 10 29, 19:07)
naują Crusie knygą išleido  thumbup.gif oi pirksim pirksim yahoo.gif ir nei vieno istorinio....  schmoll.gif

Isila, neskubekite pirkti Crusie, gerai? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2012 10 28, 18:27)
As visai neseniai atradau Phillips (is pradziu parsisiunciau  Ledi, bukit gerute, dabar skaitau Ar ji ne meilute), tai vienas malonumas, nuotaikinga autore  bigsmile.gif

Oi Phillups tai geris thumbup.gif
As visas lietuviskai leistas knygas turiu ir kruva anglu kalba, nes kai "uzsikabliavau", tai negalejau sustot perskaicius visas lietuviskas. Labiausiai man patinka, kai knygos susije tarpusavyje. Gaila, kad pas mus leido chaotiskai, viena is vienos serijos, kita is kitos.
Paskutines 2 Phillips parasytos knygos, nerealios ir pakankamai susijusios tarpusavyje. Veiksmas vyksta lygiagreciai abiejuose knygose. Buvo visokiu neaiskiu situaciju vienoje knygoje, kurias visai kitaip supranti perskaicius paskutiniaja knyga. Gaila, kad dabar ji raso nesusijusia knyga...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogelle: 29 spalio 2012 - 23:29
QUOTE(abiga @ 2012 10 29, 21:14)
Man taip pat nauji svajoniu romanai pasirode neverti demesio, isigysiu ne bent Balzamo serijos, nors aprasymas banalus, turiu jiems silpnybe  smile.gif

O aš skaitau seriją "Beverli Hilso Hadsonai", tai greičiausiai pirksiu tik paskutinę dalį (6-ąją) iš šios serijos. Taip iš aprašymų niekas nesužavėjo. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(idea luxe @ 2012 10 29, 20:34)
Isila, neskubekite pirkti Crusie, gerai? mirksiukas.gif



kodėl? neverta? blink.gif kitos knygos tai man laaaabai patiko thumbup.gif dar tik "Lažinamės" liko įsigyt, bet šitos prašysiu Kalėdų senelio (jei ištversiu) hihihi.gif

Pakartotinai perskaičiau Dopnovanų serija. Geros knygos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2012 10 30, 12:13)
kodėl? neverta?  blink.gif kitos knygos tai man laaaabai patiko  thumbup.gif  dar tik "Lažinamės" liko įsigyt, bet šitos prašysiu Kalėdų senelio (jei ištversiu) hihihi.gif

Pakartotinai perskaičiau Dopnovanų serija. Geros knygos  wub.gif



Isila, kaip latvisko kaledu senelio asistente norejau sia knyga Jums padovanoti - tad - pakentekite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(idea luxe @ 2012 10 30, 12:19)
Isila, kaip latvisko kaledu senelio asistente norejau sia knyga Jums padovanoti - tad - pakentekite  mirksiukas.gif



oi kaip fainai wub.gif tada tikrai pakentėsiu. Ir toliau knygas jum krausiu blush2.gif kiek pas mane jų daug pasirodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2012 10 30, 13:05)
oi kaip fainai wub.gif  tada tikrai pakentėsiu. Ir toliau knygas jum krausiu  blush2.gif  kiek pas mane jų daug pasirodo  doh.gif

thumbup.gif per daug knygu nebuna mirksiukas.gif
Atsakyti