Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip priimti cookies, t.y. sausainėlius

Kai kurie skundžias, kad windows'ai nepriima cookies. Čia bus surašyti patarimai, kaip juos priimt wink.gif


Internet Explorer

Atsidarius IE, paspaudi Tools => Internet Options
user posted image

Spaudžiat Privacy. Pasirenkat Default ir nustatot Accept All Cookies
user posted image



Netscape

Spaudžiat ant Edit => Preferences, pasirenkat Privacy & Security =>Cookies. Pažymėkite Accept all cookies ir paspauskite OK.


Opera

Spaudžiat ant Tools => Preferences
user posted image

Pasirenkat Advanced. Kairėj susiraskit ir pažymėkit Cookies , pasirenkat Accept all cookies, spaudžiat OK.
user posted image



Mozilla Firefox

Tools => Options...
user posted image

Spaudžiat ant Privacy ir uždedat varnelę ant Allow sites to set Cookies. Spaudžiat OK
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrozija: 30 sausio 2007 - 17:16
O kam tie sausainiai reikalingi? blush2.gif As zinau kad ju reikia, bet nelabai suprantu kam ir kokia funkcija jie atlieka
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 05 14, 14:24)
O kam tie sausainiai reikalingi?  blush2.gif As zinau kad ju reikia, bet nelabai suprantu kam ir kokia funkcija jie atlieka

Tai tokie mazi failiukai,kuriuos narsykle issaugo kietajame diske,ne visi tinklalapiai reiklajau ju,dazniausiai tie kuriuose registruojamas pastas,uzsisakomos prekes internetu,juose saugoma tam tikra informacija.
Atsakyti
Kam reikalingi sausainukai? Na, kad ir sitas forumas. Viena karta prisijungi, o paskui kai kiekviena karta ateini i supermama foruma jau jungtis nebereikia, t.y. nereikia ivedineti userneimo ir passwordo.
Pirmo jungimosi metu (jei uzdedi varnele "prijungti kiekvieno jungimosi metu" ar kazkaip panasiai) tada i jusu kompa irasomas failiukas (labai mazai vietos uzima), kuris "atsimena" jusu vartotojo varda ir slaptazodi ir jus automatiskai prijungia.

Cookies irasomas i C:\Documents and Settings\"jusu kompo vardas"\Cookies
Atsakyti
pas mane "Default" spausti neleidžia, o EDIT nėra... vietoj jo "Settings..." (kurio spausti negalima taip pat) unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerli @ 2006 08 16, 19:25)
pas mane "Default" spausti neleidžia, o EDIT nėra... vietoj jo "Settings..." (kurio spausti negalima taip pat)  unsure.gif

Pas mane lygiai tas pats g.gif gal kas patarsik ką daryt unsure.gif
Atsakyti
Tikriausiai jau pas jus yra įjungti sausainėliai smile.gif
Atsakyti
Nea... krtai neleidžia įeiti į kokį puslapį ir reikalauja "cookies" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerli @ 2006 08 31, 10:55)
Nea... krtai neleidžia įeiti į kokį puslapį ir reikalauja "cookies"  g.gif


hmm tikrai.. lygtai įjungta, bet kartais prašo įjungti, o kartais ne.. g.gif
Atsakyti
Pas mane Internet Explorer, ir tikrai isjungti Cookies, nes gmailas reikalauja ijungt cookies.Bet neleidzia ijungt.Na ir nezinau, ka daryt.Padekit kas nors.
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2006 11 29, 23:19)
Pas mane Internet Explorer, ir tikrai isjungti Cookies, nes gmailas reikalauja ijungt cookies.Bet neleidzia ijungt.Na ir nezinau, ka daryt.Padekit kas nors.


o ką reiškia neleidžia įjungt?
Atsakyti
I pasta neleidzia ieit.
Atsakyti